Vzpomínky na něj

Vzpomínky na něj https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/509688/bmid_vzpominky-na-nej-f8X-509688.jpg 5 1051 1051

Kenna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Teď se vrací zpět do města, kde k tomu všemu došlo, a doufá, že se setká se svou malou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné obnovit. Nikdo nevěří, že se změnila. Dostat se k dceři je proto téměř nadlidský úkol. Jediný, kdo ji ještě úplně neodsoudil, je Ledger Ward, majitel místního baru. Kdyby ale vyšlo najevo, že k sobě tihle dva mají blízko, mohlo by to ohrozit důvěru všech, na nichž Ledgerovi záleží. Najde Kenna způsob, jak dát do pořádku minulé chyby, aby si mohla vybudovat novou, lepší budoucnost?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Reminders of Him , 2022

maryska09
30.09.2023 5 z 5

Knih od spisovatelky Hooverové jsem četla několik a nikdy mě žádná příliš nezaujala, ale tahle je velikou výjimkou. Ostatní knihy mi přišly příliš nereálné, tady ději věřím a hlavním hrdinům od začátku držím palce. Kniha se čte jedním dechem, nedá se od ní odtrhnout a ani konec nezklame. Doporučuji všem

cleopatra11
30.09.2023 5 z 5

Nádherný příběh. Knihu jsem přečetla na jeden zátah, nešlo se odtrhnout. Krásný důkaz toho, jak je důležité odpouštět.

Pája699
29.09.2023 5 z 5

Tak tohle bylo oproti minulé knize nebe a dudy Autorka je zase v sedle a píše nezapomenutelné příběhy, který vás prostě musí bavit a chytit za srdce .-)

Srdce rvoucí příběh Kenny, její dcerky a dvou kamarádů Scottyho a Ledgera.

Kniha je neskutečně čtivá, plná emocí, bolesti, smutku a odpuštění. Určitě ve vás zanechá stopu. Já můžu s čistým svědomím knihu doporučit dále.....Milé dámy, nezapomeňte si kapesníky :-)

4xbabča
28.09.2023 5 z 5

Byla to třetí kniha od autorky Colleen Hooverové, kterou jsem od ní četla a určitě byla zatím nejlepší. Krásný příběh Kenny byl plný emocí, štěstí, lásky, smutku, naděje i odpuštění. Opravdu krásný čtenářský zážitek a těším se další knihy od této výborné autorky.

LiLinka
27.09.2023 5 z 5

Opět za srdce popadající příběh od Colleen. Nedokážu vybrat tu nejlepší knihu, ale tato se k nim určitě řadí. Ztráta - přítele a dcery. Co může být horšího?

salča
26.09.2023 5 z 5

Colleen je moje srdcovka.
Neustále bych se opakovala,jakou smršť emocí je možné v jejích knihách pocítit.Je zárukou dobrého čtení.
Moc se těším na knihu Námi to začíná,která je pokračováním Námi to končí.

princesse
25.09.2023 5 z 5

Naprosto souhlasím s LuckaK.088. Výstižněji bych to nevyjádřila. Těším se na další knihu od autorky. Zatím mám přečteno vše, tak snad bude brzy nová. Doporučuji.

Katka1974
24.09.2023 5 z 5

Byla to první kniha od této spisovatelky, kterou jsem přečetla a byla krásná. Romantická, plná emocí, stále jsem čekala jaký bude konec. Těším se až se pustím do další z jejích románů.

Laf
23.09.2023 5 z 5

Wau, tohle byla teda jízda plná emocí. Kniha mne hned vtáhla a nepustila, dokud nebyl konec, kde jsem do posledních stránek čekala, co se z toho vyvine. Jestli dobrý nebo špatný konec. Zase jedna z knih, která se autorce povedla. Mohu jen a jen vřele doporučit.

Maky806
21.09.2023 5 z 5

Krásný příběh plný štěstí, smutku, emocí... Pěkně se to četlo.

Dandy1
19.09.2023 5 z 5

Opět nádherná kniha plná emocí, tak jak to Colleen umí. U těchto knih vždycky zapomenu na svoje starosti a dostanu naději, že všechno dobře dopadne.

marky2558
19.09.2023 5 z 5

První zkušenost s Colleen Hoover a rozhodně ne poslední. Knihu jsem přečetla doslova jedním dechem. Byla jsem dojatá, naštvaná, smutná..skvělý přiběh.

Zuzka_Zuu
18.09.2023 5 z 5

Dokonalá kniha, opět jsem si pobrečela, jako snad pokaždé u autorčiných knih. Cítila jsem tu bolest s hlavní hrdinkou, hlavně když jsem při čtení knih pusinkovala svého syna do vlásků a říkala si, jaké mám štěstí, že ho mám. Kniha je plná nepochopení a špatného úsudku jen na základě jednoduchého lidského pudu, hodit to na někoho, kde byl nejblíž. Příběh mě vtáhl hned po prvních pár stranách, to ani neskončila první kapitola, tak, jak ne tomu u autorčiných knih pokaždé. Autorka má jedinečný styl psaní a skvělé zápletky a ještě lepší rozuzlení. Těším se z každé její knihy, tak ... Carpe Diem! :)

kikikrat
16.09.2023 5 z 5

Další skvělá kniha, která vás totálně pohltí a zasáhne. Kniha je čtivá, plná emocí a s tématem odpuštení. Byl to silný příběh plný bolesti. Stále mě nejvíce zasáhla kniha Námi to končí.

Jessica007
15.09.2023 5 z 5

Velmi čtivá knížka plná emocí, nemohla jsem se od ní odtrhnout. Na konci jsem si poplakala.

anovy64
15.09.2023 5 z 5

Nádherná kniha plná emocí - nenávisti, smutku, lásky a odpuštění.

LuckaK.088
14.09.2023 5 z 5

Opět kniha, od které se nelze odtrhnout (jako od každé od Colleen). Krásný příběh plný bolesti, smutku, naděje a lásky. U závěrečného epilogu slza ukápla. Doporučuji.

Kubikuli
13.09.2023 5 z 5

Byla jsem připravená na náročnější čtení, ale i tak mě ta síla toho příběhu zasáhla. Nešlo se odtrhnout, dokud nebyl konec. Žádná velká romantika, ale hodně smutný příběh. Souhlasím s tím, že místy to bylo přitažené za vlasy. Někde by to chtělo přidat a někde ubrat, pak by to bylo perfektní. Ale i tak 5* si určitě zaslouží.

Ruxandra
12.09.2023 5 z 5

Jako mámu mě to úplně bolelo číst, ale stejně nešlo přestat. Tohle je Colleen, kterou jsem posledních několik knih postrádala :)

Coucouha
11.09.2023 5 z 5

Kdybych mohla, tak dám 4 a půl hvězdičky. Pořád u mě vede kniha "Námi to končí", ale i tak jsem si u této knížky poplakala a byla napsaná opravdu čtivě. To C.H. umí dokonale :)