Alena1957 Alena1957 komentáře u knih

Čtyři vichry Čtyři vichry Kristin Hannah

Spisovatelka napsala opravdu silný, dojemný a velice smutný příběh, dozvěděla jsem se spoustu informací o Americe 30. let, doporučuji přečíst.

10.02.2023 5 z 5

Až uvidíš moře Až uvidíš moře Scarlett Wilková

Dlouho jsem nečetla tak pěknou knihu, dobře se četla, téma o řeckých uprchlících, moc jsem se poučila, téma jsem znala okrajově, nyní jsem si historii doplnila. Děkuji spisovatelce a už se těším na její další knihu.

24.01.2023 5 z 5

Manželky po rokoch Manželky po rokoch Táňa Keleová-Vasilková

Od autorky jsem četla všechny knihy, toto pokračování knihy Manželky je opět velice čtivé, příběhy jednotlivých hrdinek jsou ze života, radosti i smutky. Tak jaký život je.

09.01.2023 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Na další knihu od této autorky jsem se těšila, ne že by mi úplně zklamala, ale nerada čtu v nespisovné češtině. Příběh byl silný, ale předvídatelný. Knihu hodnotím velice pozitivně, stejně jako ostatní knihy od autorky.

29.12.2022 4 z 5

Slepá ulička Slepá ulička Joy Fielding

Od Fieldingové jsem četla všechny knihy a ani tato mne nezklamala, napětí, rodinné vztahy, výborný román, těším se na další knihu.

24.12.2022 5 z 5

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Již pátý díl a stále se bavím, psáno s velkým humorem, skvělá odpočinková četba.

15.12.2022 5 z 5

Osudné svědectví Osudné svědectví Robert Bryndza

Na knihu Roberta Bryndzy jsem se těšila a opět mně nezklamal, kniha má spád a další vyšetřování Eliky Fosterové je strhující.

13.12.2022 5 z 5

Tsunami Tsunami Karin Krajčo Babinská

Od Babinské jsem četla první knihu a a určitě si přečtu i její další knihy. Příběh měl spád a velice se dobře četl, knihu vřele doporučuji.

03.12.2022 5 z 5

Vlk Vlk Samuel Bjørk (p)

Opět skvěle napsaná detektivka, Bjork nezklamal.

27.11.2022 5 z 5

Volným pádem Volným pádem Markéta Harasimová

Harasimovou čtu velice ráda, tato kniha předčila očekávání, hluboký příběh, bezvýchodné situace s manželem, i takoví lidé existují, spadnutí na dno je jednodušší, než by si mnozí představovali. Doporučuji, za slzy se nestydaté.

13.11.2022 5 z 5

Stejná jako ona Stejná jako ona Nora Roberts

Pěkná kniha, milostná i detektivní, Noru Roberts mám ráda, vřele doporučuji k přečtení.

04.11.2022 4 z 5

Šepot v bouři Šepot v bouři Aleš Novotný

Nemohla jsem se od příběhu odtrhnout, zajímavá kniha.

23.10.2022 4 z 5

Zpřetrhaná pouta Zpřetrhaná pouta Linda Castillo

Opět zajímavá detektivka, přiblížení amišskeho prostředí, Castillo to umí.

22.10.2022 4 z 5

Samotářky Samotářky Barbora Šťastná

Moc pěkná kniha, ze života, tak jak si ho pamatujeme. Dojemný příběh, který nám z mysli jen tak nevymizí.

10.10.2022 5 z 5

Velké sny Velké sny Sarah Lark (p)

Kniha se četla velice pěkně, přibližuje první sv. válku a přípravu na druhou. Osudy hrdinů a hlavně hlavní hrdinky je poutavý. Již se těším na další díl, jak budou pokračovat jejich životy.

15.09.2022 4 z 5

Pocit hanby Pocit hanby Linda Castillo

Opět úžasná detektivka, četla se jedním dechem, doporučuji.

16.08.2022 5 z 5

Třetí polovička Třetí polovička Carola Lovering

Oddychový roman, letní čtení, zajímavá zápletka.

06.08.2022 4 z 5

Celá pravda Celá pravda Cara Hunter

Opět perfektní detektivka, Caru Hunter jsem přečetla celou, zatím nezklamala, doporučuji.

04.08.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Nádherná knížka, už jsem dlouho nečetla tak dojemnou knihu, doporučuji.

29.07.2022 5 z 5

Člověk za oponou Člověk za oponou Martin Goffa

Pěkná česka detektivka, doporučuji.

27.07.2022 5 z 5