alibaba72 alibaba72 komentáře u knih

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Vzhledem k tomu, že měl dnes rychlík dvě hodiny zpoždění, a k tomu jsem cestoval ještě další hodinu a půl, tak mohu říct, že jsem knihu přečetl jedním dechem :-) Zajímavý svět, zajímavé postavy, zajímavý děj, tak jsem zvědavý na další pokračování.

04.06.2019 4 z 5

Zářijová světla Zářijová světla Carlos Ruiz Zafón

Tuto knihu jsem nečekaně našel v Levných knihách, říkal jsem si, že to asi nebude žádná sláva když se dostala až tam, ale od autora jsem četl Stín větru a pak ještě Andělskou hru a to se mně moc líbilo. A tak jsem knihu zakoupil a neprohloupil. Pěkné, čtivé, svižné, sice pro mládež, ale může to číst kdokoliv a moc se mně to líbilo. Autor dokáže nádherně vykreslit tajemnou atmosféru a vymyslet zajímavou zápletku. Doporučuji :-)

16.01.2019 5 z 5

Smrtka Smrtka Neal Shusterman

Dobře napsaná kniha, ale měla trochu pomalý začátek, chvíli to vypadalo, že ji odložím. Pro mě i trochu předvídatelná. Každopádně zajímavé prostředí a charaktery.

22.07.2018 3 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Ach jo. Jak já se těšil... Pro mě průměr. Nic moc se neděje, vůbec jsem nebyl napnutý, nebál jsem se a přitom to téma je mimořádně zajímavé. A upřímně, to rozuzlení? Já tomu tak nějak nevěřil, že by to bylo možné. No prostě průměr.

08.06.2018 3 z 5

Cholera Cholera Jožo Nižnánsky

Nižnánsky mě nikdy nezklame :-)

08.05.2018 5 z 5

MY 2 MY 2 Radka Denemarková

Tuto knihu jsem málem nedočetl. Proč já ji vlastně dočítal? Asi kdyby náhodou na konci bylo nějaké překvapení? Omlouvám se, ale tohle byla jedna velká nuda.

08.05.2018 odpad!

Anna Sacher a její hotel Anna Sacher a její hotel Monika Czernin

Po přečtení této knihy budete mít chuť okamžitě zajet do Vídně nebo si alespoň koupit v cukrárně slavný zákusek :-) Báječná kniha.

13.02.2018 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Velmi pekne cteni, na konci jsem uz i preskakoval vety, jak jsem byl napnuty :-) tesim se na treti dil.

03.05.2014 5 z 5

Nájemníci pana Moonblooma Nájemníci pana Moonblooma Edward Lewis Wallant

Velmi zajímavé čtení, taková pěkná mozaika osudů.

09.01.2024 5 z 5

Čutora Čutora Sándor Márai

Skvělé čtení. Potřebuji si přečíst všechny knihy S. Máraie :-)

03.10.2023 5 z 5

Krátký proces Krátký proces Richard Sklář

Skvělé čtení :-) nebudou nějaké další díly?

03.10.2023 5 z 5

Ohyb rieky Ohyb rieky Peter Holka

Velmi dobře napsaná rodinná sága, která se odehrává v době nedávné. Moc se mně kniha líbila a půjdu se poohlédnut i po dalších autorových knihách.

15.07.2023 5 z 5

Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho Den zesnulých: Podzim komisaře Ricciardiho Maurizio de Giovanni

Toto je zatím nejlepší díl z celé série. Škoda že je to u nás díl poslední, který přeložili.

14.02.2023 5 z 5

Relikviář svatého Maura Relikviář svatého Maura Vladimír Liška

Velmi zajímavé čtení pro každého kdo má rád historii :-)

17.12.2022 5 z 5

Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho Místo pro každého: Léto komisaře Ricciardiho Maurizio de Giovanni

Pro mě je tento díl zatím nejlepší v sérii, čtenář se dozví i něco z dětství inspektora, trochu mu tam zamotávají hlavu ženy a kriminální případ je velmi dobře promyšlený. Už mám objednaný díl čtvrtý :-)

19.11.2022 5 z 5

Velký sešit Velký sešit Agota Kristof

Skvělé, ale dost drsné čtení .

14.10.2022 5 z 5

Pasáček z doliny Pasáček z doliny Ladislav Fuks

Za mě velmi zajímavé čtení, které jsem od autora nečekal. Ano je to hodně poetické, ale já byl nadšený.

17.09.2022 5 z 5

Seznamka - Rozvedená žena hledá muže zn. ideál Seznamka - Rozvedená žena hledá muže zn. ideál Anna Beatrix Bártová (p)

Skvělá oddechovka :-)

02.08.2022 5 z 5

Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová Krvavá hraběnka Alžběta Báthoryová Vladimír Liška

Tato kniha mě velmi mile překvapila, je skvěle napsaná, čte se jedním dechem a přináší velmi zajímavé informace o hraběnce Báthory. Pokud máte rádi historii určitě doporučuji :-)

16.07.2022 5 z 5

Mrtvé hlasy Mrtvé hlasy Katherine Arden

Opět příjemné odpočinkové čtení :-)

22.06.2022 5 z 5