Zvrácené království

Zvrácené království https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/518698/bmid_zvracene-kralovstvi-sZ4-518698.jpg 4 318 67

Royal Elite série

Království by nemělo padnout. Pravda vás semele, než vás osvobodí. Masky sklouznou. Tajemství vyjdou na světlo. Elsa se tolik žene za minulostí, že nevidí přítomnost. Budu za ni bojovat. Přivedu ji zpátky. Ochráním ji, i kdyby to bylo to poslední, co udělám. Něco jsme si slíbili. Ona je moje. Jsi připravená na poslední hru, miláčku?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Twisted Kingdom , 2020

proni
18.11.2023 5 z 5

Krásné zakončení celé série..

Juici
16.11.2023 4 z 5

(SPOILER) .. "A ty jsi můj, můj král." ..

Po skončení druhého dílu, jsem byla opravdu naštvaná, že musím čekat na poslední díl takovou dobu. No vida. Uteklo to jako voda a je to za mnou.

Co k tomu říct, mně se série moc líbí. Ač nerada tak uznávám, že Zvrácené království bylo slabší. Vytratil se Aidenův zlý náboj, škoda. Líbili se mi vzpomínky Elsy, které skvěle zapadaly do kapitol. Mrzí mě, že prostředí školy a kamarádů (hlavně jezdců) zmizelo bůh ví kam. Humor jezdců byl v předchozích dílech naprosto parádní.

Závěr knihy dostačující. Možná bych část s potomkem vynechala. To už se mi zdálo na povahy obou až příliš přeslazené a do typu této knihy nevhodné.

Spokojená jsem. Četlo se to dobře. Za mě 4*.

Janiss_89
16.11.2023 4 z 5

(SPOILER) Tento díl mě bavil. Konečně se minulost ukázala, jelikož jsme na to zjištění čekali předešlé dvě knihy. Co mi přišlo přehnané a už moc tak téma dohodnutých svateb. Taky je škoda, že konec knihy je takové tradiční klišé.

michaela5515
16.11.2023 5 z 5

(SPOILER) Mně se díl líbil stejně, jako předchozí dva. Získali jsme náhled do minulosti a rozuzlení hlavní zápletky. Konec mezi otci možná trochu uspěchaný a nerozmyšlený, ale o ty dva stejně nikdy z mého pohledu nešlo. Trochu mě mrzí, že autorka nikdy nerozvedla "problém" mezi Kimmy a Xanderem. Ale třeba se dočkáme jejich vlastního příbehu.

Celkově se mi příběh Elsy a Aidena líbil moc.

Domieeele
15.11.2023 3 z 5

Zakončení série zklamání. Co mělo být to promlouvání k čtenářovi? To se v předchozích dílech nedělo. Nicméně k dalším dodatkovým dílům se vrátím, jelikož jsme se ani v posledním díle nedozvěděli osudy dvou postav. :)))

snílkařka
14.11.2023 2 z 5

Třetí díl mě tedy osobně dost zklamal tedy respektive autorka.Proto hodnotím jen dvěma hvězdami...čekala jsem od toho zkrátka víc a lepší děj první dva díly byly za mě dobré ale zkrátka tenhle na to jak jsem se na něj těšila dlouho zkrátka musím říct že za mě velké zklamání.

MAU256
13.11.2023 5 z 5

Nutkání ji vlastnit mi bije pod kůží a drásá mi kosti. Je to víc než posedlost, nebo dokonce závislost. Je to světlo v temnotě, které mě spaluje zevnitř. Čím pevněji se mě drží, jako bych byl její kotvou, tím prudčeji propadám do jejího tepla. Být s Elsou je stále stejné jako před deseti lety. Vždy do mé chaotické mysli přinášela klid.

Další čtivá kniha této autorky. Tentokrát se zde odhalila minulost, kterou se Elsa snažila z mysli vytěsnit. A láska? Ta, která vznikla před 10 lety, co si kdysi slíbili, se nyní naplno rozjela, a oba splnili svůj slib. Tuto sérii mohu jen doporučit.

Majuš333
12.11.2023 5 z 5

'Smrt, nebo život. Temnota, nebo naděje.'

'Zvrácené království' bolo také sladké zakončenie lásky medzi Elsou a Aidenom.
Budú mi chýbať :(
A tiež dúfam, že sa preložia aj ostatné diely z tejto série...pretože 6.časť ma láka najviac, Cole bude určite šibnutejší než Aiden a v kombinácií so Silver... :)

'Když jsi od nepřítele daleko, snaž se, aby uvěřil, že jsi blízko.'

Zuzana215
10.11.2023 4 z 5

Na začátku to zavánělo průserem, ale vše bylo nakonec zažehnáno a vyklubal se z toho pěkný závěr ..Uf!
Čichám, čichám maličkou srovnatelnost s L.J.Shen a jejími HotHoles :)
Myslíte, že dá autorka prostor dalším?

