Ocelová princezna

Ocelová princezna https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506871/bmid_ocelova-princezna-Qjd-506871.jpg 4 490 490

Royal Elite série

Princezna by neměla sesadit krále. Elsa Řekl, že mě zničí, a přesně to také udělal. Možná jsem prohrála bitvu, ale válka ještě ani zdaleka neskončila. Říká se, že každý převrat začíná prvním tahem. Nikdo se ale nezmínil, že mě král při svém pádu strhne s sebou. Aiden Pokud malá princezna od Steelových chce válku, pak ji dostane. Existuje jen jedno pravidlo: buď moje pravidla, nebo žádná. Jen se nestyď a ukaž mi, co v sobě máš, miláčku. Ocelová princezna je druhým dílem série Royal Elite. Je to temná romance o středoškolském tyranovi pro zralé mladé čtenáře a obsahuje kontroverzní situace, které mohou někomu připadat urážlivé. Tato kniha je součástí trilogie, nejedná se o samostatný román.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Red

Steel Princess , 2019

Janulkaxxx
20.11.2023 4 z 5

Tak tady jsem trochu nechápala jak může být hrdinka tak blbá. Chápala bych, že se od Aidena nemůže odtrhnout a on ji ani nenechá, ale věřit mu po tom co se dozvěděla a hlavně se ho na to ani pořádně nezeptat....... Tahle kniha mi svým dějem trochu připomínala knihy od Amo Jones.

tynaaa770
18.11.2023 4 z 5

Druhý díl ze série Královská elita:
Tento naštěstí nebyl tak krutý, jako první. Každopádně i zde byla hromada záhad a napětí. Bavilo mě během děje pozorovat, jak se Aiden postupně mění. Čtenář konečně trochu pochopí, jak minulost pojí oba hlavní hrdiny. Byly pasáže, kdy bych jednomu, nebo druhému dala pár facek, ale chápu cíl autorky. Občas jsem se při čtení zasekla, protože jsem měla sem tam chaos mezi všemi postavami. To jediné mi trošku vadilo.
Ovšem konec ... wooow. Nutně potřebuju další díl.

Majuš333
11.11.2023 5 z 5

'Ďáblové jsou nenapravitelní. Ďáblové mohou jen shořet.'

'Královská elita' je mojou drogou :)

'Duše se navzájem přitahují.'

monika0181
07.11.2023 5 z 5

Rozdíl pro mě mezi prvním a druhým dílem? Úmyslně jsem čekala se čtením až do vydání třetího dílu, očekávala jsem znovu šokující překvapení, kterého jsme se dočkala. V čem se pro mě lišil od prvního, nebylo čtení pro mě takový šok a již jsem četla připravená, na to jaké postavy jsou a jak se projevují. Pro pochopení je nutné číst od prvního dílu, není to série, kterou můžete začít číst odkudkoli. Děj navazuje na sebe a není to, jak je obvyklé o jednotlivých hrdinech. Násilí a erotiky si v druhém díle taky užijeme nad míru. Ale spíš bych chtěla vyzdvihnout myšlenku psychických chorob. Víc se dostaneme do detailu i ostatních členů rodiny nebo přátel Aidena a Elsy. Pokud to vezmu zjednodušeně a pominu erotiku série, jsou její hlavní myšlenkou různé psychické poruchy. Život s nimi, jak ovlivňují život lidí v našem okolí a i reakce, pokud jste psychicky narušenému člověku vystaven. Kniha má obrovskou hloubku, i když nemůžu říct, že se vším souhlasím, jsem přesvědčena, že je dobře, když tato série vznikla.

TerkinKnižnySve
07.11.2023 5 z 5

Rina Kent - Ocelová princezna (2. časť série Royal Elite)

- Princezna by neměla sesadit krále.

- Tolik jsem toužila, aby ste mi vrátily vzpomínky. Teď začínam chápat, proč jsem vůbec zapoměla. -

-------

Druhý diel bol tak isto strhujúci a temný ako prvý, neustále ma držal v strehu, kedy sa Else vrátia spomienky, čo sa stane keď sa jej vrátia, kto je ten nový fešák, ktorý prišiel do školy a koľko Aiden vydrží, kým mu jednu nenatiahne?

Táto časť nebola o tom, kto urobí prvý krok ale o tom, kto ustojí a bude zo vztýčenou hlavou a kto prehrá a bude plakať.

