Zvrácené království

Zvrácené království https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518698/bmid_zvracene-kralovstvi-sZ4-518698.jpg 4 318 67

Royal Elite série

Království by nemělo padnout. Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou. Tajemství vyjdou na světlo. Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost. Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky. Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám. Něco jsme si slíbili. Ona je moje. Jsi připravená na poslední hru, miláčku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Twisted Kingdom , 2020

Misshell1
12.01.2024 5 z 5

Tak tohle byl zkur..ně luxusni příběh. Úplně jsem hltala stránku za stránkou, jak si vzpomínala na minulost. A všechny svoje sliby dodržely. Akorát ten konec po 3 mes a 3 letech byl už moc sladký. Chyběl mi tam ten drsný Aiden.

Michelleee
09.01.2024 4 z 5

Jsem ráda, že jsem měla všechny 3 knihy po ruce. Příběh byl zajímavý. Nelíbilo se mi, když mu Elsa nadávala sprostě.

majavcelicka
04.01.2024 5 z 5

Naprosto super. Přečteno jedním dechem. Vyústění celé série a vzpomenutí Elsy, co vlastně se vše odehrálo. Pecka. Jen ten konec by nemusel být tolik sladkej....

Mishaacka

násilné sexuální scény
týrání dětí
střídání minulosti a přítomnosti
pohled ze strany Elsy, občas i Aidena

Strhující závěr této trilogie. Celá série se mi moc líbila a Rina se dostává na seznam oblíbených darkromance autorek. Celý příběh Aidena a Elsy jsem si užila a moc se těším na další knihy o jezdcích

Tady jsem absolutně propadla Aidenovi. Tragické zážitky z dětství zformovaly jeho složitou osobnost. Absence rodiny a klasického dětství z něho vytvořilo sociopata a psychopata, který jedná chladně a bez empatie. Ale pro Elsu je ochotný udělat cokoliv. Protože Elsa je jeho a už by to měli pochopit i ostatní

Elsa - u tohoto dílu jsem se musela přemáhat, abych s ní netřásla, aby dostala rozum. Hodně se projevoval její mladý věk - nevěděla, co vlastně chce; odmítala Aidena vyslechnout; pořád řešila všechny okolo. Tady seděla Aidenova slova = in si ji vybral nad všemi, ale ona pořád řeší, aby neublížila někomu blízkému

Všechna tajemství se odkryla a opravdu mi bylo líto malého Aidena a Elsy. Bylo zajímavé sledovat jejich společnou minulost. Většinu toho, co se stalo jsem odhadla, ale i tak jsem si postupné odkrývání užívala, protože se vše propojilo s předchozími díly

Opět tady bylo horko a i v tomto díle nebyla nouze o bohaté erotické scény, i když jsme si museli počkat, než Elsa dostane rozum. Já jsem si opět ty zvrácené a lehce násilné scény užívala.

Jsem neskutečně zvědavá na Jonathana, protože to je teda majestátní parchant a snad větší psychopat, než Aiden

dam.si.knihu
31.12.2023 4 z 5

Série Royal Elit se stala mou závislostí od svého prvního dílu, který jsem zhltla jako malinu. Pak přišla muka, druhý díl, který byl fantastický a konečně jsme se po dalším čekání dočkali toho třetího! Na úvod nutno říct, že tahle erotická série určitě není pro každého, protože jak už vypovídají názvy, tak je to opravdu zvrhlé. Autorka sama na začátku varuje, že tohle není příběh pro každého.

Jelikož nám autorka každý díl ukončí tak, že byste to nejradši vyhodili z okna, tak vždy navazuje tam, kde skončila. Musím říct, že tento díl byl pro mě v první půlce trochu nuda a čekala jsem o trochu více. Nicméně v druhé polovině to byla jedna velká jízda a knihu nešlo odložit. Opět skvělý, napínavý a eroticky nabušený příběh, který k uzavření příběhu Elsy a Eidena potřebujete. A ani mi nevadil ten přeslazený epilog, který si pro nás Rina Kent připravila. Perfektně vykreslila pocity hlavních hrdinů a nechyběla ani minulost, která je vzájemně propojuje.

