Adelin239 Adelin239 komentáře u knih

Taju pro tebe Taju pro tebe J. T. Geissinger

Za mě nejlepší díl z celé série! Sympatičtí hrdinové, skvělé a vtipné téma i prostředí. Jen mě mrzelo, že jako jediná kniha ze série tu není mužský pohled z celého příběhu, ale pouze ten ženský. Rozhodně by mě v některých okamžicích zajímal Cameronův pohled a názor na věc. Ale to je jen jediné malinké mínus. Děj rychle ubíhal, žádné zádrhely, hodně vtipných momentů, u kterých se smějete nahlas. Takže naprosto skvělá kniha, ke které mám v plánu se ještě vrátit.

23.11.2022 5 z 5

Ďáblova dcera Ďáblova dcera Lisa Kleypas

Jako obvykle tu máme skvělé dílo od této autorky. Nenudila jsem se u ní ani vteřinu. Na knihu o Westovi jsem se velice těšila a byla jsem celkem překvapena, jakou partii mu spisovatelka přidělila. Ale v žádném případě zklamaná. Phoebe mi byla hned sympatická, takže nebyl žádný problém si ji zamilovat. Moc se mi líbil vztah mezi jejími dětmi a Westem....byla to taková krásná třešinka na dortu. Za mě rozhodně povedený díl této série.

21.07.2020 5 z 5

Abych tě milovala Abych tě milovala Johanna Lindsey

Naprostá nádhera! Tahle kniha mě jak bavila, tak i dojímala. Některé části byly opravdu vtipné, takže jsem smích neudržela :-D
Děj byl zajímavý a už vůbec ne nudný. Podobný historický román jsem prozatím nečetla, takže se k této spisovatelce určitě vrátím. Už teď se těším na další její knihy :-)

Hon na Cassandru Hon na Cassandru Lisa Kleypas

Jedním slovem = nádhera. Ne že bych ostatní knihy od této autorky nemilovala, ale konkrétně tato se stala jednou z mých nejmilejších. Opravdu, kdo nečetl, doporučuji přečíst! Z předešlých knih jsem se především na Cassandřin příběh velmi těšila. Společně s Tomem tvoří tak ideální pár, až se to nedá slovy popsat. I když pravda je, že jsem přeci jen očekávala trochu něco jiného. Z předchozích dílů této série se mi Tom jevil trošku více namyšlený a chladnější. Zde ale něco takového nečekejte....tady je tak pozorný a milý, až si říkám, zda si autorka nespletla mužskou postavu. Samozřejmě se projeví i jeho povaha tvrdého obchodníka, ale jen v tom nejlepším světle. Ať už jsem si představovala cokoli, nemohl tento příběh dopadnout lépe.
Doufám, že autorka bude dále pokračovat a navazovat na další stejně tak skvělé knihy jako doposud!

14.02.2021 5 z 5

Zimní naděje Zimní naděje Lisa Kleypas

Na tento díl jsem byla velmi zvědavá, už jen díky otevřenému konci na závěr předchozího dílu. A jak jinak spisovatelka nezklamala. Evie, nenápadná šedá myška, mi byla zřejmě nejvíc sympatická ze všech čtyř čekanek, a v této knize se to taky potvrdilo.
Už jen to, že si vybrala jako svého manžela Sebastiana, bylo celkem překvapující. Oba dva byly naprosté opaky a přesto se k sobě perfektně hodí. Takže musím souhlasit s většinou čtenářek, krásná romantická kniha, kterou jedině doporučuji přečíst.

06.07.2018 5 z 5

Kouzlo podzimu Kouzlo podzimu Lisa Kleypas

Nemůžu si pomoct, ale tuhle knížku čtu pořád dokola. Je vtipná, romantická, obsahuje zajímavý a poutavý děj, prostě má vše, co u skvělé knihy potřebujete a hledáte.
Nejvíce se mi na knize především líbila odvážná a kurážná povaha hlavní hrdinky Lillian, díky ní jsem se po celou dobu čtení nenudila. Samozřejmě nemůžu vynechat druhou hlavní postavu Markuse. Jejich vzájemné popichování patřilo na denní pořádek a to nemluvím o společných hádkách. Už jen při nich jste se museli usmívat :D

16.06.2018 5 z 5

Nezkrotná touha Nezkrotná touha Lisa Kleypas

Překvapilo mě, jak se děj knihy odehrával. Představovala jsem si průběh děje úplně jinak, ale i tak kniha splnila má očekávání. Nádherný a dojemný příběh ženy, která si postupně plní své sny. Opravdu krásná kniha.

