Šedozelené oči Ley Lynseyové přehled

Šedozelené oči Ley Lynseyové https://www.databazeknih.cz/img/books/67_/6788/bmid_sedozelene-oci-ley-lynseyove-BML-6788.jpg 4 66 66

Šest diamantů série

Zatímco předigitalizovaný svět nabývá sám o sobě stále většího významu a vlivu, lidstvo jako takové jej naopak ztrácí, aniž si to uvědomuje. Přesto se najde pár jedinců, kterým to dojde a vrhnou se do boje, který nemohou nikdy vyhrát. Tedy až do chvíle, než se do celého konfliktu omylem zapojí naprostý outsider živící se jako novinář v bulvárním plátku. Zpočátku vůbec netuší, že má v ruce digitální rozbušku schopnou rozmetat celý svět a že ten, koho hledá, může být jejím iniciačním impulzem. Možná by bylo lepší, kdyby jej ani nenašel. To by ale nebyl Roger Dalmont, aby se jen tak vzdal a nechal to plavat. Je to trošku ztřeštěné, trošku cyber, trošku americká drsná škola. Žádné fantasy. Spíše o tom, jestli ten svět kolem nás už skutečně nějakou dobu takto nefunguje.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Šedozelené oči Ley Lynseyové. Přihlašte se a napište ho.

Anakonda1969
03.02.2023 4 z 5

Zajímavý příběh od pana Heteši. Celkem jsem si to užívala.

Chesterton
21.08.2022 3 z 5

Bulvární novinář na drsně kyberpunkové cestě za 'dobrým' posláním?
Za mě vše stojí a padá s dobře vybranou postavou Dalmonta.

Už se mi až tak často nestává, že děj knihy plyne jako četba třeba Mayovek v dětství. Že se potopite do příběhu i s ušima. Hetešovi se to chvílemi povedlo.
Jak píše dole ludek.n:
"rozhodně žádná nablýskaná salónní literatura prázdných gest a vznešených dialogů, nýbrž pěkně špinavá uliční story"
Nejvíc lehké pero autora fungovalo na začátku a na konci. Střední 'akční' část se trochu vleče a nudí. Celkově dobrá pohádka na pláž. Nejlepší byl irský setr Mischa :o)

"Kdyby ve středověku znali skelnou vatu, možná ani nemuseli vymýšlet železnou pannu."
3/3

kaffa
28.06.2022 4 z 5

sympatický rozjezd příběhu a vlastně i heteši na poli románovém :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Objekt měl pět pater a já bydlel v tom šestém.

Je tolik MOŽNÁ, že není MOŽNÉ, aby aspoň jedno MOŽNÁ fungovalo.

Jsem si stoprocentně jistý, že jsem čistokrevnej heterosexuál, nicméně totální klid a vyrovnanost jsem dosáhl vždycky jenom v ženském přestrojení.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Šedozelené oči Ley Lynseyové v seznamech

v dalších seznamech3x