Aracely Aracely komentáře u knih

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Moc se mi líbila Pekárna v Brooklynu a ani Pláž v Chorvatsku nezklamala. Byla jsem zvědavá na další autorčino dílo a pustila jsem se do ní, jelikož na ní byla rezervace...
Takže trochu přeskakuji, ale vůbec mi to nevadí. Dočkala jsem se krásného a detailního popisu Chorvatska ve skutku originálním dalším kousku, který jsem přečetla za dva dny :-).

Více v mé recenzi.

21.08.2020 5 z 5

Tajná přísada láska Tajná přísada láska Poppy J. Anderson

Tajná přísada této knihy je Láska, Kulinářské orgie a hodně humoru, vše kořeněné špetkou romantiky :-). Nemohu jinak než vřele doporučit.

22.07.2020 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Výborná kniha. Na několik měsíců jsem úplně přerušila čtení všech knih. Měla jsem hodně práce a vůbec jsem neměla náladu, hlavně dáno tou situací s virem... Tento týden jsem začala znovu číst a nějakých 200 stran přečetla skoro ,, jedním dechem". Úplně přirozeně jsem vplula do děje. A královsky se bavila. Moje první kniha od této autorky. A určitě ne poslední :-).

18.06.2020 5 z 5

Žádný sex, je úterý Žádný sex, je úterý Tracy Bloom

Velmi oddechová četba. Dobře napsáno a sympatická hlavní hrdinka a i muži z jejího života :-)...

23.01.2020 5 z 5

Slzy od smíchu Slzy od smíchu Alena Blanářová

Kniha se mi líbila. Smíchy jsem zrovna nebrečela, ale dost často jsem se usmívala. Tato prvotina se autorce povedla.

22.01.2020 5 z 5

Srpen s bejbinkou Srpen s bejbinkou František Nepil

Velmi sympatický autor a veselé povídky z cest. Osobně bych takovou dovolenou zažít nechtěla, ale tehdy v té době to ani jinak nešlo. Samozřejmě si pamatuji, jak jsme jeli do Chorvatska a měli s sebou potraviny a jedli jen z vlastních zásob, ale jsem vděčná, že jsme spali v penzionu či apartmánu a nee ve stanech :-).
Knihu zařazuji do Výzvy. A určitě si od pana Nepila něco v budoucnu ráda přečtu.

02.12.2019 5 z 5

Výlet do Španěl Výlet do Španěl Karel Čapek

Moc pěkná kniha. Autor píše velmi dobře a úplně na mě dýchla ta atmosféra míst, které navštívil a v duchu jsem se tam přenesla. Určitě doporučuji :-)!

02.12.2019 5 z 5

Na psí uši Na psí uši Petra Nachtmanová

Od této české autorky jsem četla knihu poprvé a moc se mi líbila. Nečekejte žádnou přehnanou romantiku nebo červenou knihovnu, je to spíše román s detektivní zápletkou. Napsala již mnoho knih, ale já si vybrala právě tuhle kvůli zajímavé anotaci a pak taky kvůli krásné obálce.

Více v mé Recenzi.

02.10.2019 4 z 5

Sběratelka parfémů Sběratelka parfémů Kathleen Tessaro

Kniha se mi moc líbila! Kvůli nedostatku času jsem jí četla hrozně dlouho, ale vždy když jsem začala znovu číst, hned jsem
,,vplula" do děje mezi přítomností a minulostí... ,,Hltala" jsem stránku za stránkou a nebyla se mnou kloudná řeč dokud jsem knihu nedočetla :-). Tak moc Vás ten příběh ,,pohltí."
Jistě, zápletka je z půlky předvídatelná, ale nikoliv dějové linky příběhu...

Dvě ženy, propletené osudy, tajemno a tajemství parfémů, to vše a mnohem více...

Doporučuji k přečtení!

07.08.2019 5 z 5

Chci jen dítě Chci jen dítě Susan Elizabeth Phillips

Oba hlavní hrdinové jako by si chvílemi seděli na vedení. Cal mi tedy sympatický vůbec nepřišel, ani jeho otec. To jak byli popsáni a jak se chovali k ženám se mi vůbec nelíbilo... Jane ale provedla hroznou hloupost a musela za to taky nést následky... A Cal se zachoval jako čestný chlap. Za to má u mě bod k dobru.

Jinak lehké, oddechové čtení na léto, kde nechybí humor.

