AdaVinculin AdaVinculin komentáře u knih

Bůh chrání milence Bůh chrání milence Johannes Mario Simmel

Dobře čtivá knížka, sice krátka, ale vše podstatné se člověk dozví. Na konci jsem od Petry W. čekala trochu větší zápletku, než že půjde jen o peníze, ale i tak skvělá kniha, co rozhodně nenudila :-)

26.01.2016 5 z 5

Zapomenuté dítě Zapomenuté dítě Charlotte Link

Od této knihy jsem moc nečekala, o to víc mě překvapilo, jak mě do sebe vtáhla! Skvělý příběh, nic není napsáno zbytečně. Napínavé od začátku až dokonce.Nutí Vás číst, dokud nezjistíte kdo je vrah. Historii v dokumentech jsem vyloženě hltala a Briana mi bylo strašně moc líto :-(

18.01.2016 5 z 5

Černobílý svět Černobílý svět Kathryn Stockett

Krasná knížka, která Vás okamžitě vtáhne do děje a nepustí dokud nedočtete. Poslední kapitoly jsem vyloženě hltala! Teď mi budou hlavní aktérky chybět, brala bych nekonečný příběh s dalším vypravěním a novými příhodami :)

14.01.2016 5 z 5

Hurá, ještě žijeme Hurá, ještě žijeme Johannes Mario Simmel

Uuuuf... konečně jsem po dlouhé době dočetla a tak, tak, že jsem neodložila. Tato knížka mě strašně zklamala, pro mě úplně nezáživný příběh. Dvě hvězdičky jen za posledních tak 100 stranek, kdy to nabralo trochu spád. Jsem na sebe pyšná, že jsem vydžela až do konce....

01.01.2016 1 z 5

Džungle rtěnek Džungle rtěnek Candace Bushnell

Tuto knihu jsem začla číst proto, že jsem jí dostala a dočetla jen proto, že když něco začnu, tak to dokončím. Ale pro mě absolutně nezáživná knížka! Nudná, bez nějaké větší pointy, ale myslím, že se to od knihy tohoto tipu dalo očekávat.

22.09.2013 1 z 5

Ztracená Kambysova armáda Ztracená Kambysova armáda Paul Sussman

Určitě knížka která nenudí! Nenáročný děj a opravdu zajímavý a pro mě překvapivý konec:-)

10.07.2013 5 z 5

Dokonalý manžel Dokonalý manžel Lisa Gardner

Knížka se mi moc líbila! Až jsem se divila, jak mě vtáhla do děje! Určitě by mohla být více propracovaná, ale i tak se vše podstatné dozvíte. Takže za mě, určitě super!!:-)

07.06.2013 5 z 5

Údolí kostí Údolí kostí Michael Gruber

Podle mě průměrná detektivka. Neurazí, ani nějak zvlášť nenadchne. Ale rozhodně nenudí. Zajimavý, spletitý děj.

26.05.2013 4 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Naprosto úžásná kniha!! Už od první stránky Vás nutí číst dál a dál! Ani chvilku nenudila. Jak bych některé knihy o 300 stránek zkrátila, tak tady bych je klidně přidala! Ráda bych se dozvěděla víc o osudech lidí žijící v jeskyni. Skvělé propojení Melanie a jejího hostitele. Úžasné, nenáročné čtení. Doporučuju nedívat se na film, to celkový dojem kazí, ale člověku to stejně nedá :-)

06.05.2013 5 z 5

Všichni lidé bratry jsou Všichni lidé bratry jsou Johannes Mario Simmel

Opět skvělý kousek od tohoto autora. Stále se proplétá minulost s přítomností a budoucností, takže na konci Vás nemůže nic překvapit, což je škoda, protože jinak vždy překvapená jsem. Určitě výborná kniha, ale necítíla jsem z ní takovou sílu jako z ostatních Simmelových knih.

