ada1182 ada1182 komentáře u knih

Imitátor Imitátor Daniel Cole

Další skvělá kniha od autora ... vypadalo to, že po odhalení vraha příběh ztratí veškeré napětí, ale nestalo se a kniha byla napínavá až do konce ... dobrý příběh, zajímavé postavy i obrázky. Prostě super kniha a doporučuji.

"Neskutečné... půvabné... kruté."

23.08.2022 5 z 5

Deník Anne Frankové Deník Anne Frankové Anne Frank

Když jsem knížku začala číst, říkala jsem si: je to jen deník, co na tom tak může být. Ale postupně jsem se začala do toho dostávat a celý její příběh mě zasáhl.
Když jsem to dočetla, mrzelo mě, že Anne nemohla prožít lepší život a splnit si všechny sny, které do deníku popsala.
Prostě úžasná knížka a stojí za to si ji přečíst.

12.05.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Moje první kniha od této autorky. Nevím co jsem čekala ale tohle opravdu ne. Tak úžasná kniha, i když plná utrpení a bolesti, dokáže člověka vtáhnout do děje a chytnout za srdce...
Autorka neuvěřitelně popsala emoce postav a opravdu mě to zasáhlo. A nechyběly ani slzy.
Na tuto knihu dlouho nezapomenu a určitě si ji v budoucnu přečtu znova.
Doporučuji každému.

09.03.2021 5 z 5

Král Krysa Král Krysa James Clavell

Za poslední dobu asi nejlepší kniha, kterou jsem četla. Čtivá, poutavá, dojemná (tedy pro mě) ... no prostě úžasná a určitě doporučuji.

23.02.2021 5 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Ze začátku to bylo trošku zdlouhavé, ale poté se to hezky rozjelo a kniha mě zaujala. Je to příjemné čtení...doporučuji.

28.12.2020 4 z 5

Smrt krásných srnců Smrt krásných srnců Ota Pavel

Nejdříve jsem viděla film, který mě opravdu zaujal, a proto jsem se pustila do knihy, která byla možná o něco lepší. Kniha se mi četla velmi dobře. Byly tam vtipné ale i smutné situace. Líbí se mi, že Ota Pavel vlastně popisuje situace, u kterých nebyl přítomen... Doporučuji si přečíst, protože člověk se pobaví, ale i zjistí, jak to v té době bylo

29.10.2020

Několik stránek mi trvalo než jsem pořádně pochopila jak to vlastně je, ale potom jsem se do toho začetla. Přesto jsem takový konec nečekala a i slza ukápla...

10.10.2020 4 z 5

P.S. Mám ťa rada P.S. Mám ťa rada Kasie West

Třetí kniha od této autorky a opět nezklamala. Dočetla jsem poslední stránku a říkala si: to už je konec :-(
Krásná kniha. :-)
Těším se na další.

22.04.2019 5 z 5

Loutkář Loutkář Daniel Cole

Úžasná knížka...zajímavá...napínavá, možná i lepší než první díl :-) ale ten byl taky skvělý

22.10.2018 5 z 5