Alča I. Alča I. komentáře u knih

Gazely Gazely Patrik Hartl

Byla to bomba. Přečteno během vánoc

27.01.2024 5 z 5

Drak spí Drak spí Michaela Klevisová

Mohu dát plny počet hvězdiček. Bezva detektivní zápletka. Hlavně se dej odehrává v Čechách a nikoliv v jiném státě. Spisovatelka čtenáři pěkně popisuje území, kde dochází k vraždě. Zavítá i do minulosti. Už jsem četla několik knížek od této spisovatelky a ráda počkám na další novinku. Doufám, že bude brzy.

26.12.2020 5 z 5

Rekonstrukce Rekonstrukce Viktorie Hanišová

Příběh je velmi dobře podán. Dobře se kniha četla. Škoda, že nebyl žádný konec ......

12.12.2020 5 z 5

Zuzanin dech Zuzanin dech Jakuba Katalpa (p)

Kniha se mě moc líbila. Příběh měl spád. Velmi na mězapůsobil pobyt Zuzany v koncentračních táborech.

12.12.2020 5 z 5

Kaštánek Kaštánek Søren Sveistrup

Moc pěkná detektivka. Nelze ji ohodnotit než plným počtem hvězdiček

Chirurg Chirurg Petra Dvořáková

Od této spisovatelky jsem již knihu četla. Tento děj mě zaujal nejen současným problémem alkoholika, ale i mezilidské vztahy. Kniha se velice dobře četla a hlavně vše dobře dopadlo. Určitě bude Petra Dvořáková patřit mezi mé oblíbené spisovatele současnosti

Mlýn Mlýn Michal Vaněček

Kniha je psaná spíše jako kronika. Spisovatel se snaží čtenáři vysvětlit časovou posloupnost. Moc hezky se mě četla. Děj má spád a zaujala mě historie tohoto rodu.

Popravčí Popravčí Chris Carter

Toto byla moje druhá kniha od tohoto autora a ještě jsem plná zážitků ze čtení. Super detektivka, plná napětí. Už se těším na další.

25.05.2020 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Moc pěkné čtení. Chvílemi jsem se i bála. Už čekám až se v knihovně uvolní další kniha a budu pokračovat. Určitě doporučuji

02.05.2020 5 z 5

Kniha mě moc nezaujala.

02.05.2020 1 z 5

Panský dům a jeho dědictví Panský dům a jeho dědictví Anne Jacobs

Hezké pokračování příběhu německé rodiny. První díl byl pro mě lepší.

11.03.2020 4 z 5

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Pro mě trochu moc romantiky. Spíše prázdninové čtení

11.03.2020 3 z 5

Mluviti pravdu Mluviti pravdu Josef Formánek

Kniha se mě vůbec nelíbila.

19.01.2020 2 z 5

Houbařka Houbařka Viktorie Hanišová

Moje první kniha od této spisovatelky. Moc pěkný příběh z prostředí Šumavy. Překvapující konec

15.03.2019 4 z 5

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Tento kriminální příběh byl opravdu pěkný. Napětí až do konce, spád a dobře se četla. Určitě tato spisovatelka patří mezi mé oblíbené

02.03.2019 5 z 5

Chirurg Chirurg Tess Gerritsen

Tuto knihu jsem si vybrala na doporučení čtenáře z této Databáze a opravdu jsem si ji vychutnala. Čtivá, spád a napětí..... zaslouží si opravdu plny počet hvězdiček

04.02.2019 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Knihu jsem sice přečetla, ale nebyl to můj soudek obliby.

21.01.2019 2 z 5

Mlčící dívka Mlčící dívka Tess Gerritsen

Byla to moje první kniha od této spisovatelky a ne poslední. Dobře psané a pro čtenáře lákavá krimi.

21.01.2019 4 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Nezklamal, opět velmi dobré čtení. Přečteno za víkend a jedním dechem. Už se těším na další.

30.11.2018

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Angela Marsons

Zase super čtení. Napětí, skvělý děj, spád kniha nemá chybu, tak jako ostatně vše co tato spisovatelka píše.

31.08.2018 5 z 5