Annna3270 Annna3270 komentáře u knih

Emma, faun a zapomenutá kniha Emma, faun a zapomenutá kniha Mechthild Gläser

Už se těším, až si ji přečtu!

07.08.2020

Supernova Supernova Marissa Meyer

MI LU JU

07.08.2020 5 z 5

Skleněné děti Skleněné děti Kristina Ohlsson

První knížka, při které jsem se doopravdy bála (to mi bylo tak 10-11) a kterou jsem měla přečtenou za 1-2 dny (vemte si to, v té době). Četla jsem ji už víckrát, pořád se mi líbí, taková srdcovka.

30.03.2020 5 z 5

Tajnosti ze spacáku Tajnosti ze spacáku Rose Cooper

První dva díly jsem četla dřív (to mi bylo tak 11) a hrozně se mi to líbilo. Po pár letech jsem četla tenhle a ani jsem ho nedočetla. Pro mladší dobrý,ale na mě si tam hrdinka moc stěžovala a dělala absurdní věci.

29.03.2020 1 z 5

Rituál Rituál Sergej Djačenko

Naprosto miluji. Od Djačenkových jsem četla Vitu Nostru (kde je pokračování???), takže jsem sáhla po knize úmyslně. Nevím, jestli na tom má větší podíl překladatel, nebo autoři, ale hrozně dobře se čte. Do příběhu jako takového jsem se zamilovala hned a četla jsem to dvakrát za sebou.

08.03.2020 5 z 5

Vita nostra Vita nostra Sergej Djačenko

Moc se mi líbila. Je zvláštní a divná, bizarní, přesně tak, jak slibují na obálce. Byla čtivá, má krásnou obálku a určitě si ji budu chtít přečíst znovu, takže dost lituji, že jsem si ji půjčila jen v knihovně. Ale jinak bych si ji sama jen tak od sebe asi nekoupila. Při čtení se mi dobře představovalo jak to tam vypadá. Souhlasím s ostatníma, že tam bylo moc otázek a málo odpovědí, ale o to víc bych si chtěla přečíst další díl (jestli nějaký bude - prosím!!!). Dopis: Po přečtení Rituálu mám pocit, že autoři rádi nechávají otevřené konce, takže bych řekla, že pokračování nebude :(((
Ale doufat můžu:)

26.12.2019 5 z 5

Projekt Kronos Projekt Kronos Pavel Bareš

Boží knížka

28.10.2019 5 z 5

Replika Replika Lauren Oliver

Nebyla špatná. Gemma mi přišla nesympatická a blbá, Lyra šla. Bylo to celkem čtivé se zajímavým nápadem, ale hrozně předvídatelné. Tak od půlky příběhu jsem si říkala; Kdy už to Gemmě dojde, vždyť to je jasné a celkem mě to štvalo... Jinak dobrý, možná si přečtu i druhý díl, nevím.

07.04.2019 2 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Tento díl bych ze série dala pryč, jen některé části dala do prvního a třetího dílu. Postavy se chovali jako úplní idioti - hlavně Aspen a America, u které to bylo pořát "maxon, aspen, maxon aspen..." Jinak první a třetí díl byly fajn.

07.04.2019 1 z 5