Pokud milujete dark bully romance ze školního prostředí, tak tohle je pro Vás jasná volba a vy budete mít výhodu v tom, že už je celá venku!
Díky @knihydobrovsky že jste nám tenkrát dali knihu jako recenzáček, protože tohle bylo skvělý!

Miška935
29.12.2023 5 z 5

Cela tato série byla naprosto skvělá :)

anezka1711
29.12.2023 4 z 5

Krásné zakončení této trilogie <3

jana1874
23.12.2023 5 z 5

Nejvyšším uměním války je podrobit si nepřítele bez boje.
A máme tu třetí a závěrečný díl série Královská elita.

,,Uteč a budu tě pronásledovat.  Skryj se a budu tě dobývat. "

Přítomnost se tu střídá s minulostí Elsy a Aidena. Díky tomu je konečně možnost zjistit spoustu věcí, nad kterými jsem přemýšlela při čtení předchozích dílů. Zodpovědely spoustu otázek.

To, co k tobě cítím, není jen láska, posedlost nebo závislost. Je to tohle všechno a ještě víc.

Tenhle díl mě opět upoutal, nebyly tu hluchá místa, furt se něco dělo, zaujaly mě i nové postavy, které se tu objevily. Aiden se velmi změnil, jeho chování tady se liší od Zvrhlého krále. Což mě tedy vůbec nevadilo Byl otevřený, i Elsa si v jejich vztahu víc upevnila svou pozici. Pokračovala v odkrývání své minulosti, chtěla vědět, co se stalo a nakonec to i odhalila.

Jsme ztracené duše, které spolu souzní v dokonale nedokonalé harmonii.

Zajímalo by mě o co šlo mezi Kim a Xanderem. To tu nebylo vysvětleno, přitom jejich chování jsme měli možnost vidět celou dobu.

B18r
23.12.2023 5 z 5

Čekala jsem na vydání třetího dílu a vyplatilo se. Celá série se mi velmi líbila. Velmi jsem si oblíbila všechny postavy. Já můžu tyto tři knížky určitě doporučit.

Ewe291
17.12.2023 5 z 5

Tak mne sa to pacilo
Pacilo sa mi aky bol posadnuty a majetnicky a ako Elsa vedela ako na neho. Bolo to skvele prosto skvele. A ja potrebujem viac takychto knih viac knih od autorky

pollyn
15.12.2023 2 z 5

(SPOILER) Já myslela, že nemá být hrdinou?
Tohle už je velmi obyčejné, samozřejmě až na minulost...
Škoda, že se nevysvětlili vedlejší postavy. Kim a X, Silver a Cole, Ronan a T... Nic nevíme, jen tušíme. Hm. Slabý průměr.

adida
10.12.2023 5 z 5

Napínavé zakončení série. Trochu mi tam chybělo rozklíčováni “vztahu Kim a Xandera. Tak snad příště. Dobře se čte. Doporučuji

knizni.taurus
05.12.2023 3 z 5

Tak nevím, jak zakončení série hodnotit. První díl jsem si zamilovala, bylo to moje první setkání s dark & bully romance. Druhý díl už mi tak skvělý nepřišel, ale věřila jsem, že ten třetí bude lepší a nebyl.

Jako takhle četlo se to hodně dobře. Je to napsané jednoduše, svižně, žádné obsáhlejší věty. Přečteno to máte za chvíli, ale kámen úrazu pro mě nastal po dočtení, když jsem necítila něco..cokoliv. Nebyla jsem naštvaná, že to třeba nedopadlo podle mých představ, nebyla jsem šťastná a ani smutná, že se už se sérii loučím. Dočetla jsem, začala psát recenzi a zjistila, že mě to nechalo chladnou.

Tenhle třetí díl byl za mě takový pokus o velkolepé finále s klišé koncem, který měl asi vyvolat pocit, že jsme četli něco zkrze jen romantického. Ale to tak nebylo ten vztah ze začátku přece nebyl růžový, Aiden je pořád až chorobně majetnický a ten vztah byl (je) vlastně (trochu) toxický. Pořád se to motá hlavně o tom, jak ji chce mít ve všech polohách atd., ale tentokrát už jsem tyhle zvrhlé řečičky občas jen přelétla očima. Navíc se všechny myšlenky, pohnutky a pocity opakovaly pořád a pořád dokola.

