Osvícení zoufalého muže

Osvícení zoufalého muže https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/284565/bmid_osviceni-zoufaleho-muze-rNS-284565.jpg 4 36 18

Zkrocení mlsného muže série

Volné pokračování čtenářsky úspěšné a humorně napsané knihy Zkrocení mlsného muže. Doktor Barták si z lékařské mise v Africe přiváží nevšední suvenýr, malého černouška. Aby toho nebylo málo, čeká ho doma další překvapení… Nádherná kniha o tom, jak otcovství dokáže převrátit život naruby a dostat muže do značně prekérních situací, které zaručeně polechtají nejednu bránici. Cílem autorky je dopřát čtenáři relaxaci s odpočinkovou knihou, která zaručeně pobaví.... celý text

gabriela8704
22.01.2023 5 z 5

Oddechové čtení. A fajn vykreslení života v manželství s nasazenim humoru. Bavila jsem se a říkala si jo, život jde brát i s humorem.

kubakubikula
29.12.2021 5 z 5

Lehké čtení na jedno odpoledne. Knížka naprosto splnila očekávání.

Hakl54
11.11.2021 4 z 5

Přečteno pro čtenářskou výzvu (21 písmen v názvu). Dobrý humor, odpočinkové čtení.

Aknel26
15.06.2021 3 z 5

Vlastně ani nevím, proč jsem po zklamání z prvního dílu sáhla po pokračování. Že by nějaká skrytá touha po sebetrýzni? :-)) Naštěstí jsem při čtení neměla nutkání rvát si vlasy ani nic podobného, naopak bych řekla, že druhý díl byl vydařenější, komplexnější. I tak se ale mohla autorka při líčení strastí s dětmi rozjet víc.

katerina5544
10.05.2021 4 z 5

Hodně jednoduchá jednohubka,která mě bavila číst. Škoda, že situace v ní popsané byly dost stručné, jinak by to bylo dokonalé. Je to stoprocentní relax.

zuzi.kovar
21.04.2021 4 z 5

Druhý díl nezklamal. První díl se zaměřoval na humorné hodnocení tělesných proporcí, zato druhý už mi přišel smysluplnější. Za mě lepší než předchozí díl.

pejty
30.03.2021 4 z 5

Zajímavá knížečka, která mi zpříjemnila odpoledne. Parádně jsem se u knihy bavil a smál se humorným situacím, které hlavní hrdina zažíval. Výborná zábava na jedno odpoledne.

Bedřich63
12.11.2020 3 z 5

Na knihu se dívám ze dvou pohledů. Objevuje se tam několik zajímavých nápadů na humorné scénky a pokud by jejich potenciál byl beze zbytku využitý, tak by to byla lahůdka. Bohužel mi připadá, že autorka se do humoru musí tak trochu nutit a celkový dojem z knihy je pak lehce rozpačitý. Kvůli tomu, že jsem zvědavý, jaké osudy přichytá autorka pro doktora Bartáka a jeho rodinku v dalším pokračování, tak si další knihu této série určitě přečtu.

Kerberos
09.08.2020 3 z 5

Humorné pokračování osudů doktora ve středním věku,který si přiveze z mise adoptovaného chlapečka. První díl se mi zdál lepší.

Petruše89
09.07.2020 5 z 5

Četla se velmi dobře. Rozesmála i takového suchara, jako jsem já.

maxx
27.04.2020 5 z 5

Četl jsem jedním dechem ????????????

Doubravka1975
30.10.2019 4 z 5

Volné pokračování, opět vtipné a čtivé

Allla9
12.02.2019 5 z 5

Pokračování "Zkrocení mlsného muže" nezklamalo. Další porce krásného humoru.

lenkavildomcova
11.09.2016 5 z 5

Odlehčení od thrilerů supr... Vtipná, čtivá...

prostěkáťa
10.08.2016 4 z 5

Stále příjemná oddechovka, ale na jedničku to nemá.

limetka2008
03.07.2016 odpad!

Šmánkote, to byla ale pitomina, snaha o křečovitý humor se zcela minula účinkem, knížka tak možná do čekárny k zubaři namísto Blesku. Dočetla jsem asi jen proto, že mne zajímalo, jestli to bude pořád taková hrůza. No, byla, až do konce.

martinka_d
18.05.2016 3 z 5

oddechovka pro každého, nenadchne ale ani neurazí

cukrovka
07.04.2016 4 z 5

Opět velmi humorný příběh, i když trošku pokulhával za Zkocením mlsného muže.