adelne12 adelne12 komentáře u knih

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Neurazí, nenadchne. Asi tak bych ohodnotila tuhle knihu :-D :-)

19.09.2015 3 z 5

Knihu jsem měla doma od Vánoc , ale ještě před přečtením jsem ji půjčila mé kamarádce , které se knížka hodně líbila a já čekala , že mně také...nemůžu říct , že ne , ale ani že by to bylo něco fakt SUPER . Podle mě asi takový lepší průměr :-) 3 hvězdičky .

23.08.2015 3 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tahle kniha byla pro mě první od K. Gierové a určitě ne poslední :-) doporučuji .

23.08.2015 4 z 5

Nikolina cesta Nikolina cesta Michaela Fišarová

Tuhle knížku jsem přečetla za asi ani ne 6 hodin a je skvělá a hlavně reálná. I když je to hrozný , tak jak už je napsáno na konci , že podobné příběhy zažívá přes tisícovku (y) dětí . KRÁSNÁ KNÍŽKA!! :-)

02.08.2015 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

I přesto , že jsem první díl z této trilogie nečetla , vůbec mi to nevadilo :-D Knihu jsem přečetla za ani ne 2 dny a velmi se mi líbila , určitě si přečtu jak první tak i poslední díl. :-) Davám rozhodně palec nahoru a doporučuji.

02.08.2015 4 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Tuhle knihu jsem dnes dočetla , ale opravdu po hodne dlouuuhe době :-D To asi proto, že mě opravdu nějal nezaujala a popravde jsem se těšila na konec . Davam 3 hvězdičky , a opravdu doufám , že film bude alespoň o trochu lepší.

11.07.2015 3 z 5

Šepot v nebezpečí Šepot v nebezpečí Angela Dorsey

Je to 2 roky co jsem knihu četla , ale pamatuju si , že nebyla vůbec špatná :-) takový lepší
průměr ..

10.07.2015 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Četla jsem od Johna Greena 3 knihy , i když jsou všechny při nejmenším dobré , tahle je nejlepší ! Doporučuju :-)

10.07.2015 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Je to více než rok , co jsem knihu četla stejně tak i viděla film . Jak knihu tak film hodnotím dobře , ale znám i lepší knihy , dokonce i lepší od Johna Greena :-) . Ale kniha mě rozhodně nenudila , a proto DOPORUČUJI

09.07.2015 3 z 5

S láskou Rosie S láskou Rosie Cecelia Ahern

Nikdy jsem nečetla knihu , která byla napsaná stejným způsobem jako tahle ( z dopisů , ..), bylo to zajimavé ale velmi dobré čtení. Knihu jsem přečetla za necelé 3 dny a byla stejně dobrá jako film , i když ve filmu hodně věcí z knihy nebylo . :-) DOPORUČUJI !!

09.07.2015 4 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Knížka ještě celou dočtenou nemám, ale zatím mě velmi baví a každému bych ji doporučila :-)

08.10.2014 5 z 5