AbigailM.M. AbigailM.M. komentáře u knih

Krvavý polibek Krvavý polibek Lisa Jane Smith

Tenhle díl byl super =) Ale u mě spíše odpočinkový =)

29.11.2016 5 z 5

Oheň Oheň Julianna Baggott

Opravdu úžasná triologie. Ačkoliv ten konec byl vážně divný. U Partridge jsem se v tom ztrácela. Přišlo mi to zvláštní. MYslím, že na tuto serii jen tak nezapoměnu a o konci budu asi dost přemýšlet.

25.11.2016 4 z 5

Ztracená brána Ztracená brána Orson Scott Card

Celkem zajímavý příběh. Už dlouho jsem nečetla něco, co by mě bavilo, ačkoliv se mi krátil čas z důvodu vrácení do knihovny, kniha byla dobrá. Danny je zvláštní postava je dítě a dělá šprýmy a zaroveŇje chytrý a učí se rychle. Jako postava nebyl špatný, Co se týká Hněta, to jsem zpru nepochopila, ale na konci se to vyvrbilo. Sem tam jsem se zarazila, ale jinak se mi to četlo dobře =)

25.11.2016 5 z 5

Naprosto úžasná kniha =) Nemůžu se dočkat dalšího dílu. Měla jsem z toho příběhu husí kůži a samzřejmě láska nesmí chybět =)

19.11.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

U této série jsem si napoprvé přečetla recenzi a zaujala mě. Kniha je čtivá. Krasně jsem si u ní odpočinula a nějaká ta romantika taky občas neuškodí =)

08.11.2016 4 z 5

Elita Elita Kiera Cass

Kniha je napínavá a nemá zase tak špatné téma. Po prvním díle je to dobré pokračovaní. Místy jsem měla pocit, že knížku odložím, a dám si pauzu a jednou jsem to udělala, ale už od poloviny jsem se od toho nemohla odtrhnout. Zajímalo by mě, jestli ve třetím díle bude něco o rebelech.

08.11.2016 4 z 5

Město z kostí Město z kostí Cassandra Clare (p)

Tahle kniha je jedna z těch dobrých, co stylu psaní týče. Popisy se autorce povedly a příběh je poutavý. Tahle serie je boží. A autorčin styl mám hodně ráda =)

17.10.2016 5 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Pravda je, že postava na to, že je vraředkyní, je taková slabá. Zvlaštní.
Kniha byla čtivá. Jedna skutečnost, která se tam minula, alespoň se mi to tak zdálo, byla zmíněna i na konci, ale o tom jsem tak nějak už uvažovala. Jedná se o skutečnost o hlavní postavě. A nehorázně se mi líbí přední strana obálky. Každopádně jsem se nenudila a po třetím díle určitě sáhnu.

07.10.2016 4 z 5

V temnotě V temnotě Robyn Thurman

Bylo to dobré, ačkoliv začátek se vážně vlekl a místy jsem měla chuť se na to vykašlat, ale nakonec jsem to dočetla dokonce a nemůžu říct, že by se mi to úplne nelíbilo. Ale prostě ten začátek...

03.10.2016 3 z 5

Fatal Virtual Fatal Virtual Petr Heteša

Kniha byla super, akorát mi chvíli trvalo, než jsem se jí prokousala. Ale bavilo mě to. A hlavní hrdina nebyl zas tak špatný. Místy mi ho bylo líto. A konec mě v závěru nepřekvapil a spíše mi přišel otevřený.

03.10.2016 4 z 5

Spřízněné duše Spřízněné duše Lisa Jane Smith

Tenhle díl nebyl špatný, ale zase ani úplně dobrý. Spíše něco mezi.

12.09.2016 3 z 5