adela2230 adela2230 komentáře u knih

Návrh Návrh Elle Kennedy

Skvěle napsáno, člověk občas může pochybovat zda se to může stát, ale děj vtáhne a nepustí, skvěle se čte.

21.07.2019 5 z 5

Všem klukům, které jsem milovala Všem klukům, které jsem milovala Jenny Han

Knížku jsem četla v rámci čtenářské výzvy. Ale čte se výborně, takže mi nezbývá nic jiného než dočíst ostatní díly...

18.04.2019 5 z 5

Zajímavá kniha, možná někdy zdlouhavé, ale i pobaví. Jako kniha na odlehčení se hodí.

08.04.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha na mě působí zvláštně, nejdříve se mi nelíbila, přišla mi zmatená a nemohla jsem se do ní začíst. Ale četla jsem ji, protože jsem až do konce nevěděla jak to dopadne, a konec byl velmi překvapivý.

16.02.2019 3 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Kniha je velmi poutavá, člověk chvílemi ani neví, zda je to pravda či fikce. Sice jsem zvolila obrácený postup, nejdřív seriál a pak kniha, ale i tak jsem s knihou velmi spokojená.

08.12.2018 5 z 5

S láskou tě nenávidím S láskou tě nenávidím Jo Watson

Autorka nezklamala, příběh se čte dobře. Jsou zde velmi vtipné scény a romantika je taky na místě.

14.05.2024 5 z 5

Láska po španělsku Láska po španělsku Elena Armas

Krásný romantický příběh. Dokáže upoutat a i přes španělské slova si ho člověk užije a může ho číst jedním dechem.

13.11.2023 5 z 5

Hypotéza zla Hypotéza zla Donato Carrisi

Druhý díl jsem sice četla se zpožděním, ale líbil se mi trochu více než první. Začátek byl skvělý, dobře se rozjížděl, ale pak opět začalo přibývat postav a začala jsem se ztrácet v příběhu, ale krapet méně než v prvním díle.

25.03.2023 4 z 5

Pokud se ještě setkáme Pokud se ještě setkáme L. J. Shen

Příběh je sice zajímavý, ale chování postav bylo příšerné. Klidně by příběh mohl být zkrácen, kdyby se hlavní postavy chovaly racionálně a trochu normálně, v některých částech člověk moc nechápal.

17.03.2023 3 z 5

Její tajemství Její tajemství Penelope Bloom

Děj je velmi snadný a předvídatelný. Ale i presto je fajn. Jsou zde vtipne momenty a díky tomu kniha plyne. Líbí se mi i zahrnutí předchozího páru, kde až teď mi přijde Lilith mnohem lepší.

22.01.2023 5 z 5

Moje (tak trochu) utajené dítě Moje (tak trochu) utajené dítě Penelope Bloom

Autorka se vrátila k původnímu stylu a díky tomu je kniha velmi dobře čtivá. Taková rychlá oddechovka.

21.01.2023 5 z 5

Rovnice lásky Rovnice lásky Christina Lauren

Dobře napsaná oddechovka. Autorka přešla na romantické příběhy, ale i tak dokážou pohltit.

30.12.2022 5 z 5

Vzduch, který dýchá Vzduch, který dýchá Brittainy C. Cherry

Příběh hodně působí tak, že tomu člověk nechce věřit. Je to hezky napsaný příběh, dobře se čte. Jen opravdu ne vše je uvěřitelné.

19.10.2022 4 z 5

Muž mých snů Muž mých snů Penelope Ward

Kniha je super, měla jsem tedy ze začátku docela problém se začíst, ale potom co kniha dostala spád jsem se nemohla odtrhnout. Je to trochu jinak postavená kniha než obvykle, ale tento přístup je velmi osvěžující.

12.07.2022 5 z 5

Skandální noc Skandální noc Elle Kennedy

Čtu to tedy ve špatném pořadí, ale kniha je super. Má spád, není tam takové to zbytečné prodlužování. Opravdu rychlá jednohubka na odpoledne.

08.07.2022 4 z 5

Chlap snů Chlap snů Kim Jones

Kniha se čte dobře, příběh plyne a dokáže občas i strhnout. Ale Penelope je občas dost protivná. Chápu, že je spisovatelka a svůj příběh prožívá jinak, ale tohle bylo moc. Její až moc velké přemýšlení a porovnávání bylo až moc velkým rušivým efektem, který snižuje celkový dojem.

31.05.2022 4 z 5

Milovaný soused Milovaný soused Penelope Ward

Tahle autorka většinou nezklame, což se potvrzuje i u této knihy. Příběh je dynamický, dobře se čte. Autorka dokáže i v některých částech napnout tak, že se člověk nemůže odtrhnout a musí číst dál.

10.05.2022 5 z 5

Halton Halton Melanie Moreland

Tento díl je dost dobrý. Příběh ma spád, je rychlý a takový obvyklý, což je lepší, než předchozí díl.

09.05.2022 4 z 5

Aiden Aiden Melanie Moreland

Zajímavý příběh, lepší než ten první. Dobře a rychle se čte.

04.05.2022 5 z 5

Každá ráda kamaráda Každá ráda kamaráda Christina Lauren

Kniha se čte dobře. Je to taková velká oddychovka. Ale poměrně slabá oproti tomu, co normálně autorky píšou.

14.04.2022 4 z 5