23.04.2013 5 z 5

Útěk z afrického pekla Útěk z afrického pekla Barbora Koudelková

Poutavý příběh, přečetla jsem to v rychlosti. Nebylo moc zacházeno do detailu, ale to podstatné se člověk dozví. Musím souhlasit s ostatními, je to opravdu naivka...no, ale když je člověk zaslepen láskou...

03.04.2013 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Dost dobrá kniha, s pěkným příběhem a skvělým zavěrečným masakrem;-)Ani chvilku jsem se nenudila...nutí to člověka číst stále dál :-) Pro mě určitě vydařenej King :-)

29.03.2013 5 z 5

Jen vítr to ví Jen vítr to ví Johannes Mario Simmel

Naprostá bomba! Má druhá kniha a rozhodně né poslední od tohoto autora. A opravdu nezklamala. Parádně se čte, opět začíná koncem a i když si myslíte, že vás na konci nemůže už nic překvapit, tak to se ještě budete divit! Zase ve mě nechává takový příjemný pocit...těžko popsatelné, prostě nádhera :-)

20.03.2013 5 z 5

Cujo Cujo Stephen King

Tééda...naprosto parádní počteníčko :-) napínavé od začátku až do konce! Kniha mě opravdu moch chytla..Ze začatku mi bylo Cuja moc líto a pak už pro něj samotného jsem mu přála smrt - vysvobození. Škoda jen, že to nemělo šťastný konec, ale i to dělá knihu mnohem zajímavější! prostě BOMBA!

12.03.2013 5 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Tak musím uznat, že to bylo záživnější než díl první. Čtivé to bylo, ale zároveň strašně a zbytečně zdlouhavé..chvílema jsem se docela nudila. Opravdu by se kniha dala zredukovat na polovinu a zážitek by z ní zůstal stejný..

05.03.2013 3 z 5

Dolanův cadillac Dolanův cadillac Stephen King

Pro mě první Kingovi povídky a musím říct, že super. Hlavně když zrovna není na čtení moc času, tak toto je ideální! Za mě určitě nejlepší Dolanův Cadilac! Byly tam i povídky, které mě moc neuchvátili, ale na ty člověk snadno zapomeme po přečtění lepších povídek. Celkově se mi moc nelíbili konce "domysli si sám", ale asi to ke Kingovi patří!

24.02.2013 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Super! Mnohem lepší než první díl! Zase opět velmi čtivé, mnohem líp propracované...tak se mi zdá, že se z toho stává detektivka :-) Už se těším na poslední díl!

19.02.2013 5 z 5

Puls Puls Stephen King

Knížka mě moc neoslovila, přišla mi nudná, vůbec jsem se do toho nemohla začíst a ani má představivost u této knížky moc nezahrála roli...prostě mi nějaké věci ani představit nešli. Ale věřím, že mít na tuto knihu více klidu, líbí se mi víc...asi bylo potřabe více soustředění.

16.02.2013 2 z 5

Plamen v srdci Plamen v srdci Kathleen E. Woodiwiss

Moc hezká knížka! Líbila se mi doba, ve které se děj odehrával. Romantiky tak akorát...i lehce napínavé to bylo...i když rozuzlení (vyřešení) nějakého problému bylo vždy ještě na té samé stránce. Ale tak proč ne, jiný autor nás napíná 50 stránek, tady jsme věděli hned co se stane..Ale i tak to člověka nutí číst stále dál! Skvělé odpočinkové čtení!

12.02.2013 5 z 5

Žhářka Žhářka Stephen King

Hezká knížka na zajímavé téma. Líbil se mi vztah otce s dcerou. I když tatínek umřel, ve výsledku to vlastně skončilo dobře a cíl, který spolu otec s dcerou měli, byl dovršen, ale bohužel, jak už jsem zmiňovala - bez otce. Knížka se dobře četla, vůbec nenudila, s napětím jsem čekala, co bude dál.

11.02.2013 5 z 5