Andrejka91 Andrejka91 komentáře u knih

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Škoda, že tu není víc jak 5 hvězdiček, protože tato kniha by si jich zasloužila mnohem víc než jen 5.
Od začátku do konce jsem měla husí kůži a nejednou jsem přes slzy v očích ani na ty písmenka neviděla.
Toto je kniha s těžkým tématem o ztrátě nejbližších a je napsaná tak dokonale, že se vám vryje do paměti.
Tuto autorku jsem si oblíbila už u knihy Eleanor & Grey a už se těším na její další, protože určitě bude stát taky za přečtení.

12.05.2022 5 z 5

Nádherně krutý Nádherně krutý J. T. Geissinger

Celou knihu málem až do samého konce jsem si říkala jak je příběh předvídatelný ale hrozně milý a romantický a že toho mafiánského tam skoro nic není.
Konec mě ale vyvedl z omylu a vůbec jsem to nečekala.
Naprosto jsem se zamilovala a mega se těším na další díl.

20.03.2024 5 z 5

Ever: Když se mě dotkneš Ever: Když se mě dotkneš Nikola Hotel

Byl to krásný, originální příběh jaký tu ještě nebyl. Spíše slowburn román, na sblížení Abbi a Davida sme si museli chvilku počkat, ale bylo to dojemné, místy smutné ale buhužel reálné.
Nemám co vytknout, moc se mi kniha líbila a rovnou sahám po dalším dílu.

03.03.2024 5 z 5

Drahý Aarone Drahý Aarone Mariana Zapata

Ze začátku jsem si říkala jak mě nebaví knihy, kde si píšou maily nebo chatují. Tady první polovinu knihy nebylo nic jiného.
Ale jak Ruby, tak Aarona jsem si kvůli jejich povahám oblíbila natolik, že mi to vůbec nevadilo.
Čtení jsem si užila, moc mě bavilo číst jejich sbližování.
Taky se mi moc líbí jak jsou knihy Zapaty vždy nějak propojené postavami navzájem, proto doporučuji číst podle data, kdy vychází ať vám neunikají souvislosti.

26.02.2024 4 z 5

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Tento díl se mi líbil asi nejvíc a to tím, jak se Aiden proměnil v hodného beránka. Knihu jsem přečetla v rekordním čase a nešlo se odtrhnout. Tuto dvojici jsem si nakonec oblíbila. Ale podle jejich chování bych jim typovala mnohem více let než v knize měli. Navíc mi vadilo jak Elsa Aidena neustále oslovuje kokote přitom on jí tak hezky říká miláčku.
Epilog byl nejkrásnější a myslela jsem, že je to poslední kniha ale ono ne. Tak se těším, co ještě autorka vymyslí.

03.02.2024 5 z 5

Sladké pokušení Sladké pokušení Cora Reilly

Za mě je to lepší průměr. Přijde mi, že knihy z mafiánského prostředí jsou jako přes kopírák a mám dojem, že jsem četla lepší. Tady jediné co odlišovalo, byly dvě malé děti a toho mafiánství tam moc nebylo.
Hezká oddechovka, kde nemáte moc velká očekávání.

17.01.2024 4 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Moc se mi kniha líbila. Nebyla to jen oddechovka ale bylo to napínavé a akční, nechyběla pomalá romantika i nějaké peprnější čtení. Jako v doslovu autorka píše, tak prostředí Formule 1 tu ještě nebylo a hrdina, co není naprosto dokonalý se taky často nevidí.
Nemám co vytknout, skvělá kniha a velmi nadaná česká autorka.

11.01.2024 5 z 5

Touha Touha Vi Keeland

Příjemná oddechovka. Mě teda autorka nezklamala, jsem zvyklá v jejích knihách na postavy s těžkým životním osudem a tady to nebylo jinak. Donovana i Zrzku jsem si oblíbila, oba byli skvělí.
Na erotický román tady bylo erotiky jako šafránu, to je jediné, co můžu vytknout.

25.11.2023 4 z 5

Zas tak moc ho nežeru Zas tak moc ho nežeru Meghan Quinn

Tohle bylo tak milé a nenáročné čtení. Skvělá oddechovka po sérii mafiánských knih, co jsem posledně četla. Naprosto jsem si knihu užila, je napsaná skvěle a další díl si ráda přečtu taky.

17.11.2023 4 z 5

Konflikt Konflikt Michaela Brnková

Tak tohle byla pecka. Přesně tohle mě nejvíc baví číst. Bylo to akční, napínavé, erotické a hlavně žádné omáčky okolo. Nic mi tam nechybělo a už se nemůžu dočkat, až vyjdou další díly v češtině.

05.10.2023 5 z 5

Pozvánka Pozvánka Vi Keeland

Příjemná oddechovka, bylo to milé, vtipné trošku předvídatelné ale moc se kniha líbila ostatně jako všechny knihy od této autorky.

