Acinore Acinore komentáře u knih

Pětka na ostrově pokladů Pětka na ostrově pokladů Enid Blyton

Správnou pětku jsem milovala, všechny díly :-)

02.02.2015 5 z 5

Mexická gotika Mexická gotika Silvia Moreno-Garcia

Naprostá ztráta času.

08.02.2024 1 z 5

Volání mrtvých Volání mrtvých Rebecca Netley

Tak krásná obálka a anotace! A přitom tak nemastný, neslaný příběh. Nuda a nezájem.

25.07.2023 1 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Takový potenciál... a nic. 2,5 *

01.12.2022 2 z 5

Země Země Marek Epstein

Dala bych plný počet, ale to řazení je nešťastný. Kdyby to šlo chronologicky za sebou, je z toho další skvělý příběh jako od Mornštajnové apod... Takhle mě to vůbec nebavilo, přeskakovala jsem celé kapitoly :( škoda

17.11.2022 3 z 5

Život na míru Život na míru Marek Rabij

Nemám slov.

22.01.2022 5 z 5

Fantom z Blackwoodu Fantom z Blackwoodu Darcy Coates

Četla jsem po nocích a fakt jsem se bála :) hvězdička dolů za ty romanticky ukňouraný pasáže.

08.12.2021 4 z 5

Matčina panenka Matčina panenka Abby Davies

Od půlky jsem to přeskákala až na konec, abych věděla jak to dopadlo. A o nic jsem nepřišla.

22.11.2021 2 z 5

Sanatorium Sanatorium Sarah Pearse

Zaboha jsem se nemohla začíst. Hodnotím a ještě stále nemám dočteno - už to bude určitě měsíc. Ale i kvůli tomu si vyšší hodnocení nezaslouží. Nemastné, neslané, nudné a ten čas už mi nikdo nevrátí.. Škoda, přitom nápad skvělý! Ale v rukou špatného autora..

10.10.2021 2 z 5

Nová holka Nová holka Ingrid Alexandra

Tak v půlce mi došlo, kdo je v příběhu magor.. a trefila jsem se. Jinak to bylo celý takový zvláštní, nevím. Autorka je asi nějak fixovaná na oči, protože ty detailní popisy každýho pohledu, to už bylo moc i na mě :)

01.09.2021 3 z 5

Drbny z předměstí Drbny z předměstí Abbi Waxman

Tohle byla tak skvělá oddychovka! Čtyři rodiny, každá se svým příběhem, tajemstvím a problémy.. Bylo to fajn :)

17.03.2021 4 z 5

Dcery jezera Dcery jezera Wendy Webb

Hodně mi to připomínalo Dům stínů, ale ten byl teda mnohem lepší (nebo za to mohly hormony, četla jsem ho v šestinedělí).. každopádně ta prolnutá historie se současností, trochu mystična a duchařinek, legendy a minulé životy.. Joo, to je moje :)

15.03.2021 3 z 5

Lada u ledu Lada u ledu Ema Labudová

Co mě při čtení knížek s tímhle tématem vždy dostane, je pevná vůle těch holek.. Já bych prostě nedokázala nejíst. Jídlo je láska přece ❤️ Ale ok, je to nemoc, takže si to můj obdiv asi nezaslouží. A tady Lada je ještě k tomu docela destruktivní případ, vzhledem k jejím dalším volbám a rozhodnutím. Ale budiž, přečtěte si to.

15.03.2021 3 z 5

Fáma Fáma Lesley Kara

Odpočinkové čtení.. Líp bych to neřekla. Člověk se těší, moc u toho nepřemýšlí a ve finále je mu i jedno jak to dopadlo, protože to prostě tak příjemně plynulo... dobrou noc :)

14.05.2020 3 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Kathryn Croft

Moc překombinovaný. A ve finále se vlastně ani moc nedozvíš, teda jo, ale tak zmateně a zrychlene a konec. Hm. Ani jedna postava není prokreslená, všechno jen tak povrchně, z rychlíku. Za mě průměr.

09.05.2020 3 z 5

Já už budu hodná Já už budu hodná Clara Weiss

Brzo bylo jasný jak to je, škoda.

08.08.2019 2 z 5

Dívky z Roanoke Dívky z Roanoke Amy Engel

(SPOILER) Incestní hnus. Určitě byly všechny ty dívky úžasné, nádherné, dokonalé... žádná mutace DNA, protože dědeček je strejda i tatínek i... Fuj.

14.07.2019 2 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Mělo to spád, četlo se samo, vždy jsem se těšila až budu pokračovat. Škoda toho jak Sidney dopadla... ale vidím naději na pokračování.

22.05.2019 4 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Hrozná slátanina.

27.01.2019 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Opravdu skvěle napsáno, Jude mi krásně sedla. Snad se tu dočkáme i dalších dílů.

20.08.2018 4 z 5