Vánoční případ přehled

Vánoční případ https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/472473/bmid_vanocni-pripad-r8x-472473.jpg 4 76 76

Jižně od Prahy řádí sehraný gang zlodějů. Na svědomí má více než 120 vykradených nemovitostí, přesto nedělá chyby a nezanechává stopy. Policie nasadila do terénu několik týmů, přesto se gang stále nedaří dopadnout. Jediné štěstí je, že gang se střetu s majiteli nemovitostí vyhýbá a vybírá si opuštěné domy. Přesto mezi lidmi narůstá strach, neboť věří, že je jen otázkou času, kdy se něco někomu stane. Drzost gangu zlodějů nemá meze a do akce jde i na Štědrý den, kdy vybere v několika domech nejenom cennosti, ale i dárky pod stromečkem. I tyto krádeže se zdají jako podle šablony, než je v jednom domě nalezena mrtvá žena. Na místo okamžitě dorazí tým vyšetřovatelů z pražské kriminálky a nestačí se divit, že je do případu opět zapletena spisovatelka Monika Hrubešová.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vánoční případ. Přihlašte se a napište ho.

Danago
23.12.2023 5 z 5

Je to moje první setkání s autorkou a jsem velmi příjemné překvapená jak moc mě kniha bavila. Opravdu dobrá česká detektivka

Hasickat
05.12.2023 5 z 5

Za mě tentokrát velká spokojenost. Oproti předchozímu dílu ze série zde byla přehlednost postav, nic, kvůli čemu bych se musela vracet v knížce zpět, abych si vzpomněla na souvislosti a hlavně prostě normální příběh, který nebyl nijak přitažený za vlasy a jak z amerických filmů. Opravdu povedené a odpočinkové.

lalela
21.02.2023 5 z 5

Opět jsem se vrhla na knížku od paní spisovatelky Ludvíkové, a věděla jsem už na začátku, že nebudu zklamaná. Nádherně promyšlená detektivka, opět skvěle popsané postavy, nic v knížce nechybí. Prostě knížky Jitky Ludvíkové se čtou jedna báseň. Do poslední chvíle jsem hádala, kdo je vrah, ale že to bude až tak zamotané, to jsem nečekala.

Knižní novinky (41. týden)

10.10.2021

Kniha Vánoční případ v seznamech