Aracely Aracely komentáře u knih

Svatba naoko Svatba naoko Jo Watson

Opět vynikající kniha. Zase zajímavá zápletka a rozuzlení.
Tato autorka je prostě sázkou na jistotu.
Kéž by takových knih bylo více...
Ex Annie byl naprostý šílenec a to samé i jeho milenka. Hlavní hrdinka si zde nejdříve musí srovnat své hodnoty a život, začít být sama s sebou, vnitřně se změnit a teprve potom může nalézt lásku...

,,Na střevíček Loubotin s ulomeným podpatkem není pěkný pohled.
Na nahou ženskou sedící obkročmo na vašem snoubenci taky není pěkný pohled.
Na vašeho přítele se skřipci na bradavkách už vůbec není hezký pohled. Ale víte co je ještě horší? Zkuste si posedět v zadržovací cele".
Str ~ 14.

Chvílemi pláčete smíchy, doporučuji!

09.11.2020 5 z 5

Musím souhlasit s Bookcase, opravdu by to chtělo vysvětlivky ohledně všech těch zkratek v letectví, i když anglicky trochu umím, ne každý to tak má a není tomu moc rozumět, to mohla autorka vysvětlit...

Kniha se hodí do Výzvy, tak proto jsem jí četla a také proto, že jsem na tuto knihu přispívala Nakladatelství, aby spatřila světlo světa...
Tak jsem na ní byla zvědavá.

No čekala jsem trochu něco jiného, více děje, více o destinacích. Na cestopis tam není skoro nic o těch navštívených místech, kromě zažitých dobrodružství hlavní hrdinky, nic moc o osobním životě, čekala bych, že nám povypráví jak přišla k novému příteli, který tam sice figuruje, ale vždycky jen v pár větách a jinak nic.

Každopádně i tak oceňuji snahu autorky, napsat knihu a vydat jí je hrozně těžké a za to má mé sympatie...

Dále zde vidíme, že práce s lidmi je vždycky těžká, s tím mám velké zkušenosti a každý kdo pracuje s lidmi... Určitě bych nemohla být letuška, bojím se létání, takže bych to nesnesla...

Její vyprávění je zajímavé, občas vtipné, ale nic víc zde nečekejte.

Fandím jí, ale ještě má hodně co zlepšovat...

28.10.2020 3 z 5

Zrzka všem učaruje Zrzka všem učaruje Alice Clayton

Fantastické zakončení pro tento netradiční, ale nádherný pár.
Musím říct, že jsem byla na poslední díl zvědavá a už z anotace vyplývalo, že to bude zajímavé čtení. Asi se mi nejvíc líbil tento poslední díl. Někdy si s chutí přečtu celou trilogii znovu.

Více v mé recenzi.

25.10.2020 5 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Nádhera, nádhera a zase nádhera. Rozdíl od předchozího dílu jako nebe a dudy. Tady bych dala klidně 10*! Takový rozdíl, což moc nechápu... Každopádně v tomto díle zase poznávám úžasnou Alici. Bavila jsem se tak moc, že jsem četla zase dnem i nocí.

Více v mé recenzi :-).

23.10.2020 5 z 5

Sexy mlékař Sexy mlékař Alice Clayton

Obálka je naprosto příšerná. Škoda že se nedrželi originálu. Originální obálka je opravdu krásná... Hrozně jsem se těšila na další sérii od Alice Clayton, ale zjišťuji, že na Nabíječe a Zrzku nic nemá...

Tato kniha je místy lascivní a sprostá. ,,Ty máš tak velkou úžasnou prdel a ty jsi zase buran", tak to je jejich konverzace na půl stránky, spíš celkem urážející než vtipná. Zajímalo by mě, jestli je to tak i v originále nebo je to přeloženo takto jen u nás.
Každopádně Natálie, která když vidí Oskara a když viděl on jí v autě, tak začne utíkat a plašit mu krávy a pak si přetáhne svetr přes hlavu, aby se neviděli? Mám slabost pro ztřeštěné hrdinky a snesu toho dost, ale tady mi to přišlo spíše trapné...

Ani jeden z nich mi nepřirostl nijak k srdci, na druhou stranu oba neměli lehkou minulost a po tom co potkalo Natálii, jí musíte ledacos prominout nebo pominout:-).
Oskar skoro vůbec nemluvil a když už, tak jen sprosťárny, že jsem se musela červenat :-D.
V půlce knihy už jsem se ale bavila a nejvíc mě asi pobavila jejich hádka, kdy si Natálii přehodí přes rameno, jelikož už jí má dost a hodí jí vzteklou do auta a zamkne jí, dokud se neuklidní :-D.

