Aracely Aracely komentáře u knih

Temné noci Temné noci Nora Roberts

Doporučuju nejdřív přečíst Temné noci, pak to navazuje dílem Stopy ve tmě ...

04.08.2014 5 z 5

Na lásku nevěří Na lásku nevěří Katie Price

Pěkná kniha, sice jiný styl než jsem zvyklá, třeba ty sexuální scény už hned ze začátku knihy ... Ale jinak to šlo.
Má první kniha od této autorky. Ten název celkem vystihuje mé momentální rozpoložení ...
Ještě nějaká kniha stojí za přečtení?

02.08.2014 3 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Gayle Callen

Super kniha, jen ji čtu ve špatném pořadí, ale nevadí. Teď mám doma nevinnou a neobyčejného ženicha, což je první díl. Ten si přečtu pak :-)

02.08.2014 5 z 5

Pes ve městě Pes ve městě Veronika Hájková

Super kniha přečtená jedním dechem. Četla jsem ji do 4 rána :-D
Jen toho jejího manžela bych zabila ...Vy ne? :-) A miluju psy ...

02.08.2014 5 z 5

Dobré ráno, lásko Dobré ráno, lásko Robin Kaye

Skvělá a velmi čtivá kniha. Miluju když se hlavní hrdinové ze začátku nesnáší :-)
Určitě doporučuju,přečetla jsem jí jedním dechem,každou volnou chvilku kdy to šlo
:-)

29.04.2014 5 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce Emma Garcia

Souhlasím se všemi komentáři. Kniha je super,hezky se čte, já jí četla jedním dechem a i dobré porozchodové rady a plyne z toho i poučení. Sama mám zlomené srdce a možná proto jsem po ní sáhla a nezklamala mě. Jediné co bych vytkla je ten konec. Mohlo to mít ještě pár stran jak se shledali a usmířili... Ale je to jen můj názor. Už jsem toho přečetla hodně a jsem trochu vybiravá na knihy. Škoda,že autorka má jen jednu knihu, ráda bych si od ní přečetla i další díla.

29.04.2014 5 z 5

Před svatbou Před svatbou Jane Costello

Úžasná,skvělá kniha. Četla jsem ji jedním dechem. A teď čtu její další my single holky. Tahle autorka píše moc hezky a čtivě
A často jsem se u knihy zasmála :-) Těším se na její další knihy...
Mohu doporučit k přečtení.

19.02.2014 5 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

Tohle je zatím to nejlepší,co jsem od Alexandry četla. Opravdu krásná kniha kterou jsem četla jedním dechem a tak mě
vtáhla do děje, že jsem ji četla celou noc a dnes jsem ji dočetla. Opravdu nevím kdy jsem nespala kvůli nějaké knize celou noc, navíc byl úplněk a to mám se spaním problémy... jediné mínus že už jsem k ránu neviděla skoro nic :-)
Zatím její nejlepší dílo :-). Ale ten Nathaniel mi byl tak nesympatický ... Za to Adam mi hned padl do oka. Myslím že v reálném životě potkávat pořád dokola svého ex, to by bylo na palici. Shodou okolností sem se v té knize trochu našla,
taky jsem byla v Benátkách se svým ex a taky to nedopadlo. Ale já ho naštěstí potkávat nemůžu, ptž.není z Prahy.
Taková úleva :-) Doporučuju přečíst. Už se těším na její novou knihu :-)

16.12.2013 5 z 5

Kto je to dievča? Kto je to dievča? Alexandra Potter

Kniha mě velmi zaujala, stejně jako její ostatní. Velmi čtivé. Líbí se mi, jak se setkala se svým mladším já a jak
ji chtěla změnit, poučit,ale nakonec se poučila a změnila sama. Ten její přítel mi byl od začátku nesympatický.
Za to ten majitel baru mi byl sympatický a líbilo se mi jak se pošťuchovali :-) A co se týče prolínání minulosti, trocha fantazie neuškodí. Všechny její knihy jsou takové. Už mám doma S tebou už nikdy,tak jsem zvědavá.

Návrat Grace Návrat Grace Katie Fforde

Moc hezká kniha :-) Čte se jedním dechem. Ráda se k této autorce vracím.

Skotská romance Skotská romance Katie Fforde

Mám ráda Katie F.četla jsem od ní vše a Skotskou romanci doporučuju. Moc se mi líbí :-) Příběh i je mi sympatická hl.
hrdinka. Chystám se jí číst už po několikáté, nikdy mě nezklame. Ano závěr se dá předvídat,ale u které knihy se nedá aspoň
trochu? Jiným závěrem bysme byly myslím zklamané. Proč si nepřečíst o šťastných koncích aspoň v knihách, když
V životě to tak lehké a předvídatelné není ... Za mě plný počet hvězdiček :-)

Zrozená z ohně Zrozená z ohně Nora Roberts

Moc hezká kniha, doporučuju :-)

21.11.2013 5 z 5