-Budeš kráľovná alebo figúrka? -

Celý temný príbeh sa skladá ako čriepky rozbitého skla a keď si ho Elsa nakoniec poskladala bolo to, že

Samozrejme "mladeži neprístupných veci" tam bolo viac než dosť

Záver má úplne dostal ostala som s otvorenými ústami, že ČOŽE?

Teraz už len čakat kedy vyjde tretí diel nech konečne zistíme KTO výhra celú VOJNU a hlavne AKO?

Ďakujen, že som mala možnost dostať knihy ako Recenzni výtisk a putuje dievčatám do štafety

Vknihách
05.11.2023 4 z 5

pokračovanie série plné sexu a tajomstiev

Zvrhlý král bol skvelý. Aké bolo pokračovanie série s názvom KRÁLOVSKÁ ELITA?

Nuž, RINA KENT svojej povesti “zvrhlej autorky nezostala nič dlžná. V knihe OCELOVÁ PRINCEZNA nadviazala pri bombe, ktorú odpálila na konci predošlej knihy. Príbeh tentoraz otvára Aiden s jeho zlou predtuchou. Kapitoly z jeho pohľadu, ktorých však bolo stále menej oproti šľahnutej Else, boli skvelé a prijala by som ich viac. Naproti tomu by Elsa sama seba nemusela už druhú časť presviedčať ako Aidena nenávidí a trávi s ním čas s donútenia.

Okej, takže Elsa odhaľuje postupne záhady svojho života spred 10 rokov, na ktoré si vôbec nespomína. Musím povedať, že niektoré momenty boli predvídateľné, ale väčšina bola prekvapivá a pár dokonca šokujúcich. Toto sa deje počas celého príbehu, v zásade je to ale pomalšia kniha. Aiden vytvára zázemie pre svojho “loptoša a manipuláciou, ktorej sa Elsa chabo snaží ubrániť, si často “zašantí. Autorke sa podarilo napísať knihu plnú sexu, s celkom širokou škálou polôh, čo môže znieť ako nuda, avšak jej štýl je natoľko fajnový, že aj keď by ste radi nejakú tú “skopičinu preskočili, tak to neurobíte čo ak by vám ušiel nejaký detail, zásadný pri odhaľovaní tajomstiev :D

Vcelku bola pre mňa kniha o kúštik slabšia ako Zvrhlý král. Zarezonoval vo mne hlavne sex- naozaj ho tam z môjho pohľadu bolo priveľa XD, pritom autorka neopomínala ani zvraty, ktorých bolo tiež neúrekom.

Kent si poistila čitateľky, ako inak, odpálením nálože zvratov na posledných stranách. Časť som tušila, časť čakala a som veľmi zvedá na pokračovanie Rina teda písať vie bohovsky ;)

Ála1968
03.11.2023 5 z 5

Přestože předchozí díl byl zajímavější,stále se veze i tento na stejné vlně úspěšnosti.I když je zvrácený temný,mrazivý a hodně romantický,jsem ráda,že mám všechny díly pohromadě a můžu je číst hned za sebou.

alzbeta2843
23.10.2023 5 z 5

Mňa pokračovanie príbehu bavilo o čosi viac než prvý diel. Možno to bolo i tým, že Elsa už sa nechovala ako naivka a už bola viac tvrdohlavejšia, i keď na Aidena to samozrejme neplatilo. Končne sme sa posunuli v deji a celému tajomstvu o čosi viac a ja som taký zvrat v príbehu teda rozhodne nečakala. Už sa neviem dočkať pokračovanie príbehu a celkové vyústenie v závere série.

Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Druhý díl této trilogie byl stejně úžasný jako první. Získala jsem odpovědi na několik otázek, ale po tomhle díle jich mám snad ještě víc.
Aidenův a Elsin vztah se nijak nezměnil, stále to mezi nimi jiskřilo na každé stránce. Oba si sebou ale nesou temnotu, která je pojí víc, než by Elsa kdy čekala.
Doufám, že třetí díl vyjde co nejdřív, protože ten konec?? Sakra, nevím, jestli vůbec vydržím čekat.

Terkaodkafe
28.09.2023 odpad!

Ne, prostě ne. Chápete, že jsou na střední? Kdy tak asi všechno stihli? Je to hnusné, nechutné a totálně mimo. A taky jsou tam faktické chyby. Fuj!

