Utajená sestra

Utajená sestra https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/356460/bmid_utajena-sestra-UVp-356460.jpg 4 378 378

Riley MacPhersonová prožila celý dosavadní život v domnění, že její starší sestra Lisa spáchala před lety sebevraždu a utopila se. O dvacet let později, když se Riley probírá pozůstalostí po zesnulém otci, najde důkazy svědčící o tom, že sestra je naživu. A žije na neznámém místě s novou identitou. Proč ale byla před všemi lety na útěku a co tolik tajila? A před kým? Když se Riley ponoří do pátrání hlouběji, bude muset začít přehodnocovat vše, co si o své rodině dosud myslela.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Silent Sister , 2014

adriane9
20.01.2018 4 z 5

Po knize Dvojí život se mi zdálo, že ta síla a emoce knih od Diane už nebude co dřív. Ale tahle byla opět úžasná, v plné síle spisovatelky. Velmi mě bavila, a opět jela psychika na plné obrátky. Příběh místy předvídatelný, místy vám vyrazí dech. Doporučím.

jana3099
14.01.2018 5 z 5

Opět úžasný, zajímavý,obdivuhodný a poutavý příběh mojí oblíbenkyně. Kniha se velmi dobře četla, neustále se něco dělo a to mě nutilo číst pořád dál a dál. Riley měla a následně i má opravdu hodně rozporuplný život. Knihu řadím mezi své nej a rozhodně doporučuji ;-)

Květi62
05.01.2018 5 z 5

Na novou knížku od mojí oblíbené autorky jsem se hodně těšila. A opět mě nezklamala. Příběh byl velmi poutavý a silný. Autorka postupně odkrývala další a další tajemství. Hlavní hrdince se během několika týdnů úplně změnil život, její jistoty byly pryč, vše bylo jinak. Autorka své čtenáře umí držet stále v napětí a úplné rozuzlení přijde až na závěr.
Diane, díky za tvoje příběhy.

babiočka
02.01.2018 5 z 5

Moje druhá knížka od této autorky a musím říct, že mě opravdu nadchla.
Krásný, poutavě napsaný příběh i přes to, že mi Riley někdy přišla "jako slon v porcelánu". Ale její zvídavostí a všetečností se postupně odhalí všechna dávná rodinná tajemství.

rodina housle rodinná tajemství

Diane Chamberlain