Světlonoška

Světlonoška https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395207/bmid_svetlonoska-LLh-395207.jpg 4 122 122

Nechejte se unést poutavým a cituplným příběhem psychoterapeutky Dity a jejích klientů. Sledujte, jak se během adventního období dají do pohybu jejich životní osudy. Vše je možné, stačí jen otevřít své srdce a naslouchat jeho hlasu... a pak se začnou věci dít... Uvařte si čaj nebo horkou čokoládu, pohodlně se uvelebte a ponořte se do vyprávění, které vás bude hladit po duši a možná vám napoví, jak najít cestu k sobě i k druhým, a učinit svůj život šťastnějším.... celý text

petra1684
09.12.2020

Na knížku jsem se moc těšila a splnila moje očekávání. Četla jsem ve vlaku a málem zapomela vystoupit :). Těšila jsem se na každý okamžik a budu mít čas číst a to už se mi dlouho nestalo. Děkuji

Ema22
02.12.2020 3 z 5

(SPOILER) Jsem poměrně zklamaná. Vypravěčka je dost povrchní, jeden milenec ji omrzí, tak si během pár dní najde jiného. A to je vdaná. Její sezení nejdou do hloubky. Na druhou stranu je spokojená, zamilovaná, zbavila se úzkostí. Často prožívá upřímné štěstí. Tak nevím, jestli nedělám něco špatně já, asi MP. Moc přemýšlím, kdybych tolik neanalyzovala své kroky, třeba bych byla jako Dita. Kdo ví:)
Pár myšlenek mě zaujalo, ale asi nejsem naladěna na stejnou notu jako čtenáři/čtenářky pode mnou.

lenca1207
02.11.2020 5 z 5

Kniha Světloška je úžasná. Přečetla jsem ji jedním dechem a jsem vděčná, že mi ji sestra přinesla se slovy, věřím, že se Ti bude libit. Víc než líbila, je to kniha, kterou by si měl přečíst každý. Stojí za to, pohladí a mnohým určitě ukáže další směr.

marta5308
27.09.2020

Wau ????????... doporučuji, od knihy se nejde odtrhnout, přečeteno za odpoledne ????

Alena1234670
03.09.2020 5 z 5

Moc krásná knížka, recenze o ní opravdu nezklamaly, určitě se k ní budu vracet a už se moc těším na pokračování... Teď jsem knížku dočetla a už mi chybí...

Jitka295
03.09.2020

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Je krásná .Určitě se k ní budu vracet a doporučovat.Těším se až autorka napíše další.

WaldenDaisy
11.08.2020 5 z 5

,, Světlonoška'' nádherný názov knihy a obsah famózne a úžasné napísaný. Tato kniha ku mne prišla sama a dala mi veľa, zato nesmierne ďakujem autorke. Obdivuhodné knižné dielo, vážim si a oceňujem. Ďakujem Terezie

marketa8211
10.08.2020 5 z 5

Nádherná kniha ???????? od skvělé autorky ????. Stále se k ní vracím a těším se na další pokračování... možná ????

katerina3936
31.07.2020 5 z 5

Naprosto báječné čtení, kde se nedá odtrhnout, i když se děti dožadují večeře. Opravdu stojí za přečtení!

daniela4009
31.07.2020 5 z 5

Kniha, která vám vezme dech už při prohlížení titulní stránky. Mám husí kůži, jen na ní pomyslím. Je úchvatná ????????

ivana1048
31.07.2020 5 z 5

Naprosto skvělá kniha, jedna z těch co čtete jedním dechem a k tomu ještě bonus -není to jen příběh,ale rada jak dál se svým zivotem, jak ho zlepšit, jak najít sama sebe ! Půjčila jsem z knihovny , ale chci mít svoji vlastní, takže už vcera objednáno!

KatukaM
12.07.2020 5 z 5

Kniha, která mi hodně psychicky pomohla, pohladila po duši. Přečetla jsem jí během dvou dnů - nešlo to jinak. :-) Oceňuji i chytře vložené meditační techniky. Tohle je prostě dokonalá kniha do nepohody! Určitě si jí v budoucnu přečtu znova, tentokrát třeba v zimním období, ve kterém se děj odehrává...

petra4021
11.07.2020

Nechte se unést poutavým a cituplným příběhem , který vás vtrhne do děje, že se nebudete moc od knihy odtrhnout tak jako já.
Děkuji za poutavý příběh , který otvírá cestu i k nám samým. Kniha je takovým průvodcem do duše, promlouvá k nám samým. Díky tomu si mnohé uvědomíme - třeba spoustu věcí a osob v životě , které jsou podstatné a pro nás důležité a těm budeme dávat energii a zároveň, které nejsou důležité, nebo nás v životě brzdí , ničí či negativně ovlivňují. V životě nespoléhejme pouze na na svůj rozum, ale poslouchejme svou intiuci. Moc doporučuji. Na dovolenou oddechové a poutavé čtení. Petra

blanka7414
21.06.2020 5 z 5

Kniha je psána poutavě a tak, že vede i k úvahám o vlastním životě, je motivací pokud se někdo cítí ve svém životě ztracený a potřebuje vykročit. Určitě se řadí k těm v mé knihovně, ke kterým se budu vracet.

jana1606
21.06.2020 5 z 5

Přečetla jsem si že jedním dechem.moc se mi líbí .ke knize se budu vracet

Henry70
21.06.2020 5 z 5

Tato kniha mne chytila a nepustila (i když musím přiznat, že čtu velmi málo). Za mne velice zajímavý příběh podaný netradičním způsobem. I když jsem chlap a kniha spíše míří ke čtenářkám jsem byl opravdu nadšen .

rita2880
21.06.2020

Je to knížka kterou jsem už četla dvakrát a vím, že né naposled. Půjčila sem ji kamarádce která se ocitla v moc těžké situaci, kterou musí odžít a v téhle knížce jsem i já našla naději, že spousta věcí jde i když to tak někdy nevypadá... Doporučuji všem a dávám 1 * ** ????

rita2880
21.06.2020

Vela666
04.03.2020 5 z 5

Jedním slovem - skvělá.
Krásná potrava pro duši. Přečteno jedním dechem.

Zuzulka30
03.03.2020 5 z 5

Krásný relax... Pokud toužíte si přečíst něco klidného, něco co Vás pohladí po duši. Vřele doporučuji. Každý v ní najde kousek sebe.