Světlonoška

Světlonoška https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/395207/bmid_svetlonoska-LLh-395207.jpg 4 122 122

Nechejte se unést poutavým a cituplným příběhem psychoterapeutky Dity a jejích klientů. Sledujte, jak se během adventního období dají do pohybu jejich životní osudy. Vše je možné, stačí jen otevřít své srdce a naslouchat jeho hlasu... a pak se začnou věci dít... Uvařte si čaj nebo horkou čokoládu, pohodlně se uvelebte a ponořte se do vyprávění, které vás bude hladit po duši a možná vám napoví, jak najít cestu k sobě i k druhým, a učinit svůj život šťastnějším.... celý text

Miru466
29.05.2021 5 z 5

Kniha je překrásná. Každý si tam najde co potřebuje. Vsem doporučuji.

Eliška680
09.05.2021 5 z 5

Knížka je nádherná, ráda se k ní vracím. Moc doporučuji

iveta4216
28.03.2021

Jedna z mých nejoblíbenějších knih. Úžasný příběh od kterého se jen tak neodtrhnete! Díky Terezko ❤️...

karin8895
21.03.2021 5 z 5

Tuto knihu můži všem jen doporučit. Ve spoustě věcí jsem se našla a spousta věcí jsem si uvědomila.

hana.lana
15.03.2021 4 z 5

Moc mě bavila!

lenylenka
27.02.2021

po dlouhé době super kniha čte se jedním dechem je v ní spoutu inspirací a návodů jen je třeba číst mezi řádky :-)

petra0502
26.02.2021 3 z 5

Ani nevím, kde na mě kniha vyskočila, že jsem si ji přidala k objednávce. Čte se velmi snadno.
Podle anotace jsem čekala knihu s hlubokými myšlenkami, ale z počátku jsem si říkala, jestli jsem se nespletla a nekoupila si něco z erotické literatury.
Pak už byla kniha "normální".
Byla to taková nenáročná oddechová kniha v době karantény.
Nijak zvlášť mě nenadchla, ale ani neurazila.

Kačka149
25.02.2021 5 z 5

Knížka je krásná, úžasná. Přečtena jedním dechem . A navíc ,v téhle nelehké době dodává sílu,že to všichni zvládneme a bude zase dobře . Prostě musí být ????????. Mooc za knihu děkuji ????????

daniela5822
01.02.2021 5 z 5

Knihu jsem právě dočetla. Četla jsem jedním dechem dokud jsem neotočila poslední stránku, to jako už? Kniha na mě působí velmi pozitivně. Dokonce jsem si po přečtení jedné pasáže našla na YouTube,, Hang drum music,, a poslouchala jsem ji po celou dobu četby. Bylo to úžasné. Děkuji ????????????

Martoch212
20.01.2021

Krásná kniha, přečtená jedním dechem a ráda se k ní budu často vracet.

marti167
13.01.2021 5 z 5

Světlonoška je poutavý přiběh,který mě krásně vtáhl do děje.Jelikož i já se věnuju poradenstvi,mě osobně se velice libil,a dal mi i mnoho postřehů pro mě.Myslim,že lidem,kteři maji nesnáze ve svých vztazich,nebo jsou tzv.ve slepých uličkách dovede nenásilně dost dobře otevřit oči,a navést je na správnou cestu.Hlavni hrdinka,psychoterapeutka si uměla krásně užit každou všedni přesto vzácnou chvilku a mě osobně se libil i klid,moudrost a nadhled se kterými řešila své životni události.Za mě výborná knížka,ráda si ji kdykoli přečtu znovu a všem velice doporučuji.Mě se v tomto obdobi,kdy je všude snih a doma útulnoučko,při zapálených svičičkach a čajiku nebo kafičku četla jednim dechem.A opravdu dovedla zapomenout i na obávaný a všude zmiňovaný v této době covid.Autorce velice děkuji.Kéž se v práci i tvorbě i nadále daři,a pevné zdravi.Martina

ingrid2203
12.01.2021 5 z 5

Krásná kniha♥️

svetlana1980
30.12.2020

Krásná kniha

SoňaH.
29.12.2020 5 z 5

Pro mě příjemné čtení a pohlazení na duši ????

vladka1695
21.12.2020 2 z 5

Naprostá nuda, tlachání o ničem, pořád to samé dokola. Povrchní a plytké, jednání někdy naprosto divné a nemorální, spíš jsem měla pocit, že si sama hlavní hrdinka potřebuje zvednout sebevědomí, nestačila jsem kroutit hlavou. Toto by napsal naprosto každý. Zítra nebudu vědět, o čem kniha byla.

zdenka4137
15.12.2020

Krásně napsaná kniha, která se čte jedním dechem... člověk v ní najde příběh, porozumění a životní moudro, zkušenost, empatii a hlavně z ní cítí při čtení klid a pochopí, že vše se děje přesně tak jak má...
Ve chvíli kdy čtete poslední stránku Vám připadá, že to není možné, že už je konec.

Hana484
12.12.2020

Úžasná kniha❤... výborný vánoční dárek

hana5294
12.12.2020

Lepší knihu než Světlonoška jsem nečetla ❤️

danella15
10.12.2020

Kniha je krásně napsaná.Čte se jedním dechem.Pohlazení po duši v této době. Četla jsem ji již několikrát. Přeji spostu spokojených čtenářů. Já k nim určitě patřím.Těším se na další knihu od Terezky.

novael
09.12.2020 5 z 5

Tato kniha je báječná, přečetla jsem ji jednim dechem!
Moc děkuji autorce za tak krásnou knihu!