Vodní andělé přehled

Vodní andělé https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/231444/bmid_malin-forsova-vodni-andele-dqK-231444.jpg 4 251 251

Inspektorka Malin Forsová je hvězda policejního sboru. Paličatá, intuitivní, schopná a inteligentní. Posedlá. Neustále na útěku sama před sebou, neustále pohlcená prací. Jednoho zářijového dne ji povolají do jedné z bohatých linköpinských čtvrtí. Ve vířivce tu byl nalezen zavražděný manželský pár. Jejich pětiletá dcera Ella zmizela. Nad městem visí těžká dešťová mračna a Malin Forsová se noří do případu, v němž se začínají stírat hranice mezi životem a smrtí, mezi dobrem a zlem. Vyšetřování nakonec Malin donutí čelit vlastním démonům — už téměř nedokáže odolat pokušení uniknout skutečnosti u sklenky alkoholu. Dobře ale ví, že se nesmí vzdát. Nemůže Ellu zradit. Musí ji najít a dopadnout vraha jejích rodičů. Malin Forsová ví, že se nesmí vzdát.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Host

Vattenanglar , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vodní andělé. Přihlašte se a napište ho.

alca-212
16.09.2023 5 z 5

Na každý díl série s Malin se těším a nebývám zklamaná. A nejsem ani teď.
Jen to téma jsem těžko vydýchávala...

vlkcz
14.09.2023 4 z 5

Tentokrát znovu skvělé. Opět spousta psychologie, tentokrát hlavně na téma rodičovství a toho, jak si člověk racionalizuje svoje touhy. Plus hodně společenských otázek. Jen ta původní neobvyklost promluv "duchů" se už vyčerpala a působí místy rušivě.
Navíc do linköpingské mordparty přibyla další posila a já se už těším, že v některém dalším díle dostane víc prostoru.

dzafik
11.05.2023 2 z 5

S odpustenim, ale ty uvahy nebo myslenkovy pochody, vety bez prisudku..to me taaaak sralo! Tak moc, ze mi vlastne bylo jedno, jak to dopadne. Celej pribeh, cela Malin, vsechno tak depresivni!

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vodní andělé v seznamech

v Právě čtených3x