Anakonda1969 Anakonda1969 komentáře u knih

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Pan spisovatel dokazuje, že ještě nevyndal všechny trumfy z kapsy. Ve Sněhulákovi je krásně vidět, jak jdou hranice "nemožného" ještě více posunout. Navíc tato kniha asi odstartovala větší zájem publika, které čte, protože určitě se najde spousta lidí, co nejdřív viděli film, než vůbec zjistili, že nějaký pan Nesbo napsal už skoro deset knihy s Harry Holem. Výborný příběh.

28.05.2021 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Levhart je celkem krutý a brutální příběh. Někdy se ptám, kam na to spisovatelé chodí. Tohle se rozhodně povedlo. Pro mě je to nejlepší příběh v této sérii.

21.08.2021 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Jóó, úplně jsem to prožívala. Sice jsem milovník koček, ale u Kinga prostě musíte počítat se vším. Tak že jsem čičinku oželela a příběh si s mrazením užívala. Je zvláštní, jak tento spisovatel dokáže vymýšlet originální příběhy.

23.07.2020 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

Další, již šestý příběh. Opět něco trochu jiného se známým vyšetřovatelem. Lehce brutální, ale dá se to vydržet.

07.09.2020 4 z 5

Nevermore Baltimore Nevermore Baltimore Petr Heteša

Pan Heteša dokáže psát velmi poutavě. Dokáže navodit absolutně nesmyslné situace a pak z toho vybruslit a ještě dodat veselou průpovídku na konci skoro každé kapitoly. Akorát jsem moc nerozumněla konci příběhu. Nějak se to celé přeorientovalo na jinou situaci. Ale i tak jsem se velmi bavila.

02.04.2023 5 z 5

Každý je zločinec Každý je zločinec Ed Brubaker

Bomba komiks. Krásný pohled do světa zločinu. Úžasný scénář a nádherná kresba.

21.05.2022 5 z 5

Poslední z nevinných Poslední z nevinných Ed Brubaker

Jo, tohle já můžu. Mám pro takové komiksy velkou slabost. A i když cena byla na můj příjem docela vysoká, neodolala jsem. A dobře jsem udělala. Tyhle čtyři povídky jsou vcelku lepší než ty v prvním omnibusu. Ano, já vím, první je první, ale tohle jelepší. Nejlepší povídka je ta, podle které se jmenuje celý svazek. Asi nejsmutnější bych označila Hříšníky.

18.09.2022 5 z 5

Ruská ruleta Ruská ruleta Petr Heteša

Morbidní ale perfektní. Hodně jsem se zasmála. Hlášky, kecy, chlast . . . klasický Heteša.

24.12.2022 5 z 5

Noční rozhodnutí Noční rozhodnutí Ed Brubaker

Opět nádherné podání. Vzrušující scénář a nádherná kresba.

24.09.2022 5 z 5

Přízrak Přízrak Jo Nesbø

Jisté zklamání zde přišlo. Ona asi neustále stejné situace z jiných pohledů - prostě sem tam někoho odradí. Mě však Přízrak přesvědčil, že můžou nastat i horší situace, než jsme z Harry Holem zažili. Proto hurá na další detektivně, krvavý příběh.

29.11.2021 3 z 5

Obrysy a stíny Obrysy a stíny Petr Heteša

Někdy jsem se i balá toho, co pan Heteša dokáže do budoucnosti vmyslet. Jeho nápady jsou velmi zajímaví. Deuhá část příběhu je také povedená a má to dobrý konec.

03.02.2023 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Lisa Jane Smith

Já jsem spokojená. Tady prostě všechno funguje tak, jak má. Série si udržuje stále dobrou a jednoduchou úroveň a mnohé věci mě nadále uspokojují.

07.03.2021 5 z 5

Šedozelené oči Ley Lynseyové Šedozelené oči Ley Lynseyové Petr Heteša

Zajímavý příběh od pana Heteši. Celkem jsem si to užívala.

03.02.2023 4 z 5

Démoni jsou věční Démoni jsou věční Petr Heteša

Já jsem hodně spokojená. Je to rychlé, akční a plné srandy. Někdy se divím, kam spisivatelé na ty nápady chodí. Pan Heteša zcela určitě do Baltimore.

14.01.2024 5 z 5

Bazar zlých snů Bazar zlých snů Stephen King

Sice jsem od Kinga čekala víc, ale protože je v této knize asi dvacet příběhů. je jasné, že ne každý mi padne do oka. Nakonec však musím uznat, že se mi vesměs povídky líbily. Nejlepší je Letní bouře, Zlý chlapeček nebo Duna. Těch horších je víc, ale vcelku tvoří dobrý základ pro zlé sny.

06.04.2024 4 z 5

Hranice zvrhlosti Hranice zvrhlosti Jan Urban

Koukám, první detektivní příběh od pana Urbana, Zatím se soustředil spíše na fantasy. Teď se pustil do dost brutálního tématu. Možná to není moc pro mladší, ale myslím si, že v dnešní době internetu a snižování sexuální hranice u dětí (někde už je od 10 let věku!!) už to vlůastně není žádná hranice. Tak že BDSM, Česká republika, Praha a celkem slušně napínavě napsaný. A strašně se mi líbil konec. Jen tak dál.

23.08.2023 5 z 5