alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Němý svědek Němý svědek Agatha Christie

Jak to ta Agatha dělá, že já nikdy neodhadnu vraha :-)

12.07.2021 5 z 5

Já jsem smrt Já jsem smrt Chris Carter

Toto je první kniha Chrise Cartera, kde jsem si tipnul vraha a bylo to správně a pak přišel zlom a já čuměl jak vyjevený, to co nám autor v druhé půlce odhalil, jsem tedy nečekal. Carter opět překvapil.

04.10.2020 5 z 5

Dál nechoď! Dál nechoď! Václav Křivanec

Super kriminálka, skvěle napsaná kniha, čte se jedním dechem, akutně si potřebuji koupit první knihu pana Křivance.

19.01.2023 5 z 5

Medvědín Medvědín Fredrik Backman

Skvělé čtení, původně se mně do toho nechtělo, protože já nejsem úplně sportovní fanoušek, ale překonal jsem se a knihu jsem přečetl. No tedy je skvělá, velmi dobře se čte a už mám doma i volné pokračování.

13.11.2021 5 z 5

Sochař smrti Sochař smrti Chris Carter

Chris Carter opět nezklamal, to se čte jedním dechem... teď si dám nějakou pohádku a pustím se do dalšího případu detektiva Roberta Huntera.

27.06.2020 5 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se mně líbila a rozhodně se pustím do dalších dílů...

10.09.2019 4 z 5

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Khaled Hosseini mě zatím nikdy nezklamal a jeho knihy jsou mistrovské dílo.

04.09.2019 5 z 5

Vražedný rozsudek Vražedný rozsudek Andreas Gruber

To bylo ještě lepší než první díl :-) ihned si musím pořídit Vražedné pohádky a doufám, že se překládají další díly této skvělé série.

06.06.2023 5 z 5

Genesis Genesis Chris Carter

Chris Carter opět nezklamal :-)

31.03.2023 5 z 5

Hovor se smrtí Hovor se smrtí Chris Carter

Co bych tak napsal, opět další super kniha Chrise Cartera.

16.01.2021 5 z 5

Čtvrtá opice Čtvrtá opice Jonathan Dylan Barker

Po delší době opět skvělá detektivka/thriller. Kniha se čte jedním dechem, je napínavá, překvapivá, drsná... už chci pokračování :-)

06.01.2019 5 z 5

Volavka Volavka Sharon J. Bolton

Tak to byla jízda :-) Ještě, že jsem se rozhodl si koupit všechny knihy s detektivem Flintovou, takže jdu asi rovnou na další příběh. Volavka je trochu netradiční detektivka, ale o to víc jste překvapení na jejím konci.

12.08.2018 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Trochu jsem se obával jak se mně bude Netopýr líbit, přátelé mně doporučovali číst tuto sérii až třeba od čtvrtého dílu, ale tak je to série a já je čtu postupně. Kniha se mně ve finále líbila, dobře toho alkoholu je tam hodně, ale spíš mně vadily ty pasáže s vyprávěním o australských legendách, to jsem trochu přeskakoval, ale kriminální zápletka mě bavila a půjdu se vrhnout na druhý díl.

31.07.2023 4 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Jo tak to byla krimi jízda :-) zajímavý vyšetřující, napínavé, překvapivý konec, moc se mně Vražedná lhůta líbila a těším se na další díl.

26.02.2023 5 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Skoro bych až řekl, že by to mělo být povinné čtení :-) velmi zajímavý rozhovor.

27.04.2023 5 z 5

Galerie mrtvých Galerie mrtvých Chris Carter

Chris Carter nikdy nezklame. Opěr super čtení.

20.02.2021 5 z 5

Vesnice Vesnice Kristýna Trpková

Za mě je to ještě lepší než Stvůra, takže už se těším na další díl :-)

14.10.2022 5 z 5

Napsáno krví Napsáno krví Chris Carter

Myslím, že ke knihám Chrise Cartera není co dodat. Dávám deset hvězdiček a věřím, že bude brzo další kniha.

18.05.2021 5 z 5

Šesté dítě Šesté dítě Jonathan Dylan Barker

No tedy byl jsem chvíli zmatený a říkal jsem si, že to už je nějak zamotané, že to snad ani víc nejde a dokonce jsem si říkal, že to ani nedočtu, ale nakonec to do sebe všechno zapadlo a ve finále se mně kniha líbila moc, ale pravdou je, že první dva díly byly o poznání lepší.

09.06.2020 4 z 5

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Rozhodl jsem se přečíst si nějakou klasiku a Volání divočiny mně doma leželo dlouho. Proč jsem to nepřečetl dříve? Já byl nadšený a doporučuji k přečtení všem, kteří se nebojí klasiky :-)

21.03.2023 5 z 5