Vyvolený

Vyvolený https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214162/mid_strazci-casu-vyvoleny-214162.jpg 4 442 69

Strážci času série

Koho z nás neláká možnost změnit minulost nebo ovlivnit budoucnost? Právě o to jde v trilogii, jejíž první část - román Vyvolený - právě přinášíme pod vánoční stromeček. Vzrušující kniha pohybující se mezi žánry sci-fi a fantasy nabízí vše, co očekáváme od napínavého románu.

Sci-fi Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Jota

The Named , 2005

BooksLucyKing
08.06.2013 4 z 5

Prvních sto stránek mi přišlo naprosto zbytečných, ale potom se mi knížka začala moc líbit, až se tam konečně začalo něco dít. Kdyby ten začátek zkrátili, bylo by to lepší. Dost se rozmýšlím mezi 3 a 4 hvězdičkami. Ale dám 4. Nakonec zbytek knihy ten začátek vyvážil dost spolehlivě. Bylo tam napětí, nečekané zvraty, příjemně se to četlo. Bylo to velmi zajímavé. Těším se na další díl.

Klaudiana
02.01.2013 5 z 5

Nevěřila jsem, že mě ještě někdy nadchne nějaká fantazy knížka krom Harryho Pottera, kterého naprosto miluju. Jednou jsem ale dostala na Vánoce tuto kniho. Zcela odlišný příběh, kterému nechyběla nějaká ta láska a bum, byla jsem uchvácená. Je to dávno, co jsem to četla, ale doteď si pamatuju, jak jsem byla nadšená.

Dandulka
21.09.2012 5 z 5

Skvělá knížka, četla se jedním dechem!!!!!

Lady_Ef
23.08.2012 5 z 5

Já se od té série nemohla odtrhnout. A doufala jsem, že za mnou někdo přijde (snad učitel) a taky mi nabídne místo v nějakém řádu. Že budu mít zvláštní schopnosti a večer budu usínat s tím, že to bude velmi dlouhá noc..

Takže jestli tohle čte někdo za Strážců času, tak mě prosím vemte mezi sebe! Protože já budu tajně doufat až do konce života.. :)

faoleha
30.06.2012 5 z 5

Jedny z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Jen mě mrzelo naplnění proroctví... :-(

Kermisee
30.11.-0001 5 z 5

Všechny knihy se nesmírně povedly.
První část to nádherně otevřela, druhá tomu dala patřičné grády a třetí velmi překvapila.
Patří mezi ty knihy, které mě dokázaly svým koncem rozplakat.
Nesmírně mě mrzí, že to nemá další pokračovaní. Po dočtení ve mně zůstalo takové prázdno.
Nicméně moc ráda se k těmto knihám znovu vracím. Neztratily svůj půvab ani krásů...i když už je to nějaký ten rok zpátky, když jsem to jakopředpubertální dítě četla.

cambha
30.11.-0001

Fakt čtivá kniha. Když jsem dočetla poslední díl bylo mi líto, že už žádný nebude.

AfroGirl
30.11.-0001 3 z 5

Celý příběh je strhující, postavy dobře vykreslené a samotná jejich ,,magie" nebo jak by se tomu dalo říkat je ojedinělá. Moc ráda tuto knihu znovu pročítám

Lucik177
30.11.-0001 3 z 5

Kniha stražci času mne upoutala hned první stránkou a i přes zvláštní začátek se mi kniha velice líbila . Poutavý příběh pro čtenáře pubertálního věku . Doufám jen že knihy podobného stylu a krásného příběhu ještě naleznu.

cestování časem science fantasy (SF + F)

Marianne Curley
australská, 1959