Píseň domova přehled

Píseň domova https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/33716/pisen-domova-33716.jpg 4 36 36

Tom a Claire žijí ve šťastném manželství. Až do chvíle, kdy k Tomovi do gymnázia přichází nový student, který se mu nápadně podobá

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Home Song , 1995

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Píseň domova. Přihlašte se a napište ho.

Emik87
15.02.2024 4 z 5

Příjemné počtení na odpoledne nebo večer. Kniha sice neokouzlí, ale není ani jinak špatná.

bernadeta9876
19.12.2023 2 z 5

(SPOILER) Síce svetielko na konci tunela v tomto žánri, ale veľmi slabé svetielko. V rukách zručnejšieho autora by to mohlo byť oveľa lepšie, lebo námet to bol zaujímavý.
Lenže celkový príbeh je naivný a slabo graduje. Keď sa nájde stratený syn, tak sa pozornosť zameriava na to ako sa s tým vysporadúva manželka (inak, veľmi detinsky) a nie na to, aby sa budoval teda ten vzťah s ním? Bozk súrodencov bol veľký krok vedľa, keďže potom v konečnom vyznení to ani nemuselo byť. A tak celkovo všetko to bolo nesúrodené a nedotiahnuté, ale ako som už spomínala, tak, ehm, v rámci žánru klenot? :-)

allyska
13.09.2018 4 z 5

Další pěkná knížka od této autorky, i když bych ji nezařadila mezi ty nejlepší. Opět je ale vše napsáno hezky bez příkras, žádný romantický kýč.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Píseň domova v seznamech