aniger aniger komentáře u knih

Papírová labuť Papírová labuť Leylah Attar

Tahle kniha mě dostala. Příběh byl skvělý, postavy také a vše dobře popsané. Plné emocí, že mě to do děje vtáhlo natolik, že jsem nic jiného nevnímala. Bylo těžké čtení vždy přerušit, protože jsem se musela taky najíst, spát a podobně :D Ale přečetla jsem ji rychle a mrzelo mě, když skončila.

01.03.2020 4 z 5

Neprofesionál Neprofesionál J. D. Hawkins

Knihu jsem přečetla za dva dny, je to taková pěkná oddychovka. Postavy se mi moc líbily, ale konec mi přišel moc rychlý. Klidně bych přidala další kapitoly a trochu to protáhla. Ale určitě jsem ráda, že jsem si ji koupila.
Co se týče děje, pozadí příběhu, tedy pracovní prostředí, mi přišlo trochu zvláštní. Ale asi jen kvůli tomu, že by mě nebavilo na něco takového každý den koukat a sledovat něco podobného na internetu. Ale to je jen můj názor, každému se může líbit něco jiného.

23.02.2020 2 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Skvělý příběh, rychle přečtené. Jsem ráda, že jsem si ji koupila a budu si ji moc někdy znovu přečíst.

16.02.2020 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Miluji tuto knihu stejně jako film. Nádhera

16.02.2020 5 z 5

Nejdelší jízda Nejdelší jízda Nicholas Sparks

Příběh byl pěkný a opět můj oblíbený autor nezklamal.

16.02.2020 2 z 5

Milovaný nevlastný brat Milovaný nevlastný brat Penelope Ward

Knihu hodnotím s odstupem, četla jsem ji už dřív. Ale moc se mi příběh líbil a přečetla jsem ji jedním dechem.

15.02.2020 3 z 5

Gentleman devět Gentleman devět Penelope Ward

Nebylo to špatný. Byla to taková oddychovka, u které člověk nemusí přemýšlet.

15.02.2020 4 z 5

Nevinná navždy Nevinná navždy Abbi Glines

Završení celé pěkné série. První díl byl dokonalý, ale ostatní knihy také fajn.

09.10.2020 3 z 5

Obsidián - Nie sú ako my... Obsidián - Nie sú ako my... Jennifer L. Armentrout

Už je to nějakou dobu, co jsem knížku četla. Ale nebylo to špatné. Na další díly už jsem se ale neodvážila :D

09.10.2020 2 z 5

Ve tvých snech Ve tvých snech Kristan Higgins

Bylo to pěkné čtení, dobré postavy a zajímavý příběh. Hezká oddychovka :)

02.10.2020 3 z 5

Zaslíbená Zaslíbená Kiera Cass

Trochu mě kniha zklamala. Autorku mám ráda, ale Selekce se mi líbila víc. Ale jinak to byl fajn příběh, taková oddychovka.

02.10.2020 2 z 5

Všude samý Skot Všude samý Skot Suzanne Enoch

Prostředí Británie a Skotska mám velmi ráda. Také plesy, šaty a další podobné věci, takže pro mě tato kniha byla skvělou volbou. Není to tak dobré, jako je pro mě Jane Austenová, ale autorka napsala hezký příběh a dobře se to četlo.

02.10.2020 3 z 5

Bane: Prokletá láska Bane: Prokletá láska L. J. Shen

Asi jsem zrovna při čtení neměla úplně náladu na tuto knihu :D První kniha z této série se mi líbila, ale postupně už to nebylo pro mě ono. I když jsem si další díly koupila. Jen můj názor. Knihu jsem dočetla, ale od půlky jsem už četla jen přímou řeč. Také mi trochu vadila postava Bana a ta jeho hrubost...

02.10.2020 2 z 5

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Chvíli mě kniha moc nebavila, ale pak se to rozjelo a bylo to příjemné čtení. Sice až moc zamotané, ale byl to hezký příběh.

01.04.2020 2 z 5

Elegantní hřích Elegantní hřích Kendall Ryan

Dala jsem na hodnocení a říkala jsem si, že ta kniha bude nakonec dobrá. Bohužel musím dát jen jednu hvězdičku, i když se mi nelíbí označení odpad, ale nedá se nic dělat. Ze začátku se mi kniha moc líbila, hltala jsem ji jedním dechem, ale v určitém místě se to zlomilo a od té doby mě příběh rozčiloval a nebavil. Hlavní postava mi přišla naivní a její chování jsem prostě nechápala, ale je to můj názor, každému to může připadat jinak. Stránky jsem přeskočila na konec, abych aspoň věděla, jak to dopadlo, když už jsem si ji koupila. A tak trochu lituji, že jsem to udělala :/

01.04.2020 odpad!

Milá Bridget, chci tě Milá Bridget, chci tě Vi Keeland

Krásná kniha, příběh se mi taky líbil.

23.02.2020 3 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Kniha se mi moc líbila, na to že má menší hodnocení. Ale příběh byl skvělý, pobavila jsem se u ní a postavy autor popsal také hezky. A divadelní prostředí byl skvělý nápad.

16.02.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Pěkná oddychovka

16.02.2020 2 z 5

Stříbrná labuť Stříbrná labuť Amo Jones

Kniha nebyla špatná, přečetla jsem ji docela rychle. Ale spíš patří u mě mezi ty slabší. Ale rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila.

15.02.2020 1 z 5

Alfa samec Alfa samec Vi Keeland

Knihu jsem četla už dávno, ale moc mě bavila. Klidně bych si ji přečetla znovu.

15.02.2020 3 z 5