argi111 argi111 komentáře u knih

Falešný román Falešný román Magdalena Mintová

Co k tomu napsat. Rozhodně to není kniha, která by vás kdovíjak nadchla, ale chvílemi byla i vtipná.

26.01.2020 3 z 5

Modrý tučňák Modrý tučňák Petr Horáček

Parádní knížka pro děti :-) a moc dobrý námět

28.12.2019 5 z 5

Pan Lišák má knihy rád! Pan Lišák má knihy rád! Franziska Biermann

Kniha doslova k sežrání :-)

O čertovi O čertovi Pavel Čech

Perfektní kniha pro děti. Doporučuji.

Dům žen bez mužů Dům žen bez mužů Karine Lambert

Pro mě inspirativní kniha.

21.06.2019 5 z 5

Tři přání Tři přání Liane Moriarty

Kniha mě příliš nezaujala. Četla jsem od autorky Manzelovo tajemství a byla lepší.

21.06.2019 1 z 5

Čtenář z vlaku v 6.27 Čtenář z vlaku v 6.27 Jean-Paul Didierlaurent

Kniha na mě působila velice zvláštním dojmem, ne však špatným, spíše netradičním. Příběh se rozjede a zároveň vrcholí až na posledních několika stránkách.

04.09.2016 4 z 5

Až úplně dolů Až úplně dolů Jennifer Weiner

Kniha se mi moc líbila. Líbí se mi také styl jakým autorka píše. I když jsem byla zpočátku poměrně skeptická, příběh se hezky rozjel. Myslím, že stojí za přečtení, skoro bych uvěřila, že se vše odehrálo ve skutečném životě.

23.08.2016 5 z 5

Rok v přírodě - Zvířata a rostliny od jara do zimy Rok v přírodě - Zvířata a rostliny od jara do zimy Helen Ahpornsiri

Obdivuhodná knížka :-)

10.10.2020 5 z 5

O klíči O klíči Pavel Čech

Moc pěkná kniha pro malé čtenáře. Je rychle přečtená a má hezké ilustrace.

28.12.2019 5 z 5

Tajemství: Diář 2020 Tajemství: Diář 2020 Paulo Coelho

Je super :-)

04.12.2019 5 z 5

Líný kocour Josef Líný kocour Josef Franziska Biermann

Kniha má trochu rychlejší konec, ale přesto je pro dětské čtenáře moc pěkná.

12.10.2019 4 z 5

Myška Peliška a myška Dobříška ... a jejich velké dobrodružství Myška Peliška a myška Dobříška ... a jejich velké dobrodružství Milena Durková

Moc pěkná kniha pro děti. Příběhy na sebe navazují a jsou doplněny pěknými ilustracemi.

Osudy a běsy Osudy a běsy Lauren Groff

Kniha mě příliš nezaujala. První polovinu jsem neměla chuť ani dočíst.

07.02.2017 2 z 5

Probuzení Astarotha Probuzení Astarotha Henry H. Neff

Kniha není špatná, ale měla jsem trochu problém se začíst. Posledních asi sto stran ovšem velmi čtivých. Mám ještě další dva díly tak uvidíme. Podobnost s Harrym Pottrem je dle mého názoru minimální.

20.11.2016 3 z 5

Pět dní Pět dní Julie Lawson Timmer

Kniha na mě celkově zapůsobila dobře. Koupila jsem ji v LK za pár korun. Začátek se mi zdál trošku zdlouhavý než se příběh "rozjel". Potom to ovšem stálo za to! Nemohla jsem se odtrhnout a stále jsem váhala jak se hlavní hrdinka nakonec rozhodne....

29.08.2016 4 z 5