Anna.Mal Anna.Mal komentáře u knih

Jsem velká fanynka Harryho, takže asi nebudu moc objektivní..knihu jsem přečetla jedním nádechem a hrozně se mi líbila :) na čtení scénáře jsem si rychle zvykla a příběh mě taky chytil..i jsem si trochu pobrečela..:) doufám, že ještě nějaká kniha či film ze světa čar a kouzel přijde :)

18.12.2016 5 z 5

Bez šance Bez šance Neal Shusterman

Pořád jsem úplně nevěděla, co si mám o knížce myslet, ale od každé stránky mě dostávala čím dál tím více. Jsou tam super zvraty a taky hodně nutí přemýšlet. Za mě palec nahoru.

10.11.2016 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Úžasná kniha! Přečtena velmi rychle! Patří to mých top 5 knih!

13.09.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Nádherná knížka! Pro mě srdcovka!

Příběh Hazel a Augustuse je naprosto dokonalý, ale pro starší generace nevím, nevím.. Ti mají svojí "Listopadovou romanci"....:D

17.06.2016 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tohle je dokonalá knížka! Příběh Guse a Hazel miluji! I když je to teda hrozně smutné a pokaždé brečím jako želva...ale je to fakt nádhera..prostě "maybe okay will be our always"..už zase brečím :D

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Bože! Potřebuji druhý díl!

Tahle knížka mě chytla od samého začátku ( to se mi dlouho nestalo)..do hlavní hrdinky jsem se opravdu rychle vžila, tudíž jsem veskery dej prožívala na plno
.snad se dočkáme i filmu:)

20.10.2016 5 z 5

Nedej se Nedej se Rainbow Rowell

Hrozně super knizka! Určitě si přečtu ještě další od autorky!

15.10.2016 5 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Tohle je úplně naprosto dokonalá knížka! Krásný příběh..myslela jsem si, že Johna Greena už nic nepřemůže, ale tady smekám.. Forma psaní mě velmi zaujala.. Jinak doporučuji si hned po přečtení nepouštět film, jinak budete brečet jako já :D

03.10.2016 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Krásná kniha! :) Green nezklamal :)

17.06.2016 5 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

No..přečetla jsem jí...bylo to teda o ničem..nebo jsem to možná nepochopila..těžko říct..ale fakt se mi ta kniha moc nelíbila..bylo to spíše takové čtení, u kterého moc nepřemýšlíte a prostě čtete...za mě palec dolů..nejhorší kniha od Greena..

16.12.2016 3 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Mě se kniha moc líbila, nepatří sice mezi ty nejlepší od Greena, ale nezklamala mě :)

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Moc krásná kniha..sice mi trochu Aljaška místy vadila..ale jinak je to moc hezky napsané :)

Hypnotizér Hypnotizér Lars Kepler

Kniha byla super. Občas tedy byla místy hodně brutální. Z fantasy přejít do kruté reality byla docela darda :D ale knihu doporučuji:)

03.11.2016 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Miluju Greena a jeho filosofické myšlení! Super kniha!

Jen se mi o něco více libil styl Levithanův...určitě bych si od něj ráda něco přečetla :)

17.06.2016

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Mě se to líbilo..ale musím říct, že se mi trochu víc líbil styl psaní Leviathana než Greena..nepatří mezi nejlepší knihy od Greena, ale je to rozhodně lepší než "Příliš mnoho Kateřín" :D

Paganiniho smlouva Paganiniho smlouva Lars Kepler

Kniha mě nezklamala, ale byla trošku slabší oproti "Hypnotizérovi"... každopádně napětí tam bylo a bylo tam i spoustu super zápletek..ale znovu bych si jí asi nepřečetla :D

16.12.2016 4 z 5

Příliš mnoho Kateřin Příliš mnoho Kateřin John Green

Super výpočty pro Kateřiny...ale pro mě nudný děj...nic se nedělo..

17.06.2016 3 z 5

Kniha mě bavila. Super mi přišlo oživení knihy s obrázky (fotkami).

17.06.2016 3 z 5