Zvrácené království

Zvrácené království https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518698/bmid_zvracene-kralovstvi-sZ4-518698.jpg 4 318 67

Royal Elite série

Království by nemělo padnout. Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou. Tajemství vyjdou na světlo. Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost. Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky. Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám. Něco jsme si slíbili. Ona je moje. Jsi připravená na poslední hru, miláčku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Twisted Kingdom , 2020

Raislin
26.10.2023 2 z 5

Ach jo. Dva díly opravdu hezké čtení, ale jako závěrečný díl tato slátanina, vážně? Aneb jak se stanou z vlků beránci a vše je zalité sluncem. Prostě zklamání.

PosPol
25.10.2023 1 z 5

(SPOILER) ***** DOPORUČUJI RECENZI NEČÍST, POKUD JSTE NEČETLI PŘECHOZÍ DÍLY! *****

"Tvrdě tě ošukám ve všech možných pozicích a připomenu ti, komu patříš. Ojedu tě jazykem, vyprstím tě a vystříkám se ti do krku. Pak si navíc přivlastním tu tvoji panenskou prdel. Budeš celá moje. Každý. Poslední. Centimetr. Tvého. Těla. Jo a do celého světa budeš křičet, jak moc to chceš."

Z takové zprávy bych měla výbuch smíchu, ale kdeže. Elsa pokaždé zvlhne. Vzrušuje ji majetnictví Aidena, který na každého kolem vrhá vražedné pohledy, aby jako pochopil, že je Elsa jen jeho! Autorka asi jede na dobrém matroši, protože chtěla badboye, nicméně to tak úplně nevyšlo. Aiden se ve třetím díle změní na ještě většího patolízala, co leze za Elsou jak ocas.

Nechápu, jak jsem předchozí díly mohla hodnotit 4*, nejspíše mi vaječníky na chvíli doputovaly do mozku a byla to první dark romance, tak snad mě to omlouvá. Třetí díl série mi přijde jako patetický pokus o velkolepé zakončení. Jenže tady chybí doslova všechno! Přes 300 stran a z toho minimálně 200 jsem četla jen o nemravných myšlenkách, chtíči jednoho ošukat druhého a... Toť vše! Není zde už de facto vůbec škola a kamarádi se mihnou minimálně. Kim se objeví tak pětkrát a má problémy, ale co už, Elsa chce jen vyšukat mozek z hlavy, tak co by se zahazovala s kámoškou, no ne?

Celá kniha se smrskla na dvě postavy, jenže místo jiskření jsem se červenala. Ne vzrušením, ale studem za autorku. Už jsem ale viděla nadšené ohlasy, takže třeba mi jen kniha nesedla. Jenže já nechápu kluka, co má trauma, neustále mu tiká oko a neví, co chce. Hraje si na mafiána, ale přitom je to jen chudáček, co se snaží ubližovat ostatním. A protože miluje a ochraňuje Elsu, tak tím padá i ten hlavní charakterový rys - být BADboy. A Elsa? Ta se během tří dílů stihla vypracovat na ultra slepku, která v hlavě má jen prsty, jazyk a penis Aidena...

Hodnotím 1,5 a to proto, že linka z minulosti byla skvělá! To, jak si Elsa vzpomínala mě bavilo, až si říkám, že ty srdceryvné scény snad ani nepsala stejná autorka, jako ta co sepsala ty oplzlé a směšné sexuální scény...

***** SPOILER! *****
Kromě toho, že je celá kniha plná zázraků, např. střelíte někoho do srdce a on žije, nebo se někdo další po 9 letech zvedne z kómatu a vesele si žije dál (hej, řekněte to někdo Schumacherovi!), tak mě vyloženě nasral konec. Čekala jsem epickou bitvu těch dvou rodů, co se skoro vyvraždily a oni si na konci Jonathan a Ethan podají jen tak ruce a snad odejdou při západu slunce? Dark romance a skončí tím, že si Aiden vezme Elsu a čekají dítě? Happy endem to autorka úplně rostřelila. Až přijde apokalypsa a nebudu mít čím topit, tahle kniha půjde mezi prvními.