LuckaK.088
22.09.2023 4 z 5

I druhý díl této série je velmi čtivý, i když už nás tolik nepřekvapí jako první (zvrhlost a psychonátlak již očekáváme). Maličko mě rušily ty stále stejné a opakující se sexuální scény, spíš mě zajímal ten postupně odkrývající se příběh. Konečně se dozvíme více z minulosti obou hlavních postav a důvody jejich narušeného chování začínají dávat smysl. Druhý díl je psán i z pohledu Aidena (kladné plus).
No a závěr nás samozřejmě opět hodí do pozoru a navnadí přečíst si i díl poslední. Nebudu výjimkou a jsem zvědavá na závěrečný díl.

LenkaNovotna32
19.09.2023 3 z 5

Hahah tak toto bola jazda!!nie je to kniha pre kazdeho, je tam vela nasilia,natlaku,vulgarizmov,sexu... Aj ked je to príbeh zo školského prostredia clovek to tak nevnima. Je to kniha ktora je plna zvratov a napetia, nepustite ju z ruk lebo vás vtiahne do deja tak ze budete zvedavý co je na dlasej strane. Prva cast nebola az tak dobra ako tato. Samozrejme ma paru chýb, napr stale sa opakujúce sexualne sceny, rovnaky postup, nic nove s cim by človeka zaujala. Povaha hl. hrdinu je tiež niekedy cez ciaru. ale o to tu vobec nejde... Dej vas dostane a hlavne koniec. Chvalim, dobre vymyslené.

annora_cte
17.09.2023 4 z 5

"To, že jsme nepřátelé, nemění nic na tom, že jsi k*rva moje."

Říkala jsem si, že obálku komentovat nebudu, ale jednu věc si neodpustím. Ta paní/slečna mi je tak nesympatická. To prostě není Elsa z mých představ.
Tak. A teď ke knize. Pokračování Zvrhlého krále jsem si užila ještě víc než první díl. Spolu s druhým dílem přišly odpovědi na některé otázky a došlo k odhalení, ze kterého mi přeběhl mráz po zádech. Byla jsem napjatá a zvědavá a zkrátka jsem se opět nemohla odtrhnout, což je pro mě znamení dobré knihy.
Co mi ale trochu vadilo, bylo chování hlavní hrdinky Else. V některých situacích předváděla opravdu zbytečné scény. Vadilo jí, když Aiden žárlil, ale samotná Elsa vzápětí předvedla tak žárlivou scénu, že jsem se kvůli ní cítila trapně. Ovšem je to součástí vývoje charakteru a hádám, že to tak muselo být podané. Z Elsy, které byl nějaký Aiden King ukradený, se stává Elsa, která je Aidenem posedlá tak jako on jí.
Erotické scény jsou skvěle napsané. Baví mě, užívám si tu zvrhlost a je to sexy.
Překvapilo mě toho dost, ale ze všeho nejvíc mě dostal konec. Ten mě opravdu odstřelil do jiné galaxie. Co? Jak? Kdy? Potřebuji odpovědi! Zase.
Děkuji za to, že jsem knihy přečetla až v době, kdy do vydání třetího dílu zbývá měsíc, a nemusím čekat takovou dobu.

Littlemonday
10.09.2023 4 z 5

Druhý díl trilogie Královská elita dodal odpovědi na spoustu otázek. Konečně do sebe některé části příběhů hlavních hrdinů Elsy a Aidena zapadly. Bohužel se však vynořily další otázky a nedokončené linky, takže nezbývá než čekat na třetí závěrečný díl.

Kniha je stejně jako první díl dělena do kapitol střídajících pohledy obou, což mi velmi vyhovovalo, děj ubíhal a opět se autorka postarala o vytváření správného napětí.

Aiden nám malinko vyměkl, což mě vlastně mrzí, každopádně je to asi pochopitelné vzhledem k tomu, kam vše směřovalo.

Erotické scény jsou lehce tvrdší, v některých momentech pro někoho asi za hranou, ale nejsou laciné a otřepané.

Ocelová princezna pro mě byla malinko slabší než Zvrhlý král, možná mi zmizel ten wow efekt ze stylu psaní a některé části pro mě byly méně zajímavé, ale pořád si zaslouží vysoké hodnocení a nemohu se dočkat dalšího dílu!