18.08.2017 5 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Beth O’Leary

Skvělá oddychová knížka, která vás prostě musí chytit za srdce. Nejprve mě zaujala svým originálním obalem, a pak i obsahem. Velmi sympatičtí mi byli oba mladí hrdinové, kteří se snažili vypořádat se svými problémy. Líbilo se mi, že autorka do knihy zakomponovala i ty ne moc příjemné věci, jako nemoc malé holčičky Holly....člověk si pak uvědomí, jaké hrozné věci se přihodí nejen dospělým, ale i dětem.
Jinak byla kniha čtivá, vtipná a svým způsobem i romantická. Takže rozhodně neuškodí si tuto knihu přečíst :-)

23.12.2019 5 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

I když se jednalo o jednoduchý příběh, i tak mě jeho děj v některých částech rozbrečel. Nejen to, kdy Ryan zemřel, ale i to jak se Cara snažila zapadnout na ranči a přitom se ji to ze začátku moc nedařilo. Nakonec si však své místo vybojovala.
Tohle je moje první knížka od této autorky a musím přiznat, že nezklamala. Trochu jsem se bála ji číst po přečtení některých komentářů, ale obávala jsem se zbytečně. Krásná kniha, i přes menší počet stran, určitě stojí za přečtení.

23.04.2018 5 z 5

Noc po Vánocích Noc po Vánocích Sabrina Jeffries

Nádhera! Tuto knihu jsem si přímo zamilovala! Nenáročná, krásná a velice čtivá. Spisovatelka mi velmi sedla a moc jsem si ji oblíbila. Konec knihy se dá sice předvídat, ale i tak vás to donutí dočíst ji úplně celou až do konce. Tak to bylo alespoň v mém případě.
Určitě ji doporučuji si přečíst, už jen díky postavám, opravdu je to krásný a romantický příběh! :)
Těším se na další skvělé knihy od této autorky!

08.03.2018 5 z 5

Ďábel na jaře Ďábel na jaře Lisa Kleypas

Opět stejně úžasný díl jako ty dva předchozí. Sice jsem si ho představovala trochu jinak, ale to nic nemění na tom, že byl i tak skvělý a poutavý. Moc se mi líbila Pandořina kuráž a sebevědomí a díky tomu mi byla ihned sympatická. Stejně tak i Gabriel. Celý příběh byl jak v humorném, tak i v romantickém duchu, což je přesně můj typ žánru, takže jsem byla velice spokojená :-)
Spisovatelka tedy opět nezklamala a musím jí dát dalších pět *. Rozhodně knížku doporučuji!

26.01.2018 5 z 5

Po tvém boku Po tvém boku Kasie West

Krásná, nenáročná kniha, která mě opravdu nadchla. Podle mého názoru byla tato kniha i mnohem lepší než ta předchozí od této autorky.
Děj...prostě nádherný, ale hlavně neobvyklý. No řekněte, která holka by nebyla nadšená ze šance přenocovat s pěkným klukem v opuštěné knihovně? Rozhodně každá! :-D Byly tam sice i smutnější momenty, ale to nic nemění na faktu, že kniha byla i tak skvělá.
Takže za mě určitě tuto knížku doporučuji :-)

18.11.2017 5 z 5

Sveď mě za úsvitu Sveď mě za úsvitu Lisa Kleypas

Začíná to být čím dál zajímavější. Opravdu krásné čtení :-)
Už od začátku tohoto dílu jsem něco podobného tušila a nakonec se to opravdu stalo. Cam se tam nedostal jen tak náhodou. Už se těším na další díl, který mě určitě nezklame.