06.08.2019 4 z 5

Zasněžená svatba Zasněžená svatba Abby Clements

Krásná kniha, hodně vedlejších postav, ale to mi nevadilo. Co bych vytkla je, že ne u všech postav to bylo ukončené. Byla jsem zvědavá na Amber a pak na bráchu Hazel... Hlavnímu páru bych také přidala pár stran...

Nicméně jsem spokojená. Bylo to milé a oddechové čtení. Zanechá Vám úsměv na tváři :-).

30.07.2019 5 z 5

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Velmi pěkná kniha. Zde mi byl asi sympatičtější Nate více než Kennedy. Kennedy má spoustu kostlivců ve skříni ze své minulosti, kvůli nelehkému životu je taková, jaká je... Nate je zase jako nevybroušený diamant, po zajímavý vzhled až po jeho vyjadřovací a seznamovací schopnosti. Rozhodně se s touto dvojicí nebudete nudit :-).
A jako už je u mě zvykem, zase jsem začala číst druhý díl jako první. A když už jsem to zjistila, bylo pozdě, už jsem byla vtažena do děje :-).

(Jediné co bych vytkla je, že mi přišlo jako bych se najednou ocitla v nějakém erotickém pornu, to jsem musela pak už přeskakovat)!
Naštěstí to bylo jen na okamžik, asi se autorka nechala unést svými fantaziemi:-D...

Těším se na další knihy od této autorky!

29.07.2019 5 z 5

Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Láska je jen pro blázny. Jako jsem já. Sabine Schoder

Tato kniha mne naprosto fyzicky i psychicky vyčerpala!!! Přečteno ,,jedním dechem" za půl dne četby v kuse, při níž jsem zapomínala jíst, pít a nedočkavě obracela stránku za stránkou a velice bolestně se mi zarývaly nešťastné osudy hrdinů do srdce...
Na tak mladé lidi velmi drsný a krutý příběh, měla jsem co dělat, abych to ustála.
Tato kniha nenechá nikoho chladným a i přes ty nervy, jí vřele doporučuji!!!

25.07.2019 5 z 5

Noci v poušti Noci v poušti Penny Jordan (p)

Velice pěkná HQ. Sice nic překvapivého, ale to od tohoto žánru ani nemůžete čekat... Příjemná oddechovka.

17.07.2019 4 z 5

Vzdorovitá nevěsta Vzdorovitá nevěsta Sandra Marton

Taková pohádka pro dospělé s trochou šarmu arogantního prince a vzdorovitosti hlavní hrdinky.

17.07.2019 4 z 5

Tvůj svůdný dotek Tvůj svůdný dotek Teresa Medeiros

Musím říct, že kniha překvapila, ke konci velice zajímavý zvrat. Pro mne nečekaný! Hrdinka by si za to, co prováděla zasloužila od Maxe pětadvacet :-).

Trochu jiný román než jsme u autorky zvyklé, ale o to zajímavější a napínavější.
Jako vždy jsem po přečtení zjistila, že jsem opět začala dílem druhým :-D. Nicméně to vůbec nevadí, tento se věnuje druhému z bratrů a to Maxmilliánovi...
Doporučuji k přečtení!

16.07.2019 5 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Konečně hlavní hrdinka, která má ,,koule". Samozřejmě obrazně řečeno :-)! Naprosto skvělá oddechová četba, není zde co vytknout. Jak Alexa, tak Ryan byli moc fajn. Alexa si nenechala nic líbit, všechno mu vracela dvojitou měrou, velice jsem se bavila a tentokrát byli oba rovnocennými soupeři. Přečteno za pouhý den. Už se moc těším na další díly!

10.07.2019 5 z 5

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Krásná kniha, musím říct že jsem ji vlivem různých okolností četla hrozně dlouho... Vždycky jsem ale začala tak, jako bych čtení nikdy nepřerušila. Hned jsem se do toho zase dostala... S chutí se pustím do dalších dílů! Moc se mi to líbilo a není zde co vytknout, možná až na mou osobu, že jsem taková ostuda :-).

06.07.2019 5 z 5

Zbožňuju tě navždy Zbožňuju tě navždy Veronika Rei

Tato kniha se mi moc líbila! Navíc mi je sympatické, že jí napsala česká autorka. Ačkoliv je to její prvotina, vůbec to nebylo špatné!

Více v mé recenzi!

28.05.2019 5 z 5

Večerní skandál Večerní skandál Loretta Chase

Roztomilý historický románek s praštěnou hlavní hrdinkou. U této knihy se dobře relaxuje a nechybí zde slovní potyčky ani humor.
Moc se mi to líbilo a kupodivu nemám co vytknout, od autorky si jistě ještě něco přečtu.

07.02.2019 5 z 5