AdaVinculin AdaVinculin komentáře u knih

Kříže u cesty Kříže u cesty Jeffery Deaver

Neurazí, ani nenadchne....

02.12.2018 2 z 5

Vražedný lék Vražedný lék Leonard S. Goldberg

Takové nemastné , neslané...

26.09.2018 2 z 5

Dům v nebi Dům v nebi Amanda Lindhout

Kniha nejde odložit , dokud nedočtete do konce. Neskutečný příběh plný utrpení ale díkybohu se šťastným koncem. Prostě masakr!

19.09.2018 5 z 5

Posvátné místo Posvátné místo Barbara Wood

Kniha neurazi, ani vylozene nenadchne. Od teto autorky jsem cetla daleko lepsi..

31.08.2018 4 z 5

Sni svůj bláhový sen Sni svůj bláhový sen Johannes Mario Simmel

Tato kniha me bohuzel skoro vubec nebavila :-( preskakovala jsem pasaze, to normalne nedelam, ten konec si mohl pan autor odpustit.. U teto knihy se nedostavi takovy ten pocit na konci jako u jinych jeho knih. Proste takove nemastne, neslane, nezazivne..

19.01.2018 3 z 5

Téměř bez šance Téměř bez šance J. D. Robb (p)

Čtu, čtu, děj plyne hladce, dokonce velice hladce, vše se daří, nikde žádný zvrat, na konci žádne wow. Kniha mě absolutně neoslovila.

05.10.2017 2 z 5

Každý umírá sám Každý umírá sám Hans Fallada (p)

Výborná kniha z pohledu Němců. Doporučuji přečíst!

01.10.2017 5 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Vzdy po nejake tezsi cetbe sahnu po teto autorce jako oddechove cteni a opet nezklamala, cela kniha paradni, konec me vzdy odzbroji! Tato kniha je hodne vydarena!

22.09.2017 5 z 5

Z teto knihy mam rozporuplne pocity. Nekdy mi to prislo strasne zdlouhave a jindy jsem se zase nemohla odtrhnout. Tato kniha pro mne byla vyzva a jsem rada, ze jsem ji precetla, clovek se dozvi nove veci ze starovekeho Egypta, nicmene dala mi knizka zabrat.

14.09.2017 4 z 5

Ozvěna viny Ozvěna viny Charlotte Link

Napínavá kniha, do poslední chvíle jsem netušila kdo je vrah. Ale tedy hlavní hrdinka mi byla dosti nesympatická, neni tam takové to přesvědčení, že s hrdinkou kopete za jeden tým.. ;-) ale jinak zajímavé téma.

09.07.2017 5 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Vůbec nic mi nepřišlo zdlouhavé, hned ze začatku se hezky začtete, začla jsem číst a dočetla ani nevim jak. Příjemné ,odlehčene, nenáročné čtení, určo můžu doporučit :-)

02.07.2017 5 z 5

Skandál Skandál Sandra Brown

Luxusní čtení ;-)

09.06.2017 5 z 5

Chybíš mi Chybíš mi Harlan Coben

Wow, tak to byla jizda, bezvadne cteni, nic mi neprislo prehnane. Za me naprosta spokojenost :-)

03.06.2017 5 z 5

Dokonalá harmonie Dokonalá harmonie Barbara Wood

Super, ale ten zaver, moc zbytecnoti dle meho, ale jinak se cetlo skvele a nemohla jsem se odtrhnout.

22.04.2017 4 z 5

Hippokratova přísaha Hippokratova přísaha Barbara Wood

Pohlazeni na dusi.. :-)

27.02.2017 5 z 5

Stříbrná zátoka Stříbrná zátoka Jojo Moyes

Opět pohlazení na duši od Jojo ;-) Nádherný příběh ,tajemství, nedá Vám to spát dokud nezjistíte co se stalo :-) Za mě tedy opravdu úžasné!!

09.02.2017 5 z 5

Doktorka Samantha Doktorka Samantha Barbara Wood

Opet skvely zazitek pri cteni knihy od B.Wood. Nenudite se ani na chvilku.. Jen jsem tedy cekala, ze na konci jeste bude nejaka zminka o Freddym ;-)

15.01.2017 5 z 5

Holocaust Holocaust Gerald Green

Uz jsem precetla nekolik knih na toto tema a nikdy se neprestanu divit, jakeho zverstva byli lide schopny :-( Opravdu silny a smutny pribeh, cetlo se velice poutave, rozhodne nenudi!

04.01.2017 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Opet pohlazeni na dusi od autorky :-) Jak to ta Jojo dokaze nechapu :-) Cela knizka se cetla snadno, nikde zadny zadrhel, paradni, jako vzdy!

28.12.2016 5 z 5

Na západní frontě klid Na západní frontě klid Erich Maria Remarque (p)

Tenká knížka, silný příběh.. :-(

19.12.2016 5 z 5