Půlnoční romance Půlnoční romance Lisa Kleypas

Po pravdě jsem si myslela, že to bude klasická historická romance, která mě jinak ničím moc nezaujme. Ale nakonec jsem se vážně spletla. Kniha byla úžasná! Postupem času jsem si spisovatelku vážně oblíbila. Její knihy, hlavně ty historické, jsem si zamilovala :-)

Cizí muž v mém náručí Cizí muž v mém náručí Lisa Kleypas

Nádherný historicko-erotický příběh, který nakonec dopadl přesně podle mých představ. Krásný konec. Rozhodně neobvyklý příběh plný tajemství a dobrodružství! Takže můžu s určitostí říct, že to určitě není moje poslední kniha od téhle autorky.

17.08.2017 5 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

Naprostá nádhera! Kniha byla podle mého gusta, takže jsem se pochopitelně od ní nemohla odtrhnout.
Marianne mi byla hned od začátku sympatická, hlavně její povaha. Moc se mi líbilo, že v některých situacích řekla svůj názor a byla upřímná, v jiných naopak ostýchavá. Zároveň mi jí bylo však líto. Musela prožívat jak smrt své maminky, tak odchod tatínka, k čemu se však stavila hrdě čelem. Samozřejmě nemůžeme zapomenout na mužského hlavního hrdinu Phillipa, ten byl v každém ohledu báječný a neodolatelný. Jak jinak :D
Co můžu říct s naprostou jistotou je, že se k této knize určitě vrátím. Rozhodně doporučuji přečíst, nebudete litovat!

11.08.2017 5 z 5

Citlivá místa Citlivá místa Lisa Kleypas

Nejprve mě zaujal název knihy, a tak jsem se odhodlala a knihu si koupila. Rozhodně nelituji.
Ze začátku jsem si myslela, že kniha bude nudná, ale jak se ukázalo, tak vůbec. Děj byl velmi krásný, v některých oblastech sice i trochu smutný, ale i tak pořád báječný. Začetla jsem se bez problému.
Knihu můžu jen doporučit!

02.05.2017 5 z 5

Tajemství letní noci Tajemství letní noci Lisa Kleypas

Knihu jsem objevila náhodou, zaujala mě jak obalem, tak obsahem, takže bylo hned rozhodnuto, že si ji musím přečíst. Rozhodně splnila očekávání a byla naprosto úžasná! Jiskření mezi hlavními postavami si všimnete hned od začátku, takže víte s jistotou, že se u téhle knížky nudit nebudete. V mém případě to tak tedy bylo. Není pochyb, že si určitě přečtu ostatní díly této série.

19.05.2018 5 z 5

Vikomt, který mě miloval Vikomt, který mě miloval Julia Quinn

Přesně, jak jsem čekala byla tato kniha stejně vtipná a zajímavá jako ta předchozí. Nemohla jsem a ani nechtěla se od ní odtrhnout. A proč taky že? Z některých scén jsem byla vážně překvapená a pobavená. V některých mi bylo Kate dokonce i líto. Měla takovou starost o sestru, že si ani neuvědomovala vlastní pocity.
Za mě jsou obě dvě knihy bezvadné, proto se ani nemohu rozhodnout, která z nich je lepší. Každá má nějaké to své kouzlo a jedinečnost. Proto je, samozřejmě, doporučuji přečíst. Rozhodně se u nich pobavíte! :-)

10.12.2017 5 z 5

Navždy a věčně Navždy a věčně Jennifer L. Armentrout

Téma a nápad byl úžasný, kniha se prostě četla sama. Akorát na konci se mi děj zdál trochu zdlouhavý, proto jednu hvězdičku odebírám.
Jinak byl příběh, jak zároveň smutný, tak i krásný. Rozhodně mě příběh Mallory a Ridera zaujal a ohromil :-).
Ale stejně se mi nejvíce ze všeho líbila přezdívka „Myška“, kterou dal Rider Mallory. Přišla mi hrozně roztomilá!

27.06.2017 4 z 5