Matri
09.11.2023 4 z 5

"To, co k tobě cítím, není jen láska, posedlost nebo závislost. Je to tohle všechno a ještě víc."

Ukončenie príbehy Elsy a Aidena sa mi páčilo. Za mňa asi aj viac ako druhý diel, ktorý mi prišiel trošku zbytočne natiahnutý a stále o tom istom. Tretí diel nadviazal na infarktový záver Oceľovej princeznej. Prelúskali sme sa minulosťou, odhaleniami a dospeli do cieľa.
Autorka ma výborný štýl a tie stánky jednoducho utekajú ani neviem ako.
Nuž, ale čo mi neskutočne vadilo? Tie vulgarizmy od Elsy (a že sa mi to teda k jej postave absolútne nehodilo, lebo chlapa, ktorého tak miluje jednoducho nemôže volať "k.k.t"!!!).
Pevne verím, že budú preložené aj ostatné diely tejto série, lebo v náznakoch boli načrtnuté osudy hneď viacerých vedľajších postáv a viem si to prestaviť naozaj veľmi zaujímavo!!
Celú sériu určite odporúčam! :)

"Sebral mi schopnost dýchat, mluvit, nebo i jen přemýšlet.
Ukradl mi srdce a duši a já už je nikdy nedostanu zpět. Je to zloděj. Zatracený zloděj."

Knihomolka_176
08.11.2023 5 z 5

Do téhle trilogie jsem se pouštěla bez očekávání. Čekala jsem, že to bude podprůměrná erotická slátanina, ale nemohla jsem se víc splést.
Stejně jako první dva díly, i tenhle mě nadchl. Byl plný lásky, chtíče, sexu, smutku a slz a to je přesně to, co má dobrý román mít.
Jsem smutná, že už je konec.

monika0181
07.11.2023 5 z 5

Po přečtení posledního dílu se uvolnily emoce, které mě celou sérií provázely. Třetí díl není tak plný násilí, možná je až idealisticky láskyplný, romantický, sladký. Jediné, co mi v tomto díle chybělo, vyústění příběhu ostatních postav. Nevím, zda je to příprava k dalším knihám. Každopádně, při prvním dílu jsem hrůzou sotva dýchala a v třetím díle jsem zjistila, že postavu Aidena vlastně miluji???? Jako fakt násilníka, sociopata... sama nechápu, proč mi ta postava tolik přirostla k srdci. Ve finále z něj byl slaďouš (ne hanlivě myšleno), který miluje Elsu celým svým srdcem a je pro ni ochoten obětovat všechno. Tato série mi zůstane v myšlenkách dlouho. Rozhodně doporučuji přečíst. Podotýkám, je to náročné čtení, hodně násilí, erotiky, vážná témata. Rozhodně ne oddechovka. Knihy mají jistě co předat.

Ešína
06.11.2023 4 z 5

Ukončení příběhu Elsy a Aidena se mi líbilo. Ze třech dílů byl asi nejlepší. Konec byl vzhledem k temnému aspektu na mě trošku přesládlý. Ale k tomu co prožili, to asi patří.
PS: Docela bych si přečetla příběh o Jonathanovi.

Papimami
05.11.2023 2 z 5

Do prvních dvou dílů jsem byla ponořená a "toxická pohádka pro dospělé" pro mě byla zábavou. Těšila jsem se na rozuzlení a vyvrcholení, euforie jsem se však nedočkala. Byla jsem zklamaná. Jak ze vztahu hlavních postav, opomenutí vedlejších postav a takovým nijakým rozuzlením.

Bryel
04.11.2023 3 z 5

"Já a Aiden nejsme světlo a temnota. Oba máme poznamenané mysli i duše.
Ale nejsme spřízněné duše.
Jsme ztracené duše, které spolu souzní v dokonale nedokonalé harmonii."

Vyvrcholení dark romance o Aidenovi a Else se mi líbilo a stránky rychle ubývaly. Kruh se uzavřel, minulost se střetne s přítomností, z posedlosti je láska.
Ale ta jiskra z předchozích dílů se trochu vytratila. Příběh mi připadal už zbytečně natahovaný, místy přeslazený a hodně prvků se opakovalo stále dokola. Dějové zvraty se také vyčerpaly. 3,5/5*
Přesto celou sérii považuji za zdařilou, i když za mě byl nejlepší první díl.

stana5842
04.11.2023 4 z 5

První dva díly byli super.... Na třetí díl se dlouho čekalo a už to taková výhra není. Všechno je jedna velká pohádka se šťastným koncem. Asi chápu, že jinak se červená knihovna zakončit nedá.... To je tak když někdo trvá na třech dílech....Kniha se dobře čte, autorka píše zajímavé a čtivě.

