Allla9 Allla9 komentáře u knih

Život přinašeče Život přinašeče Tomáš Pfeiffer

Léčitel Josef Zezulka neměl lehký život. Celý ho zasvětil svému poslání léčit a pomáhat lidem.

18.03.2023 5 z 5

Sára. Kniha druhá Sára. Kniha druhá Esther Hicks

I druhé pokračování příběhů o Sáře je zajímavé a v mnohém poučné.

17.03.2023 5 z 5

Sokrates Sokrates Dan Millman

Příběh o síle ducha, o odvaze, houževnatosti, cti a poctivosti. Jedna z nezapomenutelných knih.

17.03.2023 5 z 5

Jak to vidí Gott Jak to vidí Gott Karel Gott

Zajímavé otázky na Karla Gotta a ještě zajímavější odpovědi.

12.03.2023 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Obdiv a pokora.

12.03.2023 5 z 5

Schody do Nebeského pokoje Schody do Nebeského pokoje Lubomír Müller

Nevím, jak správně ohodnotit tuto knihu. Chvílemi jsem byla nadšena, ale místy mi to přišlo překombinované. Takže průměr.

11.03.2023 3 z 5

Sára. Kniha první Sára. Kniha první Esther Hicks

Krásná knížečka naplněná pozitivním myšlením.

09.03.2023 5 z 5

Sesterská bouře Sesterská bouře Petra Nachtmanová

Je to pohádkový příběh pro dospělé. .

07.03.2023 3 z 5

Zulejka otevírá oči Zulejka otevírá oči Guzel Jachina

Něco tak poutavého a zároveň děsivého jsem snad ještě nečetla. Kniha mě doslova uchvátila a pohltila. Život se se Zulejkou vůbec nemazlil. Kdybych mohla, dám i deset hvězdiček.

05.03.2023 5 z 5

Šikmý kostel 2 Šikmý kostel 2 Karin Lednická

Knížka byla silná - a to do počtu stránek, ale hlavně, co se týká obsahu. Zachycuje období od roku 1921 až po rok 1945. Skvěle je zde zobrazené okolí Karvinné (jak se tehdy město jmenovalo) a osudy jednotlivých rodin, které jsou mnohdy smutné. Doporučuji k přečtení.

01.03.2023 5 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Ayobami Adebayo

Kniha je o tom, kam až dovede člověka touha a láska, ale hlavně strach a obavy. Děj se odehrává v pro mě neznámé Nigerii. Příběh je poutavý a stojí za přečtení.

01.03.2023 5 z 5

Spálená křídla Spálená křídla Karla Kubíková

Tak tato krásná knížka mě chytla za srdíčko. Rodinná sága nás provází přes první i druhou světovou válku a končí v roce1994. Příběh Anděly je moc hezky napsaný. Autorka mě zaujala a určitě to není poslední kniha, kterou jsem od ní četla.

27.02.2023 5 z 5

Poslední tah Poslední tah Mary Burton

Napínavé. Těším se na další pokračování této série. Našla jsem další autorku, od které si budu chtít všechno přečíst. Dokáže vtáhnout do děje a má vše dobře promyšlené.

22.02.2023 5 z 5

Léčitelé jak je neznáte Léčitelé jak je neznáte Jiří Kuchař

Krásné přiblížení několika našich léčitelů. Zaujalo mě, jak jsou všichni pokorní, ochotní obětovat svůj volný čas pro druhé lidi. A v podstatě všichni jsou věřící.

19.02.2023 5 z 5

Posloucháte svoje tělo? aneb Na slovíčko s nemocí Posloucháte svoje tělo? aneb Na slovíčko s nemocí Jaroslava Šrámková

Knížka je celkem zajímavá, ale nedala mi nic nového. Na toto téma je napsáno mnoho lepších knih.

19.02.2023 3 z 5

Poselství od protinožců Poselství od protinožců Marlo Morgan

Tuto knížku jsem si přečetla opakovaně a našla jsem v ní mnoho zajímavého, co mě napoprvé uniklo.

18.02.2023 5 z 5

Nakonec všechno dobře dopadne Nakonec všechno dobře dopadne Christina Von Dreien

Každý si zde najde to, co ho zajímá a poučí se.

18.02.2023 5 z 5

Jatka č. 5 Jatka č. 5 Kurt Vonnegut Jr.

Hodně zvláštní knížka. Já tento styl literatury nevyhledávám.

18.02.2023 4 z 5

Marta v roce vetřelce Marta v roce vetřelce Petra Soukupová

Kniha je psaná formou deníku. Martě je devatenáct, ale její chování a názory jsou na úrovni tak patnáctileté dívky. Je mi dost nesympatická. Přesto má kniha hodně kladných stránek.

17.02.2023 4 z 5

Milostné léto Milostné léto Ivan Klíma

Vztah Davida a Ivy mi přišel jako jedna velká snaha vlastnit a ovládat jeden druhého. David jednal bez ohledu na okolí a lehce opustil vše, co do té doby budoval. Neoblíbila jsem si ho.

16.02.2023 4 z 5