23.07.2023

Polibek bez duše Polibek bez duše Jennifer L. Armentrout

Ještě snad v polovině knihy jsem si říkala, co je to za fantasmagorii, že se mi to nebude líbit a zase budu litovat ztraceného času. Na fantasy jsem začínala a dlouho ho nečetla, protože jsem si myslela, že jsem z toho "vyrostla", ale tato kniha mě uvedla v omyl.
Knihu jsem právě dočetla a nemám slov, jak mě příběh pohltil.
Moc mě bavila romantická linka Rotha a Layly a také to napětí a spousta akce.
Na konci jsem chtěla plakat jak to bylo smutné a nutně potřebuji další díl, protože takto to přece nemůže skončit.

09.04.2023 5 z 5

Princezna Princezna Devney Perry

Nejde hodnotit jinak, než plným počtem hvězd, protože tato série je moje srdcovka.
První dva díly byly sice dějově vydatnější a temnější, i tady se to rozjelo, ale spíš až ke konci.
Konec zase pěkně naladil na další díl a už se na něj moc těším.
Konec a epilog byl dojemný, rozhodně celá série stojí za přečtení.

08.03.2023 5 z 5

Twisted Love: Láska na ostří nože Twisted Love: Láska na ostří nože Ana Huang

Prvních 150 stran jsem nechápala tak vysoké hodnocení a říkala jsem si, že to nedočtu a to hlavně z toho důvodu, že nemám ráda knihy ze školního prostředí a navíc, když v každé erotické scéně čtu spojení "špinavá děvko" tak to je něco na mě.
Nicméně zvědavost mi nedala a četla jsem dál a kniha mě začala bavit. Školní prostředí se už nevyskytovalo a i erotické scény byly příjemnější.
Bavilo mě to díky temnému nádechu, dá se říct, až mafiánského prostředí. Bylo to napínavé a hltala jsem každou stránku. Alexe jsem úplně žrala, tento typ hlavních hrdinů v knihách zbožňuju.
Ale zase ten konec... Proč tam zase autorka musela cpát to odporné oslovení... Myslím si, že k sexu z lásky to prostě nepatří.
Těším se na další díl, ten snad bude v tomto ohledu lepší.

23.02.2023 4 z 5

Nemilosrdný rival Nemilosrdný rival L. J. Shen

Další krásná kniha od mé oblíbené autorky. Sice to nebylo nic nového, mám pocit, že takových podobných knih jsem četla snad milion, ale stylu psaní L. J. Shen nemám co vytknout. Byl to hezký úvod do nové série a už teď se těším na další díl.

08.02.2023 5 z 5

Ten první Ten první Roni Loren

Co na to říct... Už tu asi vše bylo řečeno.
Mě se kniha moc líbila, byla krásná a zároveň smutná. Měla jsem husí kůži, byl to příběh ze života a je smutné, že se něco takového děje.
Nemám co vytknout, doporučuji přečíst.

07.11.2022 5 z 5

Tři drobné chybičky Tři drobné chybičky Nikki Sloane

Už několik minut mi vysí prsty nad klávesnicí a já nevím jak začít s hodnocením, protože kniha se mi tolik líbila, že ani nemám slov.
Přečteno jedním dechem, nešlo se od knihy odtrhnout. Miluju celou sérii a jsem ráda, že i v tomto díle vystupovala Payton s Dominikem.
Podle mě nemá autorka v tomto žánru konkurenci, takže kdo si chce zpestřit čtení něčím opravdu žhavým, tak tady nesáhnete vedle.
Jediné co bych mohla vytknout a co mi v knihách vadí a tady to nebylo jinak, je slovo pička, kunda nebo špinavá coura ale ráda to u této knihy přejdu, protože jinak to byla pecka.

21.08.2022 5 z 5

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Z této knihy jsem měla obavy že se mi nebude líbit, když byla přirovnávaná k Amo Jones, protože její knihy se mi vůbec nelíbily.
Ale tohle mě bavilo hodně, naprosto jsem se zamilovala a nemůžu se dočkat dalšího dílu.
A ten konec? Co to zase je, teď budu muset 3 měsíce být napjatá jak guma od tepláků :-)

25.05.2022 5 z 5

Nové sliby Nové sliby Lilly Lucas

První díl se mi moc líbil a druhý opět nezklamal. Autorka píše tak čtivě, že jsem se nemohla od knížky odtrhnout a za půl dne jsem knížku louskla jak malinu. Od začátku jsem fandila Willovi s Izzy, protože jsem si je zamilovala už i v prvním díle a jsem zvědavá co nás čeká v tom dalším.

25.04.2022 4 z 5

Černý rytíř Černý rytíř Rina Kent

Tohle čtení není úplně tak pro slabé povahy, místy to byla docela síla.
Skvěle napsané až se tají dech, hodně smutné, silná témata a jedna z nejlepších sérií ze střední školy.
Těším se na další díly.

13.05.2024 5 z 5