Ála1968
03.11.2023 5 z 5

Za mě rozhodně jedna z nejlepších sérií.Aiden sice byl vyšinutý psychopat-možná-,ale taky ochranitelský a milující a která z nás by ho popravdě nechtěla?Já tedy ano.Sice tento díl byl trošku slabší,přesto stál za všechny hvězdičky.Ještě ,že jsem měla všechny tři knihy pohromadě a mohla je číst hned za sebou.Bylo to božííííí.........

katasokolov
28.10.2023 3 z 5

Čteno v originále.

Řekněme si to na rovinu, ta zápletka byla jak ze seriálů z devadesátých let, takových těch, které měly stovky epizod a jejich úkolem bylo jediné, šokovat těmi největšími nesmysly, které se daly vymyslet :-D.

SPOILER: rodinný příslušník, jenž se vrací po 9 letech v kómatu :D
KONEC SPOILERU

Nicméně, ústřední dvojice prostě a jednoduše baví a autorka umí vytvořit to správné erotické dusno. Mezi nejlepší postavy řadím Aidena a Colea.

Moje cesta s Royal Elite zde končí a na další knihy, se zatím v budoucnu, nechystám. Přečetla jsem si ke každé anotaci a zajímavý se mi jeví pouze příběh Colea..Ze začátku téhle série jsem se chtěla dostat na kobylku tomu, co je za prapodivným vztahem Kim a Xandera, ale když jsem si přečetla spoiler, tak vám rovnou můžu říct, že je to tak hloupá zápletka, že to číst fakt nechci :D.

Nechápu tyhle natahované série - trochu mi to připomnělo Viciouse, který byl skvělý a následující knihy nestály za nic. To samé máme u Papírové princezny - hlavní dvojice super, příběhy zaměřující se na další členy rodiny nikoliv.

Co považuji za pozitivní: Aiden se neproměnil v úplného nudného podpantofláckého blbečka, jako tomu většinou bývá :D a některé milé flashbacky z minulosti hlavních hrdinů.

Za mě je rozhodně nejlepší první díl v této sérii.

oresvo
27.10.2023 5 z 5

Perfektní zakončení téhle série . Autorka nás navnadila na další příběhy jezdců. Tak snad další bude následovat.
Aiden se zde ukazuje jako klaďas . Elsu miluje a je vytrvalý a vlastně trpělivý. Elsa se konečně dozvídá svou minulost.
Za mě super série .

Paja.92
26.10.2023 3 z 5

(SPOILER) 2,5 *

Dlouho jsem přemýšlela, jak tuto knihu zhodnotit. Bohužel tohle se neobejde bez spoileru

Začnu takhle.

Četlo se to dobře, stejně jako předchozí díly- akorát jsem si začínala všímat opakování slov a slovních frází, které mi postupně začaly lézt na nervy. Ale kniha byla doopravdy čtivá, takže jsem ji rychle zhltla.

Kdybych to brala čistě po obsahové stránce, tak by si to vysloužilo tak možná jednu hvězdičku. Vzhledem k tomu, jak mě předchozí díly namlsaly, tak jsem očekávala nějakou „wow“ událost, která přiměla Elsu zapomenout na svoji minulost, ale rozpletení bylo vlastně v pohodě- nadneseně řečeno.
Něco, co se dalo čekat a bylo to takové nemastné-neslané. Očekávala jsem něco psycho...třeba tanec v krvi červené paní a vítězné kolečko s jejími střevy kolem krku- něco co by prostě odpovídalo té zvrácenosti no nic no.

Dále pak musíte přivřít oči nad zázraky, které se v knize dějí- raději to víc rozmazávat nebudu. A ano já vím, že u tohohle žánru musím děj brát s přivřenýma očima, ale tohle už bylo moc i na mě.

Co mě ale nejvíce mrzelo, bylo to, jak vlastně byla celá kniha přeslazená. Ano, sex mají rádi tvrdě, jak všichni víme, ale zbytek?

SPOILER

Ve zkrazce:

Och Aidne, já bez tebe nemůžu žít.

Och Elso, já bez tebe taky ne. To není ani láska. To už překročilo všechny hranice. Jsi jenom moje a všichni to musí vědět. Pojď, okroužkuju si tě, ať to všichni ví, a pro jistotu ti udělám i mimino, ať máme svého vlastního malého psychopata.

Konec.

Ehm, no, dobře. Už jsem se vyvztekala, takže je mi líp.

Ačkoliv byl tento díl za mě velkým zklamáním, tak se těším na další, protože autorce se podařilo ve mně vzbudit zájem o další postavy.

@knihozroutka_eleanorcorvin