andrea7459 andrea7459 komentáře u knih

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Kniha se mi velmi líbila, vtipné odpočinkové čtení.

10.12.2020 5 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Napínavá a nepředvídatelná, večerní čtení mi dávalo zabrat.... vůbec jsem neměla ani náznak nějakého tušení, jak celý příběh dopadne. Parádní kniha. Dějově se mi o něco více líbila kniha Pozvaní, ale obě obě za plný počet. Parádní čtení.

02.10.2020 5 z 5

Pozvaní Pozvaní Jennifer McMahon

Kniha mě velmi bavila, nebojím se říct úžasná.. mísily se ve mě stejné pocity, jako při čtení knihy Zlomené duše... za mě 5 hvězdiček.

18.07.2020 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Kniha se mi líbila...hodně mě bavila Andrea..zasmála jsem se i poplakala.. bylo to fajn počteníčko.

07.06.2020 5 z 5

Osm Osm Radka Třeštíková

Kniha se mi líbila,šokovala i pobavila... po dočtení,jsem měla pocit, jako by byl konec filmu. Vždycky mě knihy od p. Radky Třeštíkové dovedou k zamyšlení :-) . Za mě moc fajn čtení.

10.05.2020 5 z 5

Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stmívání / Život a smrt: druhý pohled Stephenie Meyer

Nebylo to špatné čtení, jen jsem neustále měla tendenci srovnávat původní verzi a to mě rušilo.Nic méně se mi děj líbil, závěr překvapil.

06.03.2020 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Kniha se mi velmi líbila, byla to taková oddychovka, kterou někdy potřebuji, když třeba čtu více detektivek po sobě. Děj rychle utíkal, hlavní hrdinové byli vtipní a moc mě bavili.

21.02.2020 5 z 5

Sněžný měsíc Sněžný měsíc Michaela Klevisová

První třetina knihy mě popravdě moc nebavila, prokousávala jsem se, ale s nástupem Bergmana to bylo lepší. Nic méně, celkový dojem, omlouvám se fanouškům, nic moc. Třeba mě od paní Klevisové chytne jiná kniha na trochu jiné téma.Tak za mě 2,5 hvězdičky.

08.02.2020 2 z 5

Odvaha říkat mu Otče Odvaha říkat mu Otče Bilquis Sheikh

Kniha se mi velmi líbila a dobře se četla. Šokovalo mě tak se k sobě rodina dokáže chovat, když někdo z nich konvertuje k jiné víře.

24.01.2020 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Kniha byla taková oddechovka, dobře se četla, v některých momentech jsem se docela zasmála, ale na 5 hvězdiček to není.

12.01.2020 4 z 5

Lustr pro papeže Lustr pro papeže Jan Tománek

Knihu buď přečtete jedním dechem a nebo po částech a budete prodýchávat... je šokující , že se v nedávné minulosti odehrávaly tyto skutečnosti a nechutnosti. Knihu by měli zařadit do povinné četby učilišť a středních škol.. NEJEN. Měl by ji číst opravdu každý.

10.11.2019 5 z 5

Samotářka z Mill River Samotářka z Mill River Darcie Chan

Kniha se mi líbila, dobře se četla, jen ten závěr byl až moc neuvěřitelný... ale i tak mě bavila.

29.10.2019 3 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Simone St. James

Kniha se mi velmi líbila, napětí střídalo napětí..dobře se četla

04.10.2019 5 z 5

Eva Eva Wm. Paul Young (p)

Myslela jsem, že ji ani nedočtu...Chatrč a Křižovatky od tohoto autora se mi líbily víc.O dost víc, nesrovnatelně.

30.09.2019 1 z 5

Křižovatky Křižovatky Wm. Paul Young (p)

Kniha mě velmi bavila

30.09.2019 5 z 5

To prší moře To prší moře Radka Třeštíková

Kniha se mi velmi líbila, smutná i úsměvná a dobře se četla

27.09.2019 5 z 5

Každý má svůj Everest Každý má svůj Everest Pavel Dolejší

Čtivé, smutné, veselé, velmi mě kniha bavila, jako vše od těchto autorů.

Motýlí křik Motýlí křik Jan Tománek

Poprvé jsem četla knihu tohoto typu a musím přiznat, že jsem nadšená. Patří do těch, které přečtete jedním dechem. Těším se na další od tohoto autora.

Cesty spravedlnosti Cesty spravedlnosti Pavel Dolejší

Z této knihy jsem byla nadšená.. můžu jen doporučit

Plavčík Jean - část 1. Plavčík Jean - část 1. Pavel Dolejší

Kniha byla velmi čtivá, četla jsem před x lety a stále si vybavuji některé pasáže. Moc příjemné čtení.