aalma aalma komentáře u knih

Válka s vlky Válka s vlky Aleš Dostál

První kniha, kterou jsem od tohoto autora nedocetla. Podotýkám,ze nejsem žádný fanatický ochrance,mam k přírodě a všemu živému účtu a jsem přesvědčená,že člověk zabírá stále více a více s tím, ze on může. Autora mam rada,ovšem zde se neztotožňují s jeho názory a postoji k vlkům.

22.04.2022

Sběratel hříchů Sběratel hříchů Daria Desombre

Další sběratel mě lákal.Nebyla jsem zklamaná, pěkné počtení.Těším se na další.

25.02.2019 5 z 5

Denik Ostravaka 1 Denik Ostravaka 1 Ostravak Ostravski

Knihu jsem četla díky ČV. Je pravda, že někdy jsem se zasmála,ale přesto není to můj šálek kávy.

25.02.2019 2 z 5

Robinson Crusoe (dvojjazyčná kniha) Robinson Crusoe (dvojjazyčná kniha) Daniel Defoe

Klasika školních lavic.Ráda jsem si přečetla znova.Aby to bylo zajímavější,sáhla jsem po dvojjazyčné verzi. Klidně bych to s Robinsonem na nějaký ten měsíc vyměnila.

25.02.2019 5 z 5

Ostrý řez Ostrý řez Jeffery Deaver

Deaver patří mezi mé oblíbené spisovatele.Tato kniha nezklamala, i když mám pocit,že první díly byly napínavější.Ke knihám jsem se dostala na přeskáčku,stále ještě nemám vše přečtené.Těším se na další díly,at už nové nebo dávno napsané.

21.02.2019 5 z 5

Krysař Krysař Viktor Dyk

Klasika, kterou by měl číst snad každý. Knihu jsem četla poprvé jako povinnou četbu ve škole, teď jsem se k ní v rámci čtenářské výzvy vrátila. Moc hezký, i když ponurý příběh, určitě jsem nečetla naposledy.

21.02.2019 5 z 5

Velký atlas léčivých rostlin Velký atlas léčivých rostlin Penelope Ody

Výborná kniha plná krásných obrázků.

Kruh Kruh Kodži Suzuki

Přečteno jedním dechem, pro mě lepší kniha než film.Chystám se i na další díly, věřím,že nezklamou.

Fobie Fobie Wulf Dorn

Tajuplné,napínavé, čtivé. Protože to nebyla první kniha tohoto autora,věděla jsem,co můžu čekat. Nezklamal,těším se na další.

Hroši nepláčou Hroši nepláčou Halina Pawlowská

Milá kniha, čtu už potřetí a určitě ne naposled

14.02.2019 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Popravdě jsem od knihy čekala mnohem více.Do poloviny jsem měla pocit, ze čtu Bylo nás pět a stále mi naskakovala podobnost s Kingovým To.

14.02.2019 3 z 5

Ve znamení Kon-Tiki Ve znamení Kon-Tiki Thor Heyerdahl

Krásná čtivá kniha. Skoro jsem cítila houpání vln.

11.02.2019 5 z 5

Františkova velká kniha pohádek Františkova velká kniha pohádek Miloš Kratochvíl

Knihu jsme četli s dcerou večer před spaním.Dceři se František líbil, i přes to,že není žádný velký fanda Kouzelné školky.

08.02.2019 4 z 5

Střet králů Střet králů George R. R. Martin

Pro mě absolutní jednička.Hned jsem se začetla a dál to šlo samo. Seriál jsem samozřejmě též viděla,tak stále srovnávám. Výborná kniha.

08.02.2019 5 z 5

Tulák po hvězdách Tulák po hvězdách Jack London

Krásná kniha, pro mě velké překvapení,četla jsem poprvé.

08.02.2019 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Harry Potter patří mezi mé nejoblíbenější knihy. Prečetla jsem už nějolikrát a kouzelný svět mě stále baví více a více.

03.02.2019 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Jako všechny knihy tohoto autora výborné.Napínavé od začátku do konce.Carter patří mezi mé oblíbence, čtu již několikátou knihu.

22.01.2019 5 z 5

Bílá daněla Bílá daněla Aleš Dostál

Ráda čtu příběhy o přírodě. Ovšem tato kniha mě neskutečně zklamala.Autor, aniž si to asi uvědomuje, se veřejně přiznává, že je sobec a vztah k přírodě a zvířatům je mu cizí. Nemá vztah dokonce ani ke svým psům, které má spíše jako zdroj výdělku nebo jako věci. Knihu jsem dočetla s donucením, od tohoto autora určitě nic číst nebudu.

14.01.2019 1 z 5

Chyť mě Chyť mě Lisa Gardner

Od začátku napínavé. Autorku mám oblíbenou, takže opět nezklamala

11.01.2019 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Ze zacatku jsem se nemohla zacist,oproti serii s Harrym me to prislo takove vlazne.Zadne nervy ani stres.

05.01.2019 5 z 5