Kniha má své světlé chvilky a občas i humor. Hodnotím jí něco mezi
3-4*. Zatím nejslabší ze všech knih od Alice.

Pokud hledáte erotický románek, tak do toho. Pokud pokračujete v sérii, tak opět do toho.
Nicméně samostatně bych tuto knihu nečetla.

Stejně mám ale Alici ráda a ráda se pustím do 3. dílu.

17.10.2020 4 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Sice nevím proč název Ďáblova dcera, to se vůbec nehodí, ale možná otec Phoebe byl tak trochu ďábelský. Čekanky jsem ještě nečetla..

Každopádně rodiče Phoebe jsou úžasný.
A dostává se na řadu i prostopášník West. Bratr Devona :-).

Na toho jsem se taky těšila.

Teď už jen Cassandra.

Doporučuji.

Setkání s cizincem Setkání s cizincem Lisa Kleypas

Doktorka Garrett a Ethan. V té době jediná lékařka a sexy záhadný detektiv.

Garrett mi byla moc sympatická a i Ethan.
Tady je i detektivní linka, která byla dost napínavá a chvílemi se o mě pokoušel infarkt. Vše ale dobře dopadlo :-).

Tady je to více akční a člověk nechápe Ethanův odstup, ale na druhou stranu vás to k tomu zlobivému muži hrozně přitahuje ;-).

Další skvělý díl!

10.10.2020

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Na Pandoru jsem se hrozně hrozně moc těšila. Ze všech těch žen byla nejvíc trhlá, praštěná, ale svá. Věnovala se podnikání v oblasti deskových her a nikdy se nechtěla vdát a poslouchat muže.

Alee nikdy neříkej nikdy? :-D

Gabriel byl úžasný a tahle divoška se k němu hodila :-). Zase zajímavý zvrat.

Moc jsem se bavila.

Svatba s Winterbornem Svatba s Winterbornem Lisa Kleypas

Další skvostný díl, kde mě překvapila velice Helen. To co udělala na začátku bych do ní vůbec neřekla a překvapuje celou knihu. Je tam i zajímavý zvrat. Rhys se sice tvářil jako darebák a to hlavně ke konci prvního dílu, ale ve druhém se ukázal v pravém světle.

Zase krásná romantika a erotika.

Doporučuji.

Chladnokrevný ničema Chladnokrevný ničema Lisa Kleypas

Tuto sérii jsem si zamilovala a dávejte si pozor, je vysoce návyková! Čtu dnem a nocí až jsem zdolala všechny díly. Skončila jsem se zarudlýma očima a sotva mžourám. Díky bohu že poslední díl o Cassandře ještě nevyšel :-D.

Dlouho jsem nečetla tak povedenou sérii, okamžitě jsem si zamilovala všechny postavy. Všechny ženy i muže. Tady poznáváme mnoho vedlejších osob, které mají své samostatné díly, ale zároveň nás po celou dobu četby provází i hrdinové z prvních dílů. To je velice milé a já hltala opravdu díl za dílem. Nedokázala jsem přestat. Kathleen a její 3 svěřenkyně, Helen a dvojčata Pandora a Cassandra.
Postupně poznáváme jejich osudy.
Samozřejmě i Devona a jeho zhýralého bratra Westa.

Není zde co vytknout, dala bych klidně 10*!

Užijte si všechny díly a já si trochu odpočinu než vyjde poslední díl, na který se taky moc těším!

10.10.2020 5 z 5

Divoká srdce Divoká srdce Shannon Drake (p)

Opravdu krásná kniha, velice! Nedokázala jsem přestat číst, nechtěla jsem jí odložit. A když se mi vybil tablet stejně jsem to musela přečíst, i když jsem se skoro plazila u nabíječky :-D.
Zase originální, ale úplně jiné prostředí, jiný děj a velmi netypická hlavní hrdinka. Ještě jsem o ženě, která provozovala takový to ,,salón " nečetla. I její přítelkyně a zaměstnankyně mi byly sympatické i přes jejich profesi... Cocoa a Dulcie. Celé to jejich spiklenectví s Annou. A pak když zlobila a utíkala od Iana, záhadného sexy, ale velice pánovitého cizince, opravdu se nedalo jinak, než jen číst a číst a číst. Na rozdíl ale od jiných bláznivých hrdinek, Anna to dělala s určitým záměrem a měla k tomu své důvody... Takže jsem jí chápala a občas si zachraňovali s Ianem život navzájem. Opravdu hrdinka podle mého gusta. Zde nemám vůbec co vytknout, i Ian se mi moc líbil...