nicola6627
24.10.2023 5 z 5

Skvělá série. Věřím, že není úplně pro všechny, ale mně se kniha a celá série moc líbila. Třetí díl není tak drsný a plný překvapení jako předchozí dva, ale to se dalo čekat. Jsem zvědavá zda můžeme očekávat i další knihy a přeložené knížky s ostatními hrdiny z knihy. Mám ještě spoustu otazníků hlavně u příběhu Kim

WaN635
22.10.2023 4 z 5

No, takže je to čtivé a ne že ne.
Zakousla jsem se do posledního dílu a přečetla jej za část odpoledne.
Ale opravdu jsem čekala více od ,,války klanů,, byla jsem zklamaná z toho, kdo shodil E do bazénu.
Bylo tam docela dost nelogičnosti a přehnanosti (domluvené sňatky dětí a dospělých....) .
Co mě naopak bavilo velmi, bylo odkrývání tajemství z minulosti. To bylo opravdu temné a děsivé.
Co této sérii nejde odepřít je čtivost, jinakost, svižnost a tajemnost.
Ráda jsem s touto sérií trávila čas, ovšem jsem ráda, že končí.....

janahuba
22.10.2023 3 z 5

(SPOILER) Na to, jak jsem se na tenhle díl těšila musím bohužel říct, že jsem byla lehce zklamaná. Ano, pořád je to čtivé a přečtete to za pár hodin. Ale...přišlo mi to celé už moc přitažené za vlasy a takové uspěchané (?). Čekala jsem od knížky možná více dramatu, pomsty mezi rodinami - čekala jsem na tu ,,válku", o které v knížce padla zmínka, ale nedočkala jsem se. Klasický happy end, jako u většiny románků. Aidenovi s Elsou to přeju, ale... fakt jsem fandila tomu, že by tento román mohl překvapit nějakým nečekaným koncem. Škoda.

annora_cte
22.10.2023 5 z 5

"To, co k tobě cítím, není jen láska, posedlost nebo závislost. Je to tohle všechno a ještě víc."

Na závěrečný díl příběhu Elsy a Aidena jsem se nemohla dočkat. Po druhém díle, který byl ukončen při tom nejšílenější zvratu, to bylo úmorné a nekonečné čekání, které ale stálo za to.
Knihu jsem začala číst, jakmile mi přišla domů, a nemohla se odtrhnout. Bylo to jako droga. Neměla jsem dost. Až mě na jednu stranu mrzí, že jsem knihu přečetla tak rychle.
Kolem minulostí hlavních postav bylo tolik tajemství, a když konečně vyšla na povrch, přišla jsem o dech. Některá byla vážně příšerná, taky jsem si kvůli tomu pobrečela.
Poslední díl byl pro mě emočně nejnáročnější, ale některé hlášky, hlavně ty, co vypustil Ronan, mě dokázaly upřímně pobavit.
Při první recenzi jsem tvrdila, že Aiden není pro každého. Teď si myslím, že každá potřebujeme svého Aidena. Ne toho sociopata, obsesivního a manipulativního hajzlíka (no, i když...). Ale toho pečujícího, milujícího, ochranitelského. Pro Elsu by zničil svět a postavil úplně nový.
Děkuju autorce za tak skvěle zpracovanou sérii, která mi vstoupila do srdíčka. Je to jeden z těch příběhů, na který nikdy nezapomenu. Určitě se uvidíme u příběhu Kim a Xandera, protože ten si ujít nenechám.

KajinaH722
21.10.2023 5 z 5

I třetí díl se četl samo. Nejde od této série knihu odtrhnout. Konečně se dozvíme celý příběh,jak tomu bylo v minulosti.
Autorku jsem si moc oblíbila a doufám, že budou překládat i další knížky do češtiny, protože jsem viděla že je ještě víc dílů a to například příběh o Kim, což by mě taky dost zajímalo,tak uvidíme.
Každopádně série patří mezi ty nejlepší a budu ráda,když se najdou další podobné knížky.