allyska allyska komentáře u knih

Návrat na vinici Návrat na vinici Kristan Higgins

Tak tohle byl skvělý oddych u knížky. Jakmile se Faith vrátila domů, perfektně se to rozjelo. Sedl mi styl psaní autorky a potěšil mě humor. Jsem ráda, že zde nebyly přes půl knížky postelové scény, ale skvělé jiskření mezi hlavními hrdinami, třeba před jejich první pusou v přítomnosti. No a dialogy a myšlenky Leviho, paráda.

16.02.2021 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Pro mě asi nejlepší díl série, chemie mezi Marcusem a Lillian byla skvělá a jejich škádlení vtipné. Zaujali mě už v minulé knížce, když dámy hrající pasáka, vyrušil Simon s Marcusem. Moc se mi líbila scéna v knihovně, dávám za pravdu, že postelové scény byly jako přes kopírák, ale to neřeším. Hlavně, že knížka byla vtipná.

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Krásný úvod do série čekanek. (Tajná láska stojí trochu mimo, ale doporučuji číst jako první. ) Hned jsem se těšila, až otevřu další díl. Jinak je perfektní scéna, kdy si Annabelle uvědomí, že chce Hunta.

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

Opravdu příjemná kniha, uvěřitelný děj, líbil se mi vývoj postav. Nebylo tam nic přemrštěného, jen teda, že zrovna ve správnou chvíli zazvonil telefon.

Žhavé léto Žhavé léto La Vyrle Spencer

Opět skvělá knížka od mé oblíbené autorky. Řadím ji mezi ty nejlepší od ní jako jitřní květy či kolibřík.

06.03.2020 5 z 5

Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami Rostlinná antibiotika si vyrobíme sami - Léčení a prevence kořením a bylinkami Claudia Ritter

Moc pěkně zpracovaná knížka a není tam zbytečně moc informací, které by laik ani nepobral.

30.12.2018 5 z 5

Odpuštění Odpuštění La Vyrle Spencer

Co jsem zatím četla od LaVyrle historické knížky, tak byly nádherné a o této to platí taky. Opět jsem se ponořila do příběhu, litovala, co si prožili hlavní hrdinové o to víc díky krásnému popisu atmosféry, pocitů a prostředí.

23.10.2018 5 z 5

Děvče z maloměsta Děvče z maloměsta La Vyrle Spencer

Knížka se hezky četla, určitě nadprůměrná ve svém žánru. Ale je fakt, že pro mě nedosahovala takových kvalit jako jiné knihy od této autorky. U těch předchozích jsem měla na krajíčku, příběh jsem prožívala, tady ne. Všechno do sebe až moc dokonale zapadalo a bylo to trochu předvídatelné. Ale to nevadí, i tak byla knížka moc pěkná.

23.10.2018 3 z 5

Když se začíná znovu Když se začíná znovu La Vyrle Spencer

Autorka mi opět umožnila krásné počtení. Hned se člověk vžije do hlavní postavy, fandí jí a přeje po tom smutku i nějaké to štěstí. I moc oceňuju, že celkem rozumě byla napsána postava její dcery, že se dokázala povznést nad svoje trochu nesnesitelné puberťácké chování. Ještěže má zlatého dědečka, jehož dějový zvrat se mi také moc líbil.

Jitřní květy Jitřní květy La Vyrle Spencer

První knížka, která se mi od této autorky dostala do ruky. Nicmoc jsem od ní nečekala, jen lehčí čtení na dovolenou. Dostala jsem ale silný příběh, u kterého jsem si i párkrát pobrečela, jak mi bylo líto hlavních hrdinů. Autorka umí krásně postavy vystihnout a moc se mi líbil dobový popis prostředí a i například domácího porodu.

Kolibřík Kolibřík La Vyrle Spencer

Tato knížka byla naprosto kouzelná, autorka opět popisuje detailně jak postavy, tak prostředí okolo nich, že to člověka vtáhne do děje a nepustí. Navíc nechybí ani vtip a dobrý konec. Ten tam musí být, jelikož hrdinka neměla zrovna záživné dospívání, tak jsem ji fajn chlapa moc přála.

Píseň domova Píseň domova La Vyrle Spencer

Další pěkná knížka od této autorky, i když bych ji nezařadila mezi ty nejlepší. Opět je ale vše napsáno hezky bez příkras, žádný romantický kýč.

13.09.2018 4 z 5

Hledání příslibu věčnosti Hledání příslibu věčnosti Jennifer Probst

Výbušnost hlavního hrdiny byla vtipná, ale posléze knížka sklouzla do erotického románu, kde to mezi postavami jiskří, že to nejde vydržet. Mně to pak nešlo dočíst, protože u knížky hledám i nějaký děj.

11.09.2018 1 z 5