albert19 albert19 komentáře u knih

Palác zrady Palác zrady Jason Matthews

Hodně poutavé.

05.08.2017 5 z 5

Profesionálové Profesionálové Owen Laukkanen

Lehká pohodová detektivka, odpočinková ale čtivá. Mohu doporučit

11.05.2017 4 z 5

Utekl jsem z Osvětimi Utekl jsem z Osvětimi Rudolf Vrba

Mohu jen doporučit. Četl jsem spoustu knih ny toto téma, ale žádná v mém hodnocení nebyla na takové výši kladného hodnocení. Ucelený obraz holokaustu v dějinách lidstva. Děkuju moc.

08.05.2017 5 z 5

Ženy s korunou Ženy s korunou Kamil Rodan

Knihu "Ženy s korunou" je velmi pěkně, na vysoké úrovni poutavé počteníčko, až jsem si v jednotlivých pasážích poplakal nad osudy jednotlivých osobností královských a aristokratických rodin evropy. Vřele doporučuji přečíst všem bez rozdílu a ti kdo mají rádi historii, tak si mohou rozšířit a obohatit své vědomosti. Opravdu jsem si početl a bylo mně líto, že to končí.

02.05.2017 5 z 5

Zpovědník Zpovědník Daniel Silva

opět jsem nebyl zklamán, pěkně jsem si početl

15.04.2017 4 z 5

Vraždy v norimberských ulicích Vraždy v norimberských ulicích J. Sydney Jones

Detektivka, která odkrývá pozadí procesů válečných zločinců v Německu. Doporučuji k přečtení.

08.04.2017 4 z 5

Osamělý střelec Osamělý střelec John Grisham

J e to první kniha od tohoto autora, ale mohu jen doporučit, velmi dobrá kniha.

12.03.2017 5 z 5

Tajná služba Tajná služba Daniel Silva

Kdo má rád špionážní zápletky, tak mohu jen doporučit. Zatím co jsem četl ostatní od autora, tak jsem nebyl zklamán.

02.03.2017

Pochod na Varšavu Pochod na Varšavu Leo Kessler (p)

Moc mě oproti ostatním jeho dílům neupoutala, ale jinak je to můj žánr.

17.02.2017 3 z 5

Rudá můra Rudá můra Sam Eastland (p)

Je to napínavá kniha, Pekalu jako hrdinu jsem si oblíbil a jak jsem začal číst, tak do konce skoro najednou, až mně bylo líto, že už je konec. Koho zajímá historie Romanovců a léta kolem 1917 tak vřele doporučuju.

10.02.2017 4 z 5

Posel Posel Daniel Silva

Četl jsem od něj první knihu a moc se mi líbila, tyto špionážní žánry mám rád, půjdu do další jeho knihy a uvidím.Doporučuju.

14.01.2017 4 z 5

V utajení V utajení Danielle Steel

Líbila se mi hodně.

13.12.2016 4 z 5

Nebezpečí pravdy Nebezpečí pravdy Sidney Sheldon

velmi dobrá kniha, tento žánr mám rád, doporučuji.

27.11.2016 5 z 5