4/5

Budu moc ráda, když se podívalte na moje další recenze na IG: little.monday a FB: LittleMonday - Rádi čteme

Kory98
03.09.2023 4 z 5

Tentokrát to pro mě nebylo už tak šokující, protože jsem byla naladěná z prvního dílu. Ale jak se to pěkně zamotává. Spisovatelka nás utáhne na vařené nudli a napětí je drženo vysoko a s tím budeme vstupovat do třetího dílu, který si určitě nenechám ujít.

mmmisulka.r
22.08.2023 4 z 5

4/5
Ach můj boze
Máme tu druhý díl proklatě šíleně návykové série. Nebudu tentokrát příliš zabihat do popisu děje. Stále jsme na škole plné smetanky. Tentokrát se propletame vztahem mezi Aidenem a Elsou. A je to zase mazec. Nevíme, zda jde o hru. I když to celé jako hra působí. Teď, ovšem, záleží, na jaké straně té šachovnice budeme stát. Záleží na tom ještě mnohem víc. Pomalu se nám začne odkryvat ta temná a zapomenutá minulost, která stále působí děsivě, možná ještě víc než v prvním dílu.
Řeknu vám, tohle je fakt plné na*ranosti, vzteku a sexu. Oper jsem se potykala se stejným pocitem jako u Zvrhleho krále. Tolik, rádoby, nechtěného sexu, tlaku, strachu a rozklepanych kolen. Stalo mi to přišlo neuvěřitelné, ale na druhou stranu, možná už víc pochopene? Nevím, jsem zmatená ze svého vlastního pocitu. Nevadí mi násilí, ani sex v jakékoli míře, ale tady mi to zkrátka nějak jde proti srsti. Budiž mi odpuštěno
Každopádně, tohle je fakt jízda, pekelná jízda. Ta zápletka?! Ten konec?! Ten konec mě zabil.
V této sérii je tolik cílené manipulace a despotickeho jednání, které má pomoci k podrobeni. Tolik vzdoru, strachu a sexuálního majetnickeho hladu.
Tento příběh není žádnou temnou pohádkou, je to romanticko-eroticky horor/teror!
Jedno je jisté, pokud tomu všemu holdujete a takové čtení si zvláštním způsobem uzivate, tak se pro vás stane tato série navykovou drogou.
I přes tu jednu výtku, za kterou své hodnocení opět snižuji, protože to pro mě, zkrátka, zůstává stále rušivým elementem, tak sérii doporučuji všemi deseti, ovšem s varováním. Není to pro každého.
Díky konci jsem na pokraji infarktu a budu netrpělivě stříhat pomyslný časový metr, než vyjde třetí díl

DK197
22.08.2023 4 z 5

E-KNIHA: Musím říct, že pokračování této série je neskutečně originální v tom, jak jsou hlavní hrdinové propojení. Celé to odhalování pozadí příběhu a minulosti hlavních hrdinů je velmi dobře napsané a chytlavé. Drží vás to, protože chcete vědět, co za tím vším vězí. Na druhou stranu, sexuální scény se zde opět opakují a trochu mi chyběla právě ta tajemnost a drsnost předchozího dílu. V minulém díle mohlo přijít cokoli. Právě proto, že jste neznali motivy a pozadí celého příběhu. Teď už ho znáte a záporný zvrhlý hlavní hrdina se nám změnil na kladného zvrhlého hlavního hrdinu. Jakoby z celé série něco zmizelo. Každopádně se i tak rozhodně těším na závěrečnou část.

Jankafanka
15.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Bezva pokračování série Royal Elite, bohužel zase s otevřeným, ale překvapivým koncem. King se nakonec ukáže jako "kladný" hrdina, který Elsu nenechá v kaši.

Lucyeinstory
14.08.2023 4 z 5

Vždycky nějak nevím, co mám k těmto knížkám psát. Ale pokusím se to nějak shrnout
Opět brutálně čtivá záležitost, kterou jsem přečetla během 2 dnů. Děj byl opět poutavý, nešlo tam pořád jen o to jedno. To rozuzlení a závěr bylo hodně WOW a těším se na další díl

A jak se knížka líbila vám? Popřípadě, máte ji v plánu číst?

B18r
11.08.2023 4 z 5

Mě se tohle prostě líbi. Sedl mi styl psaní i příběh. Jediné co mi opět vadilo, stejně jako u prvního dílu, je neustále připomínání jak je Aiden zvrhlý. Opravdu by to tam nemuselo být skoro na každé stránce. Za mě hodnotím kladně, asi nejsem tak náročný čtenář...

sex

Rina Kent