1259 1259 komentáře u knih

Temná krása Temná krása Mary E. Pearson

Závěrečný díl byl pro mě plný nečekaných zvratů. Nemohla jsem se od knihy odtrhnout díky tomu jak byla napínavá. Vážně super.

10.01.2019 5 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Než se celý příběh trochu rozjel, tak jsem přemýšlelo o tom, že knížku odložím, ale nakonec jsem ráda, že jsem to neudělala. Příběh se mi celkově líbil, i když je tam spoustu neobjasněných věcí, ale to se doufám dozvím v pokračování.

26.02.2018 4 z 5

Podřiď se Podřiď se Maya Banks

Naprosto dokonalá série, která se mi četla úplně sama a nechtěla jsem, aby skončila. I když se knížky hrozně špatně schání, tak rozhodně doporučuji všem, kdo by měli zájem.

20.01.2018 5 z 5

Proti všem Proti všem Julie Kagawa

Bylo to rozhodně takový, jaký jsem očekávala. Od začátku až dokonce to bylo napínavé, i když konec trochu neočekávaný. Doufám, že vyjde pokračování, jinak nevím, co budu dělat.

08.01.2018 5 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Tenhle díl byl přesně to, co mi chybělo do skládačky. Romantika nechyběla a nechybělo ani drama. Za mě super.

15.11.2017 5 z 5

Obejmi mě Obejmi mě Maya Banks

Fakt super příběh. Nic k tomu dodat nemusím.

09.10.2017 5 z 5

Říše bouří Říše bouří Sarah J. Maas

Nemám slov. Je naprosto dokonalá. Spisovatelka stále překonává sebe samotnou. Knížku jsem přečetla na jeden zátah a nejvíc ze všeho byl konec. To jak se Aelin dozví, že s Jeřábem může být tisíciletí a může s ním stvořit neuvěřitelně silný rod. Prostě wow. Už se velmi těším, co bude na závěr. A podle toho, co jsem našla na Martinusu tak má být i 7 díl.

02.10.2017 5 z 5

Chlad Chlad Maya Banks

Opět super příběh. Bylo velmi hezký, jak Jace, Bethany hledal a nakonec se o ní i postaral. Bylo to plný romantiky a erotiky.

04.09.2017 5 z 5

Ochraňuj mě Ochraňuj mě Maya Banks

Naprosto super. Příběh plný zvratů a únosů a nakonec to dopadne tak krásně se svatbou.

25.08.2017 5 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Erotický příběh plný zvratů, pokusů a omylů a hlavně lásky. Za mě se moc líbilo a těším se, až si přečtu ostatní knížky.

28.07.2017 5 z 5

Pád Pád Maya Banks

Fakt hustý. Tohle jsem nečekala, že tam bude tolik sexu a všeho možného. Ani pořádně nevím, jak to pořádně pojmenovat, ale bylo fakt něco.

02.05.2017 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Úžasná, dokonalá, famózní..prostě nemám slov pro tuto úžasnou knihu od úžasný spisovatelky. Nemohu se dočkat na druhý díl.

15.08.2016 5 z 5

Dcera Dcera Kiera Cass

Sice se to velmi podobá předchozím knížkám, ale přesto mě velmi uchvátila. Těším se, až se dozvím, co bude nadále pokračovat. Jako vždy to bylo strhující.

18.07.2016 5 z 5

Důvod dýchat Důvod dýchat Rebecca Donovan

takové typy knížek mě nikdy nebrali, ale tahle je naprosto úžasná. Děj byl naprosto úžasný, hlavní hrdinka skvěle ztvárněná, teta dokonale zlá. Do Emily jsem se úplně vžila, jako by to byl můj vlastní příběh. Prostě jedinečná knížka.

17.04.2016 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Jsem uchvácena tady tím příběhem. Rose a Dimitrij zase spolu a doufám že napořád. Sice je mi líto trochu Adriana, ale lásce neporučíš. Rose s Dimitrijem se skvěle doplňují.

13.01.2015 5 z 5

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Je hrozné, když do toho Rose s Dimitrijem konečně praští, a z Dimitrije stane se Strigoj.

02.01.2015 5 z 5

Arazanini vlci Arazanini vlci John Flanagan

Celou sérii mám hrozně ráda, ale od té doby, co je najednou hraničářka, dej úplně upadá a nemá to už to kouzlo, co tam bylo. Ale i tak, jestli vyjde někdy ještě něco, tak jdu a koupím si to, protože mám ty knihy prostě ráda.

13.11.2023 4 z 5

Pekelný plášť Pekelný plášť Simona Michálková

Tohle byl naprosto super příběh plný nečekaných zvratů, dobrodružství a pořádně sarkastického humoru, který dost pobaví. Jen víc takových knih a já budu vrnět blahem.

19.08.2023 5 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

Závěrečný díl tomu všemu nasadil korunu a upřímně řečeno, já bych se nikdy nechtěla potýkat s takovou situací, jako se potýkají všechny ty hlavní postavy.

23.04.2023 5 z 5

Dotek jako led Dotek jako led Jennifer L. Armentrout

Nemám nic proti těm hodným klukům, ale prostě ti špatní jsou pro mě víc sexy. A prostě Roth je špica nad všechno a všechny. Jen se přenést do knižního světa a být na chvíli volný.

15.04.2023 5 z 5