amladar amladar komentáře u knih

Tiché roky Tiché roky Alena Mornštajnová

Právě dočteno a nemám slov. Opět vynikají, krásné vylíčení všech postav, bídná doba socialismu a jelikož právě prožívám nelehké období s vlastním otcem, tak došlo i na slzy. Někdo může napsat, že konec byl moc rychlý, otevřený, ale... Ne, naopak byl výborně zpracován a tak jsem si ho představovala. Těším se na další knihy.

06.05.2019 5 z 5

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Opět skvělá zápletka. Jak já se těším na další díl!! Vůbec nevadilo propojení s jiným oddělením, naopak to příběh hezky obohatilo. Doporučuji :-)

27.02.2019 5 z 5

Věř mi Věř mi J. P. Delaney (p)

Tak domotaný děj, nuda, žádné napětí, že jsem musela napnou všechny síly, abych knihu vůbec dočetla. Je mi líto, ale přidávám se ke skupině čtenářů, které tato kniha vůbec nechytla.

08.02.2019 2 z 5

Už teď jsi mrtvá Už teď jsi mrtvá Sharon J. Bolton

Opět vynikající kniha, výborná zápletka, krátké kapitoly a dobré rozuzlení. Doporučuji :-)

11.01.2019 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Velmi napínavá kniha, těším se na pokračování.

04.01.2019 5 z 5

Není úniku Není úniku Taylor Adams

Zajímavý námět, ale přiznám se, že ze začátku se mi ani trochu nelíbil. Závěr knihy byl výborný a napínavý, takový jsem vůbec nečekala.

30.10.2018 4 z 5

Temné říční proudy Temné říční proudy Sharon J. Bolton

Tak do poloviny knihy jsem se trochu nudila. Samá voda, řeka apod. Od poloviny to začalo pěkně šlapat a nakonec nemohu jinak, než dát 5 *.

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Zajímavá kniha, zaslouží si určitě 5 *.

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Úžasný příběh, pět * je málo.

Zakázané ovoce Zakázané ovoce Jojo Moyes

Jeden z nejlepších příběhů od Moyesové, vtipný, krásně se čte. Doporučuji a také nechápu zatím nízké hodnocení :-)

20.07.2018 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Vynikající, vynikající. Přečteno jedním dechem, z celé dosavadní série s inspektorkou Kim nejlepší. Perfektní zápletka, no prostě milovníci detektivek to si musíte přečíst.

11.07.2018 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Není to špatný příběh, ale.... Moc komplikované, často jsem se vracela, abych našla osobu, která se tam už vyskytla. Seržantka Baxterová je ale naprosto úžasná, její slovník je báječný. Těším se na další případ :-)

06.07.2018 4 z 5

Slavík Slavík Kristin Hannah

Vynikající příběh, ale smutný. Kniha přečtena za víkend a ještě ji mám stále v hlavě. Doporučuji :-)

11.06.2018 5 z 5

Dokonalé stopy Dokonalé stopy Helen Fields

Vynikající detektivka. Pachatele znáte téměř od začátku, ale ničemu to nevadí, je krásně vidět jak je švihlej. Těším se na další knihu s detektivem Lucem.

05.06.2018 5 z 5

Do posledního dechu Do posledního dechu Robert Bryndza

Opět vynikající, doporučuji :-)

11.04.2018 5 z 5

Hotýlek Hotýlek Alena Mornštajnová

Četla jsem všechny knihy od paní spisovatelky a Hotýlek byl pro mě nejlepší. Skvělá čeština, úžasné popisy osob, děj napínavý. Těším se na další knihu, snad se brzo dočkám.

11.04.2018 5 z 5

Zlomení andělé Zlomení andělé Gemma Liviero

Krásně napsaný příběh o smutné době. Velmi se mi líbilo rozložení kapitol, čtení mile klouzalo. Propojení všech osob bylo vynikající a k postavě Willema - stále chci věřit, že i takoví lidé v té nešťastné době žili. Za mě doporučuji :-)

18.03.2018 5 z 5

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Opět vynikající, úžasné prolnutí osudů tří žen. Konec vynikající, ani jsem ho nečekala. V dnešní době doporučuji k přečtení a ať se nezapomene na to špatné co bylo.

02.03.2018 5 z 5

Někdo cizí v domě Někdo cizí v domě Shari Lapena

Zajímavý nápad, konec výborný, ale chyběl tomu trochu větší spád.

19.02.2018 4 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Už jenom vzhled knížky, obal i barva láká k přečtení. Krásný, i když smutný příběh. Hany mně bylo nesmírně líto, osud ji nachystal nelehký život. Za mě - Kniha roku a doporučuji:-)

15.02.2018 5 z 5