Pirátova milenka

Pirátova milenka https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/9548/bmid_piratova-milenka-lPM-9548.jpg 4 220 36

Skye Kinsdaleová měla zářivě zlaté vlasy, podmanivé azurové oči – a nedozírnou cenu, protože byla snoubenkou zámožného muže. Svého nastávajícího však nikdy neviděla, a proto se vypravila za ním do Ameriky, aby mu do očí sdělila, že o svazek z rozumu nestojí. Její loď však přepadl proslulý pirát přezdívaný Stříbrný jestřáb, a tím z jejího života navždy vymazal ostatní muže – tedy i ty, které by mohla v budoucnu upřímně milovat. Skye zuřila a rozhodla se drzého piráta zničit, i kdyby za to měla tvrdě zaplatit... Všemi obávaný pán moří byl jejím věznitelem i otrokem. Stříbrný jestřáb si přísahal, že zlatovlasou krasavici zkrotí a přinutí ji, aby začala toužit po jeho vášnivém objetí. Podle zákonů moře mu patřila a on byl odhodlán přimět svou kořist, aby se z vlastní vůle stala pirátovou milenkou.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Domino

A Pirate´s Pleasure , 1989

Bergerac16
29.10.2022 1 z 5

Je mi líto, ale mě prostě přijde, že si autorka dělá ze čtenáře spíš srandu. Tohle mi po skvělé trilogii Cameronů za občanské války přijde jako nedůstojná limonáda.

Ivusak7
25.02.2022 5 z 5

Skvěle napsáno, knížka mě moc bavila. Občas mi Skye přišla jako histerka, ale na druhou stranu jsem obdivovala její bojovnost...Roc úžasný od začátku do konce...pěkný díl ze série těším se již na 3 díl....

Maruš.D
30.07.2021 3 z 5

Stále to není úplně můj styl, ale rozhodně je to 100x lepší než předešlý díl. Je tu hodně dobrodružství, při kterém se nenudíte a je během celé knihy. Jestřáb a Roc jsou úžasné postavy a i přesto, že jsou tvrdohlavý jak mezci, tak jsem si je oblíbila. Za to se Skye jsem měla obrovský problém. Ta mě vytáčela už od začátku a bohužel to ani moc nepolevilo. Přišla mi hloupá, rozmazlená, tvrdohlavá a nevděčná. Rozhodně by jim prospěla komunikace, ale chápu, že kdyby fungovala, tak je ten příběh o ničem :D
Líbilo se mi pirátské prostředí a nejspíš proto byla kniha tak zajímavá. Nesedí mi styl psaní, ale číst se to dá.

Lucka20
07.06.2021 5 z 5

Toto je druhá kniha, kterou jsem od S. Drake zatím četla a je super.
To, jak Sky pořád bojuje s Jestřábem a pak i s Rocem je pěkné a napínavé.
Určitě doporučuji přečíst.

PerlaZP
05.02.2021 4 z 5

Moc hezký příběh i když jsem, už od samého začátku tušila, kdo je ve skutečnosti Stříbrný Jestřáb...
Pouze jsem, tak trochu nepochopila, co má tento druhý díl společného s tím prvním - Žádnou spojitost jsem nenašla - Že by mi něco uniklo? - Vážně nevím...
Knížce dávám čtyři hvězdičky...

Aracely
23.09.2020 5 z 5

Po letech se mi znovu dostala do rukou tato kniha a myslím, že bych jí hodnotila jinak. Ne na *, ale na komentář předchozí.
Moc moc moc se mi to líbilo, dokonce jsem jí přečetla jednou a další den hned znovu jen ty pasáže, kde jsou spolu Jestřáb, Skye a Cameron a hrozně jsem se bavila.

Ať už pirát, který je velmi mírný a pokud na Skye vztáhne ruku a plácne jí, tak si to víc než zaslouží, protože ho vyprovokovala chováním rozmazleného děcka... Nebo Cameron jako její snoubenec, který si ve způsobech nezadá s Jestřábem a nebojí se svou snoubenku zkrotit...

Podle mého jí měli oba dát pořádně co proto, hlavně když se vrhala do nebezpečí a ohrožovala život všech, nad tím občas zůstával rozum stát.

I tak jsem ale měla Skye ráda a byla jsem zvědavá, jaké kousky zase vyvede. Historické romány nevyhledávám, ale tuto autorku mám moc ráda a hrozně dlouho jsem od ní nic nečetla a určitě to hodlám napravit.

Pokud stojíte o překvapení, tak nečtěte moc komentáře, jelikož některé prozrazují to hlavní...

Hezkou zábavu, milé slečny a dámy :-).

DUNIKO
18.08.2020 5 z 5

Nádhera ❤️❤️❤️

ElikaBendova
04.07.2020 2 z 5

Boooože ta Sky je taková pí+a, že jí není rovno. Nevadí mi sebevědomé ženy, které chtějí stát na vlastních nohách v historických romancích. Tohle ale co předváděla to bylo naprosto katastrofální. Nechápu, že Drakeová napsala do tak úžasného příběhu tu nejhorší, nejubožejší, nejprotivnější a nepjpitomější ženskou jakou kterou kdo kdy napsal. Celou knihu jsem ji chtěla zabít a čím víc příběh nabíral na tempu tím víc se zvyšovala i moje chuť a ke konci knihy jsem myslela, že to ani nedočtu. Ta holka nemá vůbec mozek, ale jenom já já já já já. Nikdy neposlechnu, budu se vzpírat, budu nadávat, budu dělat všechno opačně a budu si hrát na chudinku, který každý jenom ubližuje a přitom dostane se zbytečně tolikrát do ohrožení života. Sebe a i všechny ostatní postavy a ne jednou.

