Anett525 Anett525 komentáře u knih

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Tenhle díl byl oproti dalším dvěma nejslabší. Luisa nebyla Luisa,jakou ji máme rádi. Čekala jsem od knihy trochu něco jiného.

17.05.2020 3 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Kniha se mi líbila. Zajímavé nahlédnutí do chodu panského domu. Ano, zápletka byla předvídatelná,ale to není nic co by mě nějak odradilo. Nakonec jsem přečetla všechny tři díly a první se mi zdál nejlepší. :)

17.04.2020 4 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Na to,že jsem schopná přečíst skoro každý žánr, tak tato kniha pro mě nebyla moc zajímavá. Promyšlený děj byl fajn,ale jinak mě nějak nenadchla. Po dlouhé době kniha,u které jsem si říkala "ať už je konec." Ale zase na druhou stranu, úplný propadák to není a věřím,že si své čtenáře vždy najde.

17.04.2020 3 z 5

Píseň sirény Píseň sirény Alexandra Christo

Moc se mi to líbilo. Piráti, mořské příšery, to je pro mě vždy radost číst. Příběh byl napínavý, neotřelý a bylo zajímavé sledovat,co se stane,když se potkají dva znepřátelené světy. Ke všemu sarkasmus, což já taky můžu a knížka jako pro mě dělaná je na světě. Super.

03.05.2023 5 z 5

Temná kněžka Temná kněžka Margaret Rogerson

Po dlouhé době příjemná, čtivá fantasy bez romantické linky. Postavy sympatické, především přízrak jsem si hned oblíbila. Svět plný temnoty a duchů byl pro mě taky velké plus. Moc se těším,až vyjdou další díly,které si nemůžu nechat ujít.

11.01.2023 5 z 5

Protivníci Protivníci Marissa Meyer

Tahle série mě opravdu chytla. Mám ráda oba hlavní hrdiny. Jsem zvědavá na další díl,ale nevím,jestli mám číst rovnou dál,nebo si poslední knihu ze série šetřit. :D Sice mi přišlo, že tento díl nebyl moc nabitý akcí, ale i tak mě to nutilo číst, protože mě zajímalo, jak bude děj pokračovat. Moc hezky napsané a závěr fenomenální.

09.07.2022 5 z 5

Přízraky noci Přízraky noci Kateřina Ševčíková

Mně se autorka trefila na 100% do vkusu. Sice bych brala,aby byla kniha delší,ale jen proto,že se mi nechtělo přestat číst. :)

Za mě skvělé postavy, úžasný svět, nadpřirozené bytosti a ještě se Slovanskými kořeny,prostě se v knížce objevilo vše,co mám ráda,takže dávám plný počet a budu doufat,že toto není poslední autorčin počin, čte se moc hezky. :)

03.01.2022 5 z 5

Zrádcova dýka Zrádcova dýka Kevin Sands

Christopher a jeho parta opět nezklamali. Skvělá série, síla přátelství. Další oblíbenec Květinka.

Už ať vyjde další díl, protože ten konec... Jsem zvědavá,jak to celé s Havranem dopadne.

04.12.2021 5 z 5

Tři temné koruny Tři temné koruny Kendare Blake

Tahle kniha je opravdu povedená. Jediné co,tak mi chvilku trvalo se zorientovat,ale jak se do toho člověk dostane,tak se nemůže odtrhnout, teda aspoň u mě to tak bylo. :)
Za mě super a plný počet.

23.05.2021 5 z 5

Věčná noc Věčná noc Ross MacKenzie

Nevím,jestli to je tím,že se mi kniha zrovna trefila do nálady, ale moc jsem si ji užila. Bosorky byly skvělé. Myslím,že tahle knížka by si zasloužila víc pozornosti :)

10.05.2021 5 z 5

Bouře a vzdor Bouře a vzdor Leigh Bardugo

Mně se druhý díl líbil. Přibyly parádní vedlejší postavy, hned od začátku se něco dělo (je fakt,že ten prostředek jsem trochu musela přetrpět :D), ale jinak za mě super.

25.03.2021 5 z 5

Temné a osamělé prokletí Temné a osamělé prokletí Brigid Kemmerer

A tak to byli milé. Mně se knížka moc líbila a určitě si přečtu i další díly. Je to taková pohádka,ale já pohádky ráda,takže mě to vůbec neurazilo. Kniha je napsána pro mě čtivou formou, četla se mi sama.

17.03.2021 5 z 5

Divotvůrce Divotvůrce Sebastien de Castell

Ze začátku jsem byla na vážkách. Ale po půlce jsem se začetla (asi i díky Reichisovi, co si budeme... Ten je prostě boží. ) Prý jsou další díly ještě lepší, takže hurá na ně.

01.02.2021 5 z 5

Dvůr mlhy a hněvu Dvůr mlhy a hněvu Sarah J. Maas

Kniha byla super, užila jsem si každou stránku, jen kdyby mě občas Feyre nevytáčela jejím chováním. :D Jinak krásný příběh plný zvratů. Jdu se hned vrhnout na další díl :)

19.01.2021 4 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Ačkoliv už nejsem nejmladší, miluji fantasy a tato kniha mne nezklamala. Od začátku mě vtáhla a nepustila. Takže nejde jinak,než se vrhnout hned na další díl. 5*

12.01.2021 4 z 5

Město duchů Město duchů Victoria Schwab

Hezké čtení, určitě si přečtu i pokračování. Jsem zvědavá,jak to nakonec s Jacobem bude.

22.12.2020 5 z 5

Kosti Mraza Kosti Mraza Alžběta Bílková

Musím říct,že to se mi líbilo moc,moc,moc. Jsem velká fanynka fantasy,ale nevím proč, české tvorbě jsem se vždy vyhýbala. Osud tomu chtěl jinak a do cesty mi přihodil tuto krásnou knížku do které jsem se začetla od první stránky a přečetla jsem jedním dechem. Propracovaný svět plný úžasných stvoření, napínavý děj, příjemné čtení. Opravdu můžu jen doporučit. :)

19.12.2020 5 z 5

Začít znovu Začít znovu Mona Kasten

Taková jednohubka. Že bych z knihy byla nějak extra odvařená se říct nedá,ale neurazí. Na proložení složitějšího čtení to je ideální. Ale asi už nejsem cílová skupina :D.

04.12.2020 3 z 5

Dvanáct vánočních schůzek Dvanáct vánočních schůzek Jenny Bayliss

Ale jo, celkem pěkné oddechové čtení. Kate mi občas lezla na nervy, na svůj věk se chovala jako nějaká puberťačka,ale k příběhu to patřilo. Laura a Matt super sympaťáci. Takže za mě spokojenost. Kniha se četla sama. Jen jsem čekala, že mě trochu víc Vánočně navnadí.

29.11.2020 5 z 5

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Všechny tři díly jsem si užila. :)
Příjemné, napínavé čtení. Líbí se mi styl psaní,jakým autorka píše.
Jen škoda té závěrečné bitvy, bylo to takové odfláklé, určitě by si zasloužila ještě pár stránek navíc. Ale celkově se mi série moc líbila. :)

12.11.2020 5 z 5