Světlonoška

Světlonoška https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395207/bmid_svetlonoska-LLh-395207.jpg 4 122 77

Nechejte se unést poutavým a cituplným příběhem psychoterapeutky Dity a jejích klientů. Sledujte, jak se během adventního období dají do pohybu jejich životní osudy. Vše je možné, stačí jen otevřít své srdce a naslouchat jeho hlasu... a pak se začnou věci dít... Uvařte si čaj nebo horkou čokoládu, pohodlně se uvelebte a ponořte se do vyprávění, které vás bude hladit po duši a možná vám napoví, jak najít cestu k sobě i k druhým, a učinit svůj život šťastnějším.... celý text

gabriela8704
11.12.2023 5 z 5

No páni to byl román. Psychologie a román v tomto podání to bylo úžasné. Z knihy vyzařuje klid i v náročných situacích a odhaluje kouzlo, co my ženy umíme, když jsme v rovnováze a necháme věci plynout bez předsudků, doktrín a jiných krabiček.

EVAWE
25.11.2023 5 z 5

Krásná a inspirativní kniha, která těm co hledají, pomáhá nalézt. Obohacující čtení.

Xardaxis
02.08.2023 2 z 5

To je tak, když má spisovatel evidentně mnoho nápadů na knihu a pak je všechny spojí do jedné. Knihu jsem dostala a podle obalu a názvu jsem čekala normální esoteriku, new age, osobní rozvoj atp., ale že na mě vyskočí pomalu na druhé straně porno román, to jsem teda nečekala. Takhle, je to psáno jako deník, to se vždycky čte snadno a lehce, má to ucelené kapitoly a člověk má jasno v chronologii i postavách. To je bohužel ale začátek i konec toho, v čem se mi kniha líbila. Každopádně pokud nemáte čas a máte seznam žánrů, které si chcete přečíst, tak touto knihou si jich můžete škrtnout hned několik naráz, a to se vyplatí!

pani_ari
31.07.2023 4 z 5

Milý román pro všechny ženy se zájmem o psychologii a spiritualitu. Kniha nabízí i několik užitečných návodů na různé druhy meditace, které jsou nenásilně zakomponovány do děje.

Bohužel musím ubrat jednu hvězdičku za sexuální scény v díle. Přišlo mi, že se tam nehodily a ubíraly celému románu na kvalitě.

mijel
15.06.2023 5 z 5

Krásná kniha! Příběh vtáhne hned po pár stránkách a knihu nejde odložit :)

Pechule
09.04.2023 5 z 5

Jedním slovem kouzelná! Měla jsem ji dlouho v kategorii - chci číst, ale vždycky jsem vybrala jinou. Až prostě přišel její čas a čtení jsem si užila. Když jsem se vracela k některým řádkům, tak ne proto, že bych nevěděla, o čem čtu, ale protože jsem si ji "vychutnávala". Kniha je jedna z mála, které mi nestačí si půjčit, přečíst a vrátit, ale mám potřebu ji vlastnit a vracet se k ní.

Gejitka
28.03.2023 5 z 5

Ke knize jsem se dostala náhodou - někdo ji daroval do knihovny mezi darované knihy k rozebrání a mě hned zaujala svou obálkou. Po přečtení hodnotím pěti hvězdičkami. Kniha se četla "sama". Líbilo se mi rozdělení kapitol po dnech, výborné byly rady, moudra... z lunárního kalendáře. Po přečtení každé kapitoly jsem se zpětně vracela k tomu, co na ten den "věštil" lunární kalendář a vždy do krásně sedělo. Ke konci knihy mi přišly některé události až moc překombinované, ale na kráse celého příběhu to neubralo. Nakonec vše dobře dopadlo, každá postava z knihy dosáhla toho, po čem toužila. Knihu vřele doporučuji k přečtení. Já ji daruji kamarádce.

Petra510
03.03.2023 5 z 5

Tuto knihu jsem dostala jako dárek od mé kamarádky. A musím říct,že mě uchvátila. Čte se tak lehce a přitom dokáže předat i inspiraci. Mohu jen doporučit všem, kteří se zajímají o lidské vztahy.

sabuse
01.10.2022 5 z 5

Za mě jedna z nejlepších knih na toto téma, čtivá, plná životního moudra, donutí k zamyšlení, empaticky podána. Určitě se k ní vrátím

Daninka123
24.08.2022 5 z 5

Moc krásná kniha, pohladí po duši. Četla se s úsměvem na tváři. Mohu jen doporučit.

dagmar8533
17.05.2022 5 z 5

Velmi hezky a poutavě napsaná kniha.Příběh,ve kterém se může vidět mnohá žena a určitě ji neodložíte,dokud nedočtete.

lenylenka
16.02.2022

užasné čtení nedokázala jsem knihu odložit už se těším na další knihu

KnihomolkaH
07.02.2022 5 z 5

Skvělá kniha, přečetla jsem ji téměř jedním dechem.

Guepp
05.02.2022

Tak tato kniha opravdu nebyla pro mě. Moje chyba. Proto ji ani nebudu hodnotit hvězdičkami, ale komentář si neodpustím, kdyby se tu zatoulal někdo mně podobný.

Upřímně si myslím, že podobné knihy mohou za to, že někteří racionálně hloubaví lidé shazují netradiční nauky do ezo-blábolů. Duchovní rovina lidského bytí mne zajímá, proto už mám senzory na povrchní milé povídání o ničem. Jak si zapálíme svíčky, vyfotíme se na instagram a k tomu dáme nějaký citát od Buddhy nebo neceho podobne exotického. Máme se za děsně osvícenou bytost, ale uvnitř jenom úzkostně čekáme na komentáře a bojíme se kritiky. Snažíme se být pozitivní a dokonalí, ale ve skutečnosti jsme se nad sebou nikdy pořádně nezamysleli, protože to bolí a co bolí, to je špatné a nepříjemné, tak jdu od toho. Do ničeho hlubšího se nepustíme, protože by se zase vynořilo něco nepříjemného. Nekonečný příběh. Toto období jsem měla, když mi bylo náct.
Upřímně moc přeji, ať nadšení čtenáři této knihy míří výš.

Souteska
02.01.2022 5 z 5

Příběh hezky plyne, spoustu pozitivních a láskyplných myšlenek, věřím že se v popsaných vztazích najde hodně lidí. Doporučuji k relaxaci i k zamyšlení a inspiraci.

hokaca
29.12.2021 5 z 5

Tahle kniha za mě fakt paráda! Přečteno jedním dechem, moc mě bavila.

lucie3633
18.10.2021 5 z 5

Milé pohlazeníčko. Pokud rádi hloubáte, tak vás provede nejen příběhem. Zároveň je to kniha, ke které se člověk po letech rád vrátí a nalezne v ní zase něco jiného. :)

meowth
10.06.2021 5 z 5

Krásná kniha! Pohlazení po duši. Velmi čtivá :-)

renata2969
31.05.2021 5 z 5

Moc krásná kniha, budu se k ní ráda vracet

Miru466
29.05.2021 5 z 5

Kniha je překrásná. Každý si tam najde co potřebuje. Vsem doporučuji.