Nikusscha
21.01.2020 5 z 5

Panečku, to byl nádherný příběh. Tento díl se autorce moc povedl. Mé srdce jásá. Já to vysoké hodnocení chápu na 100%.
Ihned jsem si zamilovala hlavní postavy. Ohledně Jestřába jsem měla jasno hned.
Teď jsem knížku dočetla a ještě teď se z toho třesu. Knížku jsem přečetla doslova jedním dechem. Ten nápad, ta pointa, wau ... Klaním se paní Drake :)

Kukicka
03.01.2020 2 z 5

Vubec mi nejde do hlavy zdejsi vysoke hodnoceni. Me to pripadalo jako amaterstina. Sice je to starsi kniha ale napsala pred ni desitky jinych. Byla to moje prvotina od autorky, ale obavam se, ze i posledni

TerezaMondeková
05.08.2019 5 z 5

Pěkná kniha. Mám ráda knihy s historickou romancí, kde je únos, nebo vikingové, piráti. V knize je dobrodružství, romantika, humor. Od této autorky jsem četla sérii Vikings trilogie a moc se mi líbila, takže další knihy od Shannon jsem nemohla nechat bez povšimnutí. A to velké odhalení, nebo překvapení na konci knihy... pro mě to překvapení nebylo. Tušila jsem, že to tak bude, protože tam bylo až moc podivných náhod. A taky jsem doufala, že to tak bude, protože vybírat si mezi Jestřábem a lordem Cameronem... to je nemožný. Jsem moc ráda, že to autorka vymyslela takhle. A epilog byl moc pěkný.

petraj30
28.07.2019 5 z 5

Moje první kniha od autorky. Byla to naprostá pecka, ani vteřinu jsem se nenudila - to snad ani nešlo. Moc jsem se nasmála. Oba hlavní hrdinové (no možná tři) měli moje vřelé sympatie. Určitě se ke knize vrátím. Shannon má mnoho krásně napsaných příběhů, ale tohle je top

MonaLisa42
10.07.2019 5 z 5

Naprosto úžasná kniha, od které jsem nemohla odtrhnout oči.
Kniha je čtivá, dobrodružná, napínavá a krásně romantická. Mnohokrát jsem se zasmála a skutečně jsem se bála o hlavní hrdiny. Příběh neměl jedinou chybu. Která dívka by si nepřála, aby se do ní zamiloval krásný, odvážný a bohatý pirát :-D
Od této autorky jsem už několik knih přečetla, a tato je zatím skutečně nejhezčí a rozhodně jiná než ty předchozí. Jediné, co musím podotknout je, že nemá vůbec nic podobného s předchozí knihou v sérii.
Tuto knihu si určitě ještě někdy přečtu. Moc děkuji!!!

LilianaFalcon
14.02.2019 3 z 5

Kostra příběhu je v případě téhle knížky super.
Co pokulhává jsou hlavní postavy. V první části jen Skye ve druhé i on. Sprosté, neví, co chtějí, jeden druhého se snaží neustále obelhat.

angelbooks
14.02.2018 5 z 5

Už si na tuto knihu úplně nepamatuji, ale vím, že byla první od S. Drake, kterou jsem četla.
Rozhodně doporučuji. :)

HPmagor
18.10.2017

Můj první historický román, který jsem četla ... perfektní

účetní
24.09.2017 5 z 5

Moc se mi do této knihy o pirátovi nechtělo a začátek mě ani moc nenadchl, ale po dočtení si říkám, že sem tam nějaká ta pirátská neuškodí, zvlášť když byl Stříbrný jestřáb tak úžasný, byl tak rozhodný, neohrožený, spolehlivý i něžný - zkrátka okouzlující, kdo by mu odolal. Moc se mi líbilo, že dokázal Skye tak krásně vyznat lásku, Skye mě místy také štvala, ale na druhou stranu, měla v hlavě zmatek, nevěděla, koho z těch dvou miluje víc. Nám čtenářkám to bylo samozřejmě jasné, jak to bylo, ale kdyby to hned věděla i ona, tak by kniha neměla o čem být. Závěr knihy byl krásný, jak má být.

evca7271
28.04.2017 5 z 5

Moje prvni kniha od teto autorky a byla skvela uz se tesim na dalsi knihy od teto autorky.

avalonek
02.04.2017 5 z 5

Naprostá spokojenost.Zase jsem se dostala k úžasné spisovatelce.Krásně se to čte,hezký příběh,napínavý děj,příjemné postavy,hodně lásky a romantiky a erotiky.V podstatě vše,co mám na těchto knihách ráda..Už se těším na další díly..

verca3686
26.01.2017 4 z 5

Příběh je skvělý, napínavý a plný zvratů. Chvíli mi trvalo, než jsem pochopila, kdo je Stříbrný Jestřáb a i tak jsem tomu ze začátku moc nevěřila. Všechny postavy jsem si oblíbila, jen hlavní hrdinka Skye mi byla sympatická až ke konci knihy. Ze začátku se chovala příliš dětinsky, snad až příliš teatrálně a občas i hloupě. Chtěla utéct z lodi uprostřed oceánu? Jako vážně? Nemohla jsem se zbavit dojmu, že kdyby občas zapojila do svého jednání zdravý rozum a namísto svých výlevů byla zticha a chladná, vyšla by ze všeho lépe.