Žádný hrubián, ale zase žádný nekňuba, který by si nechal cokoliv od Anny líbit a neprošla jí u něj ani žádná lež. Hned ji prokoukl :-).

Prosím Prosím více takových historických knih, kde jsi jsou hrdinové rovni, ale nechybí tam romantika, ani to škádlení a oba dva si nic nedarují.

P. S. Pokud pro mě máte nějaký typ na další takovou knihu, nebojte se mi poslat zprávu :-).

Doporučuji a kdybych mohla, dám 10*!

01.10.2020 5 z 5

Čekání na Toma Hankse Čekání na Toma Hankse Kerry Winfrey

Kniha je určena pro opravdu romantické duše a fanoušky Toma Hankse.

Více v mé recenzi.

23.09.2020 4 z 5

Kráska a netvor Kráska a netvor Teresa Medeiros

Opravdu krásná kniha, začala jsem číst pozdě večer a skončila po druhé ráno, s tím že ráno vstávám do práce :-D, ale umíněně jsem toužila nejdřív to dočíst a pak jít v klidu spát. To jsem celá já, když mě příběh opravdu chytne. Gwen mi byla moc sympatická a Netvor též, i jeho věrný ,,sluha".

Nejlepší scéna byla, jak se Gwen při útěku zasekla v okně, hlava jí visela dolů, ale zadkem zůstala trčet v místnosti
:-D :-D. A ani za ten pokus o útěk nebyla potrestaná, jen ponížená tou situací.

Netvor nebyl vůbec hrubý ani zlý, i když si na to chtěl hrát a konec mě velmi překvapil.

Hlavně na to celé rozuzlení. Na to abych přišla, už jsem přes pokročilou noční hodinu byla dost unavená a vlastně jsem se těšila, jak to celé dopadne.

Určitě si od této milované autorky zase ráda tuto knihu a i jiné přečtu.

23.09.2020

Pirátova milenka Pirátova milenka Shannon Drake (p)

Po letech se mi znovu dostala do rukou tato kniha a myslím, že bych jí hodnotila jinak. Ne na *, ale na komentář předchozí.
Moc moc moc se mi to líbilo, dokonce jsem jí přečetla jednou a další den hned znovu jen ty pasáže, kde jsou spolu Jestřáb, Skye a Cameron a hrozně jsem se bavila.

Ať už pirát, který je velmi mírný a pokud na Skye vztáhne ruku a plácne jí, tak si to víc než zaslouží, protože ho vyprovokovala chováním rozmazleného děcka... Nebo Cameron jako její snoubenec, který si ve způsobech nezadá s Jestřábem a nebojí se svou snoubenku zkrotit...

Podle mého jí měli oba dát pořádně co proto, hlavně když se vrhala do nebezpečí a ohrožovala život všech, nad tím občas zůstával rozum stát.

I tak jsem ale měla Skye ráda a byla jsem zvědavá, jaké kousky zase vyvede. Historické romány nevyhledávám, ale tuto autorku mám moc ráda a hrozně dlouho jsem od ní nic nečetla a určitě to hodlám napravit.

Pokud stojíte o překvapení, tak nečtěte moc komentáře, jelikož některé prozrazují to hlavní...

Hezkou zábavu, milé slečny a dámy :-).

23.09.2020 5 z 5

Okouzlená šamanka Okouzlená šamanka Nora Roberts

Tak opět se mi povedlo začít až třetím dílem. Vůbec mě nenapadlo, že to bude série, až během čtení. Vydání originálu 1992, takže hodně stará kniha. Musím říct že jsem tam Noru nepoznávala a to už jsem toho od ní přečetla nepočítaně...
Magii mám ráda, příběh se mi líbil i moc celá její rodinka. Anastasie byla velmi hodná a mírná, Boone byl taky fajn, ale měl své výkyvy, hlavně ke konci. Nádherný byl epilog. Hned po přečtení jsem si udělala rezervaci na další dva díly :-).

Nora umí být hodně drsná a nebojí se drastických scén. Buďme rády, že tato série je taková kouzelná pohádka.