Každopádně plusový bod a ten byl velký, jsou za pasáže ohledně minulosti. Bylo super poznat ty dva jako děti a trochu přiblížit to, proč je Aiden jaký je. Jaká byla Elsa, když byla malá, jejich pouto atd. Tyhle části mě dost udržovaly ve čtení. Nakonec i chápu, že se z Aidena postupně stalo zamilované štěně (a v konečném důsledku bylo fajn sledovat vývoj vztahu - koho by totiž zajímala romantická kniha (ať klasik nebo dark), kdyby si ti dva k sobě tu cestu nenašli. Ale

A tady je čas, kdy to NEČTĚTĚ DÁL, pokud si nechcete vyzradit konec, SPOILER IS COMING: ten konec je za mě mimo. Plus věta: “Příště ji udělám zasrané miminko. mě fakt dorazila :D. Ale jako vážně? Svatba, dům a dítě in coming. Za mě by bylo ok, kdyby to nešlo do romantických extrémů. Ale na konci jsme dostali typický konec s tím, jak jsou všichni šťastní a všichni dostali co chtěli. Tenhle dark romance příběh na konci prostě prdí duhu jako jednorožec.

asi 2,5 hvězdičky

Salvatoreanne
03.12.2023 5 z 5

Mé srdce plesá že to dopadlo jak to dopadlo . Zjemnění třetího dílu mne vůbec neurazila.

alenka_1
03.12.2023 5 z 5

Možná 3. díl byl o něco slabší než ty předchozí, ale je to za mě úžasný ending pro tento pár. Už se těším na příběhy ostatních páru( snad to bude přeloženo do čj ať to nemusím číst v aj).

Lucie.285
28.11.2023 5 z 5

Zakončení příběhu Aidena a Elsy. Konečně se odkryla všechna tajemství. Jako i předchozí díly neuvěřitelně čtivé, nešlo se odtrhnout. A na závěr se nám dostalo i trochu té romantiky od hlavního hrdiny. Těším se na další díl, tentokrát o Kim a Xanderovi.

LenkaNovotna32
26.11.2023 3 z 5

Tak a je to tu koniec serie,bolo to svižne, romanicke, cele to do seba zapadlo. Cakala som mozno trocbu viac, autorka keby zatlacila viac pílu, neakou zapletku, viac napetia a akcie bola by to mega kniha. V tom poslednom diele mi prislo ze Aiden je cisty romantik, az vemi presladeny.. . Chybal mi ten sociopat, manipulátor a cisty magor, ktory bol tak sialeny az bol jedinecne zaujimavy.

MarŽak
21.11.2023 5 z 5

Začátek nic moc, přemýšlela jsem jestli číst dál. Pak už to bylo lepší a konec dopadl nejlépe jak mohl.

Janulkaxxx
20.11.2023 4 z 5

Ani nevim jaky mam na knihu vlastne nazor, necetla se spatne, ale neco tomu chybelo..... Hlavni hrdinku jsem si vubec neoblibila a nechapala jsem jeji rozhodnuti a myslenkove pochody uz v předchozím dile a tady to nebylo jinak. Nebyla to spatna serie, trochu pomatena a zvracena, ale takove pribehy mam rada. Tenhle dil uz byl celkem preslazeny a misty strasne nesmyslny. Konec knihy ten uz byl uplne o nicem, cekala jsem od nej vic, hlavne co skryvaji ostatni jezdci a na cem se domlouvala Teal s Ethanem.... Tak snad budou dalsi knihy kde se vse dozvime. Ikdyz to nebylo na plny pocet * na dalsi dily se tesim.

Jita160
19.11.2023 4 z 5

Závěrečný díl už byl mnohem jasnější.
Temnota vystřídala světlo.
Veškerá hrůzostrašná tajemství se odkryla.
Zastřená paměť se navrátila.
Dětské sliby se stali skutečností.
Opravdu hodně šílený a krutý příběh.
Ze začátku by mě nikdy nenapadlo jaké zvěrstvo se za vším skrývá...
i když,je jí vážně konec????