Alča I. Alča I. komentáře u knih

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Moc pěkná detektivka. Nelze ji ohodnotit než plným počtem hvězdiček

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Mohu dát plny počet hvězdiček. Bezva detektivní zápletka. Hlavně se dej odehrává v Čechách a nikoliv v jiném státě. Spisovatelka čtenáři pěkně popisuje území, kde dochází k vraždě. Zavítá i do minulosti. Už jsem četla několik knížek od této spisovatelky a ráda počkám na další novinku. Doufám, že bude brzy.

26.12.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Od této spisovatelky jsem již knihu četla. Tento děj mě zaujal nejen současným problémem alkoholika, ale i mezilidské vztahy. Kniha se velice dobře četla a hlavně vše dobře dopadlo. Určitě bude Petra Dvořáková patřit mezi mé oblíbené spisovatele současnosti

Popravčí Popravčí Chris Carter

Toto byla moje druhá kniha od tohoto autora a ještě jsem plná zážitků ze čtení. Super detektivka, plná napětí. Už se těším na další.

25.05.2020 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moc se mě kniha líbila. je to už 3 od této spisovatelky a super. Dporučuji

25.06.2017 5 z 5

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Kniha je psaná spíše jako kronika. Spisovatel se snaží čtenáři vysvětlit časovou posloupnost. Moc hezky se mě četla. Děj má spád a zaujala mě historie tohoto rodu.

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Je už třetí kniha od této spisovatelky na kdybych moha dát více hvězdiček, určitě bych tak učinila. Na rozdíl od předchozích se Kim nepohybovala v zemině, ale hledala děti. Klobouk dolů rychle se četla díky krátkým kapitolám a napínavý příběh až do konce.

12.04.2018 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Příběh je velmi dobře podán. Dobře se kniha četla. Škoda, že nebyl žádný konec ......

12.12.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Kniha se mě moc líbila. Příběh měl spád. Velmi na mězapůsobil pobyt Zuzany v koncentračních táborech.

12.12.2020 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Tuto knihu jsem si vybrala na doporučení čtenáře z této Databáze a opravdu jsem si ji vychutnala. Čtivá, spád a napětí..... zaslouží si opravdu plny počet hvězdiček

04.02.2019 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Moc pěkné čtení. Chvílemi jsem se i bála. Už čekám až se v knihovně uvolní další kniha a budu pokračovat. Určitě doporučuji

02.05.2020 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zase super čtení. Napětí, skvělý děj, spád kniha nemá chybu, tak jako ostatně vše co tato spisovatelka píše.

31.08.2018 5 z 5

Temné hlubiny Temné hlubiny Robert Bryndza

Spisovatel opět zabodoval. Spád, styl psaní, zápletka. Už se těším na další.

12.02.2018

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Super čtení, spád, napětí dala bych i 10 hvězdiček.

03.08.2017 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Byla to bomba. Přečteno během vánoc

27.01.2024 5 z 5

Advokát Advokát Michael Connelly

MUSÍM DÁT ZASE PLNÝ POČET HVĚZDIČEK. ČTIVÉ DO KONCE NAPÍNAVÉ. UŽ OBJEDNÁVÁM DALŠÍ KNIHU OD TOHOTO SPISOVATELE.

17.08.2018 5 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha se mě moc nelíbila. Možná další kniha od tohoto spisovatele bude lepší.

12.04.2018 2 z 5

Já hlupák Já hlupák Magda Váňová

Tato spisovatelka je moje srdeční záležitost, ale tentokrát se kniha moc nepovedla. |Spisovatelka sice nastudovala historii módy, ale to jsem si mohla koupit knihu jinou. Vlastní děj a zápletka byla popsaná tak pouze z 1 třetiny knihy. Doufám, že příští kniha bude lepší

26.03.2018 3 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Chvilku mě trvalo než jsem si zvykla na styl psaní, ale pak díky krátkým kapitolám a napětí jsem měla knihu rychle přečtenou. Už mám doma další od této spisovatelky a věřím, že ne poslední.

18.02.2018 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Můj oblíbený spisovatel a když ho spousta čtenářů kritizuje mě se jeho poslední kniha moc líbila. Přesně styl, který se ukázal i v jeho knize Malý pražský eritikon. Je to příběh ze života dnešní doby včetně všech návnad, proher a úspěchů. Už teď se těším na další knihu.

25.05.2017 5 z 5