aliali aliali komentáře u knih

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

I když jsem díky médiím tušila, o čem knížka je, nemohla jsem se od ní odtrhnout a posledních dvě stě stran jsem přečetla za jeden večer (noc). Velmi silný zážitek!

13.06.2023 5 z 5

Musím tě zradit Musím tě zradit Ruta Sepetys

Velký zážitek, tohle jsem o Rumunsku opravdu netušila.

13.09.2023 5 z 5

Velmi vtipná knížka od začátku až do konce, už dlouho jsem se tak nepobavila. Dokonce jsem si ji šetřila, aby mi vydržela co nejdéle.

16.04.2019 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Se zatajeným dechem jsem četla poslední třetinu knihy s tím, jak to vlastně s černými i bílou hrdinkou dopadne. Moc krásná kniha.

07.12.2015 5 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Knihu jsem četla jedním dechem a myslím, že ještě dlouho ve mě zůstane.

27.01.2014 5 z 5

Nesejdeš z cesty Nesejdeš z cesty Dagmar Digma Čechová

Po přečtení jsem měla nutkání se ptát, co je s nimi všemi dneska? Tak skutečné mi postavy přišly, tak reálný mi příběh připadal.

23.02.2024 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Naprosto úžasná kniha.

12.08.2022 5 z 5

Jeden plus jeden Jeden plus jeden Jojo Moyes

První půlka knihy se sice dobře četla, ale při čtení jsem byla trochu rozpačitá, zato konec knížky super.

23.10.2016 5 z 5

Trest života Trest života Joy Fielding

Knížka se dobře četla, ale z konce jsem dost rozpačitá, takže za mě trochu zklamání.

15.10.2015 3 z 5

Vypravěčka Vypravěčka Jodi Picoult

Neskutečně silná kniha, závěr je - překvapivý? Po pravdě jsem podvědomě právě tenhle konec tušila, ale po dočtení posledních řádek jsem nebyla schopná ani promluvit. Opravdu velký zážitek, takhle kniha.

12.05.2015 5 z 5

Dopisy z ostrova Skye Dopisy z ostrova Skye Jessica Brockmole

Nádherné čtení, bylo to pohlazení po duši.

29.12.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Opravdu hodně silný příběh nutící k přemýšlení, velmi krásná kniha.

09.03.2014 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

I když se chvilkama zdál děj knížky dost přitažený za vlasy, občas jsem se i nahlas zasmála, jako odpočinkové čtení se dá.

02.02.2014 4 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Mě se tahle Hartlova kniha navzdory hodnocení docela líbila, na dovolenou příjemná oddychovka. Samozřejmě že má Hartl předchozí jiná esa, ale ani za tuhle se stydět nemusí.

18.10.2019 4 z 5

Velké maličkosti Velké maličkosti Jodi Picoult

Jednoznačně pět hvězdiček, výzva k velkému zpytování svého svědomí.

04.04.2018 5 z 5

Můj život, moje rodina a Meryl Streepová Můj život, moje rodina a Meryl Streepová Mia March

Jedna z nejlepších knih, jakou jsem kdy četla, běžné problémy, hezké filmy, gurmánství, moc mě knížka bavila.

10.10.2016 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Přečteno se zatajeným dechem, neuvěřitelně napínavá kniha.

20.07.2016 5 z 5

První První Kiera Cass

Strhující závěr trilogie, tímhle dílem jsem nadšená.

28.06.2015 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Skvělé letní čtení. Hned jsem si šla půjčit i druhou Hartlovu knihu, vypadá to, že je moje krevní skupina.

12.06.2015 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Do poslední chvíle jsem vraha neodhalila. Úžasně psaná kniha.

14.04.2015 5 z 5