Allena24 Allena24 komentáře u knih

Oddanost podezřelého X Oddanost podezřelého X Keigo Higašino

Chvilku mi trvalo se začíst. Pak už jsem knihu nechtěla odložit. I pro mě (jako pro Chesterton) to byl výlet k mimozemšťanům.

29.04.2018 4 z 5

Zjevení Zjevení Christopher John Sansom

Jsem nadšená (náhodně čtená kniha). Určitě si chci přečíst celou sérii.

26.02.2018 5 z 5

Základy mužského šovinismu Základy mužského šovinismu Josef Hausmann

Knihu nebudu hodnotit hvězdičkami, poslouchala jsem jen výběr povídek na CD. Dle anotace jde o úsměvnou reakci na feministické hnutí. No já se nesmála. Někdy na mne vykoukly postřehy ze života, ale většinou mi vše připadalo jak z panoptika. I když.... možná to byl záměr autora.

18.10.2019

Running Man Running Man Richard Bachman (p)

Akční oddechovka.

25.09.2018 5 z 5

Záhada zlaté štoly Záhada zlaté štoly Vlastimil Vondruška

Poslouchala jsem audio podle románu V.Vondrušky Záhada zlaté štoly. Dle některých komentářů soudím, že kniha byla o více zápletkách, proto nemohu hodnotit hvězdičkami. Myslím, že mi poslech cd stačil (měla jsem klidné pohodové večery) a knihu už číst nebudu.

06.07.2018

Nejtemnější večer roku Nejtemnější večer roku Dean Koontz

Knihu jsem dočetla, ale musela jsem se snažit, nešlo mi to lehce a konec mě zklamal. Tak trošku doufám, že i díky této knize se najdou lidé, keří obdarují útulky nebo si odvezou domu kamaráda.

11.11.2017 3 z 5

HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha HAU KÓLA! - Velká indiánská kniha Lubomír Kupčík

Úžasná kniha od úžasného autora.

12.07.2019 5 z 5

Drsný spasitel Drsný spasitel Miroslav Žamboch

Poslouchala jsem audio (Čte: Zdeněk Velen) a dávám za 5 *.

22.05.2019 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Četla jsem před lety a tehdy se mi trilogie moc líbila. Proto dávám 4 hvězdičky. Ale jsou to knihy, ke kterým se už vracet nebudu.

12.08.2019 4 z 5

Vodní andělé Vodní andělé Mons Kallentoft

U mě to bylo seznámení s autorem a s "policistkou Malin". Možná proto jsem byla udivena, že někdo kdo má problémy s alkoholem je pověřen vyšetřováním závažného zločinu a během té doby dostává další nálož osobních problémů. Téma pro mě bylo dost těžké. Ale je dobře, že se o tom píše.

05.04.2018 3 z 5

Přímý zásah Přímý zásah James Patterson

Těším se na pokračování.

28.10.2017 5 z 5

Svíčka za mrtvého Svíčka za mrtvého Ann Granger

Příjemné odpočinkové čtení.

20.07.2018 4 z 5

Velká knižní záhada Velká knižní záhada Pavel Čech

Výborný nápad, moc povedená kniha. Nádherné ilustrace.

06.07.2018 5 z 5

Bohové a bestie Bohové a bestie Denise Mina

Toto byla má první kniha od Denise. Možná proto dávám o hvězdičku navíc za závěr, který mě i trochu pobavil.

16.05.2018 4 z 5

Pod vodou Pod vodou James Marrison

Naprosto souhlasím s hodnocením - konicekbily .

19.04.2018 5 z 5