17.09.2020 5 z 5

Odmaskovaná Julie Odmaskovaná Julie Teri Wilson

Nádherná pohádka pro dospělé. Dvě znesvářené rodiny, nenávist sahající po několik generací a mezi těmi rodinami naše Julie a ne Romeo, ale Leo :-).
Velice zajímavé a originální, byla jsem ráda, že hrdinové nejsou žádné loutky a umí si prosadit své slovo. Líbilo se mi to jejich jiskření, hádky a soutěživost. O něco méně se mi líbila ta rodina, všichni byli naprosto příšerný mimo Alegry. Napsáno tak poutavě, že všechno s hrdiny prožíváte od začátku až do konce a zajímá Vás to temné tajemství rodin a rozuzlení...
Jistě konec je předvídatelný, ale ne celý příběh...

Jsem ráda že ani v této knize nechybí pejsci. Sama autorka má čtyři psy a její láska k nim je v knihách znát :-).

Moc se těším na její další knihu a doporučuji k přečtení! Hlavně pokud jste duší romantičky ;-).

17.09.2020 5 z 5

Polibek jako dezert Polibek jako dezert Poppy J. Anderson

Zase krásný kousek, ale možná se mi první díl líbil o něco více. Nicméně i Nick a Claire mají své kouzlo, příběh byl velmi zajímavý. Přála bych si přečíst další knihy od této autorky. Docela zajímavá postava mi přišla Vicky, o ní by mohl být další příběh, no ale uvidíme :-). Jisté je, že nás čeká i třetí díl, otázka je kdy...

Doporučuji k přečtení!

01.09.2020 5 z 5

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Moje první ,, Srdcovka" a skvěle jsem se bavila. Tedy, Laurie mi tak půlku knihy lezla dost na nervy, svou povahou a co si nechala líbit od svého přítele, to byl naprostý idi**... Ještě horší byla její matka, tak odpornou osobu v knihách moc často nevídám, bylo mi z nich fakt na zvracení... Cameron byl taky pěkné číslo a ze začátku i pěkný mizera. Laurie neměla lehký život, ale když se jí dostala do rukou závěť a přání jejího strýce, obrátilo jí to život vzhůru nohama. Dostala Ferrari a měla s ním odjet do Itálie, podle nařízené trasy. Měla k němu i svého průvodce.
Laurie se během cesty změnila, ke konci se úplně ,,utrhla ze řetězu" a chovala se velice potrhle. Za to co provedla by zasloužila pořádně za uši, ale koncem si mě usmířila :-).

Přečetla jsem jí za pouhý jeden den.

Kniha dostává 5* ale musím říct že s ,, odřenýma ušima".

27.08.2020 5 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Nádherná kniha, opět. Čekala jsem podle obsahu, že se to bude hodně věnovat Hygge a milostná linka bude na druhém místě. No upřímně mě to moc nelákalo, ale musím říct, že jsem se bavila během celého příběhu. Autorka nezklamala a já už se nebojím žádné její knihy. Což jsem se nebála, jen jsem se na Kavárnu v Kodani tak netěšila jako na ty minulé... Nicméně to byla má chyba, kniha byla perfektní. Krásné popisy Kodaně a jejich způsobu života. Celá ta partička kterou Kate měla na starost byla úžasná, no hlavně ke konci. Taková Avril a Condrad, ty se chovali nejhůř, hůř jak malé děti a přesto se na konci jejich chování proměnilo, každý jak tam byl měl nějaké své vnitřní trápení, včetně Kate. Byla tam i Sophie z druhého dílu, tak jsem jí poznávala zpětně. Milostná linka byla opravdu upozaděna, ale také jsme se dočkali.
Nebudu nic prozrazovat, popadněte
knihu a nechte se fantazií unášet do dalekého Dánska, na chvíli se zastavte a užijte si večerní pohodu.

24.08.2020 5 z 5

Úžasný pan Darcy Úžasný pan Darcy Teri Wilson

Kniha se mi moc líbila. Takové moderní pojetí s panem Darcym a Elizabeth, v prostředí psích výstav.
Jsem psí máma, takže tohle mě dostalo. Začátek mě moc nebavil, ale velmi rychle se to slušně rozjelo, já jen akorát nevěděla, na koho se dřív zlobit z těch dvou, ale to pochopíte během čtení :-). Slečna Elizabeth by zasloužila aby jí Donovan naplácal přes zadek, jak on sám zmínil :-D. A Donovan byl chvílemi dost arogantní a vzteklý, jistě gentleman, ale vždycky muselo být po jeho a když ne, tak si to zařídil :-). Uměl být ale i okouzlující a velmi hodný.
Kniha měla až pohádkový konec a i ostatní postavy jsem se oblíbila. Má první kniha od této autorky a určitě ne poslední. Doporučuji!

21.08.2020 5 z 5