aniger aniger komentáře u knih

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Autorku jsem objevila, když jsem si koupila knihu Pekárna v Brooklynu, a opět mě nezklamala. Miluji Paříž a pečení, takže jsem se díky autorce přenesla do ulic Paříže a ještě jsem si mohla vychutnávat dorty společně s hrdiny (samozřejmě jen skrz knihu). Postavy byly příjemné a líbilo se mi, že autorka ukázala příběhy všech, co se jim v životě přihodilo.

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Moře jsem si letos bohužel nemohla užít, takže jsem ráda, že jsem se mohla do prostředí Chorvatska přenést aspoň díky této skvělé autorce. A ještě si užívala pobyt na jachtě. No, kdo by to nechtěl :D Nádhera, opět jsem se ve výběru nezklamala. Autorka umí dokonale popsat prostředí, ve kterém se její příběhy odehrávají, a také postavy.

Risk Risk Elle Kennedy

Hokejový svět miluji, takže jsem si celý příběh moc užila. Postavy byly také dobře napsané a celkově jsem byla z knihy nadšená. Patří mezi moje oblíbené.

15.02.2020 5 z 5

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Dokonalá kniha.

16.02.2020 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Naprosto fantastická knížka. Obal mě dostal hned na první pohled, takže jsem si ji koupila hlavně kvůli němu a chybu jsem neudělala. Příběh byl krásný, mám ráda tyto druhy knih, jako je Pýcha a předsudek. A Kroniky prachu zařadím mezi ně. Určitě si ji ráda někdy přečtu znovu. Vytkla bych jen někdy až zbytečně zdlouhavé popisování, ale to mi rozhodně čtení nezkazilo. A postavy...prostě dokonalost!

11.05.2020 4 z 5

S láskou, Lukov S láskou, Lukov Mariana Zapata

Autorka opět nezklamala. Umí skvěle popsat prostředí, ve kterém se příběh odehrává, také pocity postav, se kterými příběh prožíváte. Jediné, co bych vytkla, byl začátek, který mi nepřišel tak zajímavý, ale pak jsem se do knihy začetla a nedokázala se odtrhnout. Ke konci jsem měla i slzy v očích.

17.05.2021 4 z 5

Rytmus, já & Malychin Rytmus, já & Malychin Mariana Zapata

Tohle byla naprosto dokonalá kniha, do které jsem se zamilovala. Spisovatelka perfektně popsala hudební prostředí, úplně mě to vtáhlo do děje, a postavy už vůbec neměly chybu. Rozhodně doporučuji, stejně jako Kulti nebo S láskou, Lukov.

17.05.2021 5 z 5

Až léto skončí Až léto skončí Penelope Ward

Kniha byla příjemná a také vtipná. Líbila se mi a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Opět jsem u této autorky zvolila dobře :)

Hříchy Hollywoodu Hříchy Hollywoodu Alessandra Torre

Skvělý, vtipný příběh. Kniha neměla chybu. Přečetla jsem ji skoro hned a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Hlavní postavy mě bavili a možná se do ní někdy pustím znovu :)

01.04.2020 4 z 5

Chci tě Chci tě Jen Frederick

Kniha byla fantastická. Kdybych měla víc času, určitě bych ji přečetla za jeden den. Děj byl skvělý, napínavý. Sice chvílemi předvídatelný, ale to vůbec nevadilo. Těším se na další knihy od autorky.

15.02.2020 4 z 5

Hranice nevinnosti Hranice nevinnosti Abbi Glines

Zbožňuji tuto knihu. Přečetla jsem ji už několikrát, je to už nějakou tu dobu, ale moc se mi líbil příběh, postavy a vše okolo. Autorce se to opravdu povedlo :)

09.10.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Byl to hezký příběh, který zavedl čtenáře i do hudebního prostředí a moc se mi to líbilo. Bylo to i vtipné, postavy hezky vymyšlené a každá měla svou úlohu. Moc hezky napsané :)

09.10.2020 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Knihu jsem četla už před delší dobou, takže je těžké dělat nějakou recenzi. Ale přečetla jsem si ji a co si pamatuji :D tak se mi kniha líbila. A mé oblíbené autorky nezklamaly :)

02.10.2020 3 z 5

Výpověď Výpověď Whitney G. (p)

Dobrá kniha. Příběh se povedl a postavy také. Hezky a rychle se to četlo.

Nedotýkej se mě Nedotýkej se mě Laura Kneidl

Knihy se mi líbila a velmi mě překvapilo, když jsem dočetla a zjistila, že je to na pokračování :D Byla jsem naštvaná, protože teď musím čekat na druhý díl, abych věděla, jak se tito dva hrdinové budou dál vyvíjet. Ale moc se těším :)

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Moje první kniha, kterou jsem od autorky přečetla. A skvělá volba. Díky ní jsem se přenesla do prostředí New Yorku a aspoň na chvíli mohla v dnešní době cestovat :D I když jen skrze knihu. Opravdu doporučuji :)

Láska mého života Láska mého života Penelope Ward

Tato kniha je dokonalost. Přečetla jsem ji za dva dny, a kdybych měla víc času, trvalo by mi to asi jen pár hodin :D Příběh mě nadchl už na začátku, kdy jsem si knihu koupila. Nádherný příběh, skvělé postavy a mohla bych tu psát jen samá pozitiva. Rozhodně stojí za přečtení, pokud máte rádi tuto autorku a knihy od ní :)

Kudy ke hvězdám Kudy ke hvězdám Jenn Bennett

Když jsem si tuto knihu koupila, netušila jsem, že je spíše pro mladší generaci. A když toto pominu, tak je to moc hezký příběh, kde autorka krásně popsala prostědí, ve kterém se hlavní hrdinové nacházeli. Také konkrétní postavy byly dobře napsané. Pěkné čtení :)

02.10.2020 3 z 5

Vzpomeň si na lásku Vzpomeň si na lásku Sarah Jio

Kniha se mi líbila. Hezky se to četlo a byl to příjemný příběh :) Postavy taky dobře popsané, rozhodně nelituji, že jsem si ji koupila.

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Tato kniha mě prostě dostala. Příběh je skvělý, dialogy mezi hlavními postavami také a velmi chytré. Patří mezi mé oblíbené, stejně jako film. I jsem si u ní poplakala.

16.02.2020 5 z 5