ANDY28 ANDY28 komentáře u knih

Šikmý kostel Šikmý kostel Karin Lednická

Výjimečná kniha o výjimečných lidech, NE! . Je to kniha o obyčejných lidech, ale tak lidsky napsaná, že jsem ji zhltla za 2 dny

12.09.2020 5 z 5

Deset malých černoušků Deset malých černoušků Agatha Christie

Agátu nemám ráda. Nebýt výzvy, nevezmu její knížku ani do ruky, natož ji číst. Měním názor, smekám a souhlasím s tím, že je to královna detektivek. Brilantní mozek.

26.05.2021 5 z 5

Bílá Voda Bílá Voda Kateřina Tučková

Paní Tučková, já vás prostě miluju! Když mi o tomto říkala moje pokroková babi, klepala jsem si na čelo! Vše jsem zažila, ale nechápala. Tahle knížka je skvost. Prostě děkuji.

08.07.2023 5 z 5

Kde zpívají raci Kde zpívají raci Delia Owens

Byla jsem hodně zvědavá na tuto novinku. Nedivila bych se, kdyby se tento příběh opravdu stal, já to prožívala s ní až do nerváku u soudu a nečekaného závěru.

14.02.2021 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

Paní Klevisová umí! Odpočinková detektivka z Beskyd.

03.10.2022 4 z 5

Mlčící fontány Mlčící fontány Ruta Sepetys

Smířila jsem se s tím, že to bude nešťastná láska, a tak jsem vůbec neočekávala pokračování a konec příběhu a druhá část mi přišla zbytečná. Ale já po pauze 1 dne, zavírám knížku a otevřenou pusou a říkam si wow! A nechávám doznít. Autorka je neskutečná! Opět velké dík nej kamarádko!

07.09.2022 5 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

moc krásné, moc drsné, moc kruté, a hlavně nadějné jako čas, život a láska

17.05.2020 5 z 5

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Jo! Jo! Jo! Představa, že budu bez dechu číst téměř 500 stránkový úžasný příběh z Aljašky, tak bych řekla nikdy a to bude nuda. Ještě teď mi buší srdce, jedním slovem bomba!

06.05.2020 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Musím dát plný počet i když souhlasím s komentáři níže, do půlky knihy jsem se nudila a myslela, že ji nedočtu, pak jsem nemohla přestat číst. Pan Nesbo je bedna a díky včerejší autogramiádě se ukázal taky fajn člověk. Jsem závislá na Harry Holem!!!!

26.10.2022 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Hm.... Hada si nakonec vychová každý sám....

07.06.2023 5 z 5

Mlha nad Shadow Sands Mlha nad Shadow Sands Robert Bryndza

Čekala na mě od ledna a dočkala se, je naprosto úžasná, nešlo přestat číst. Děkuji ti BFF.

10.07.2021 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

do 35 kapitoly pecka! Napínavé, čtivé a pak mě to na pár kapitol znechutilo, pan Nesbo to opět překombinoval, ale závěr skvělý a nečekaný.

07.02.2023 4 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

10 hvězd z 5, skvělý příběh

29.06.2021 5 z 5

Buď jako řeka Buď jako řeka Shelley Read

Věříme, že nás na naší cestě bude země podpírat. Krásné...

26.10.2023 5 z 5

Než jsme byly tvoje Než jsme byly tvoje Lisa Wingate

Tak klobouk dolů před autorkou, skvělý překlad, napínavé až do konce, bomba!!!

21.11.2022 5 z 5

Co neodvál ani čas Co neodvál ani čas Hana Marie Körnerová (p)

příběh obyčejných životů, napsaný tak skvělě, že knížku nedáte z ruky.

13.10.2022 5 z 5

Když jsme ještě věřily na mořské víly Když jsme ještě věřily na mořské víly Barbara O'Neal (p)

Ach, tohle byla zas skvělá psychoterapie ... moje city praskly ve švech a vysypaly se na podlahu.
A ze všeho nejvíc děkuji svým čtenářům, miluju každou vteřinu našeho spojení.

15.10.2021 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Nemohla jsem se odtrhnout, začetla jsem se tak, že jsem si zapomněla rozsvítit i lampičku

23.04.2020 5 z 5

Soběstačný Soběstačný Zuzana Dostálová

ze života, lidské, bolavé, ale i nadějné

22.08.2022 5 z 5

Pavouk Pavouk Lars Kepler

těmto dvěma se vyhýbám, protože píšou brutálně. Taky do ČV jsem si vybrala jiné autory. Když mi ale Pavouk přistál na stole, nešlo přestat čít, je to brutálně skvělé!!!! A hlavně miluju knížky, kde se dozvím něco nového.

19.06.2023 5 z 5